Şimdi Ara

Seç Baklava, İmam Çağdaş ve Karaköy Güllüoğlu Baklava [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
9
Favori
52.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fazla kaçırdım iftarda; gündüz gördüğümde ağzım sulanmıştı,şimdi midem bulandı
  • 6 yıldır Gaziantep'teyim ; et ürünlerini çok severim fakat baklava kadar tiksinç birşey yok bence.Yaş pasta ve baklavadan nefret ediyorum ; vıcık vıcık yağ , sos , bir paket şeker ...
    .
  • Afiyet olsun
  • Ben de Gaziantepliyim ölye İmam çağdaş fln aramam (ben) özel günlerde baklava olur yeriz yani yedim mi tam yerim xD onun dışında babam künefe yapar onu yeriz :P

Afiyet olsun..
  • Arkadaşlar Gaziantep İmam Çağdaş minumum bir tepsi baklava gönderiyormuş birde

esenler veya harem otogarına otobüsle yolluyormuş kargo yok

Antepte imam çağdaşa yakın oturan arkadaş yok acaba birde imam çağdaş'ın baklavasını tadalım ?
  • Arkadaşlar bu Seç Baklavanın tadına doyum olmuyor valla

bugün 1kg Havuç dilimi , yarım kiloda kare baklava aldım.

Seç Baklava, İmam Çağdaş ve Karaköy Güllüoğlu Baklava [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

Seç Baklava, İmam Çağdaş ve Karaköy Güllüoğlu Baklava [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 1 Ekim 2009; 18:08:17 >

• hocam internetten mi aldın yoksa şubesinden mi tam anlayamadım... Samsuna yemek sepeti siparişi yok. Nereden getirtebiliriz başka bir bilginiz var mı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

hocam internetten mi aldın yoksa şubesinden mi tam anlayamadım... Samsuna yemek sepeti siparişi yok. Nereden getirtebiliriz başka bir bilginiz var mı...

Dostum bana çok yakın şubesi var.

İstersen parayı bana eft/havale ile yollayıp

sana baklava gönderebilirim ama kargoda paket bir tesrt çevrilirse

baklavalar dağılır.
  • Arkadaşlar turisti kazıklıyor muyuz bana mı öyle geliyor ?

Havaalanı fiyatı.

• EN İYİSİ HACIBABA DIR...

ANKARADA OLANLAR İSTANBUL YOLUNDA OPEL VE DOĞUŞ OTOMOTOVİN KARŞISINDA
  • Gaziantepte karşıyaka diye kenar semt var orada baklavanın kilosu 5TL, fıstık yerine bezelye var
  • Pasta mı baklavamı alsam derken uzun zamandır seç yemedim gidip alayım dedim.

yarım kilo aldım, kilosununu 34'ten 38 tl'ye çıkartmışlar.

ben oradayken 2 adam geldi TAM 10 KG aldılar, hey maşallah gözlerim patladı

350 tl ödediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 7 Mart 2011; 15:09:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

sen nerde oturuyorsun eger istanbulsa getirmeye degmez karakoy gulluoglunda aynı tadı alabilirsin herhlade

karaköy güllüoğlu.nu bende duydum.. acaaip biyer galiba
  • Dün seç baklavaya gittim

dedim kadayıfı deneyeyim vallahi tadı damağımda kaldı

bu kadar güzel ve bu kadar mı iyi işçilik olur

en kısa zamanda tekrar deneyeceğim

tavsiye ediyorum
  • Teşekkürler hocam hep ilgimi çeken, güzel başlıklara imza atıyorsun.Sadece yemek konularındanda bahsetmiyorum.

Her konuda verdiğin SS'ler içinde ayrıca teşekkürler.Paylaşıma hep devam etmen dileğiyle
  • Gaziantep'de olduğumdan en iyisi imam çağdaş karedir
  • Antep te en iyi baklavayı imam çağdaş ve ayıntap baklavadan yiyebilrisiniz.İnanın güllüoğlu felan bunların ynnda hikaye

• akşam akşam canım bir tatlı çekti arkadaşlar hemen yola koyuldum ve

yarım kilo kadayıf yarım kiloda havuç dilimi aldım

odun ateşinde pişmiş harika bir lezzet.

• Hayatımda yediğim en iyi baklavaydı Güllüoğlu. Gezide gidip topluca kilosunu 27şer liradan almıştık. Ağıza atınca baklavayı eriyordu resmen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.