Şimdi Ara

Sedat Peker: 'Erdoğan'ı seçtirmek tüm dava adamlarının boynunun borcudur.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
54
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sedat Peker, 'Ak saçlı bilge' dediği MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin partisi MHP'nin yüzde 4-5 oy alacağının konuşulmasına tepki gösterdi. Peker, "Mecliste Cumhur İttifakı'nın çoğunluğunu sağlayıp ilk partili Cumhurbaşkanı olarak da Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı seçtirmek Türk İslam davasına inanmış tüm dava adamlarının boynunun borcudur" dedi.
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/201806201033936889-sedat-peker-devlet-bahceli-mhp-aciklamasi/

mafya bozuntuları , suriyeliler, cahil cühelalar, afganlar , din tarikatları , cemaatler bütün dip çukuru insanlar tayyibi destekliyor.Bu ne menem iştir anlamadım. Resmen medeniyetin kazanması için mücadele ediyoruz. Keşke kim kazanırsa kazansın ülkemiz kazanacak dediğimiz bir ülkede seçimlere girseydik ama şuan resmen muhalefet medeniyet, ilim , bilim , eğitim,hak ,hukuk,adalet adına mücadele veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Haziran 2018; 13:58:20 >

• Alaattin Cakici abi ciksaydi keske hapisten. O da hic sevmez Tayyip i saniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    Valla ben bu Abdullah Çatlı ve bir de Alaattin Cakici'yi cok severim guvenirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumhurbaşkanı adayı olarak Devlet Bahçeli yi koymazlarsa,Cumhur Ittifakina oy atmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp'ye oy vermemek için bir sebep daha. Şu partiyi destekleyenlere bakınca insanın içi ürperiyor. Katil, mafya, hırsız, rejim düşmanları... Hepsi de ne güzel toplanmışlar bir partinin çatısı altında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç savaş provokasyonu,Erdoğan seçilemezse bu ve bunun gibileri sokağa atacaklar.Bahçeli af neden istiyor zannettiniz.Ülkücü mafya bozuntularını salmak için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.