Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
8.481
Cevap
199
Favori
1.208.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şuan bunu gördüğüme şaşırdım, yaklaşık 2 senedir bağırsak sorunum var. geçen gün özel hastanede doktora gittim. birsürü test yaptı kan dışkı vs fakat birşey çıkmadı. anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aylık mantar ilacı kullanımım bana fayda getirmedi arkadaşlar.(Funit 100mg/gün)

• Dostum ben de burda görüp kullandım nystatin şurubunu 5gün falan, şu an glüten yediğim halde çıkmıyor. Dedikleri gibi herkese aynı etkiyi yapmıyor anlaşılan.

• Merhaba, dökülmeden kastettiginiz pulların dökülmesi mi yoksa sac dökülmesi mi? Benim 3 yildir durmaksizin seboreik dermatitten saclarim dokuluyor, epey seyreldi. Benim de kullanmadigim urun kalmadi diye dusunurken yaziniza denk geldim. Bu sampuan sac dokulmesini engelliyor mu acaba?

Tesekkurler

• sigarayla bi bağlantısı olabilir mi seboreik dermatitin? gerçekten bunun için sigarayı dahi bırakabilirim

• Bağırsak rahatsızlığı kısmına katılıyorum. Bende de Ülseratif Kolit var.
  • 1hafta Datça da tatil yaptım tüm gün güneşin altında denizdeydim yüzümde kızarıklık hiç olmadı. Aydın a döndüm ilk gün soyulma ve kızarıklık nüks etti yüzümde. Sonra Kuşadasına geçtim tatile orda da kızarıklık devam etti. Datça da resmen ilk günden bıçak gibi kesildi. Aydın ın havası çok kötü. Çeşme suyu içilebilir durumda tadı güzel .

Çıkarımım şudur. Bu hastalık kesinlikle hava ve duş aldığınız suya bağlı olarak nüks ediyor. Datçanın havası çok güzel suyu da dokunmadı hiç banyodan sonra.

Denizle alakalı olmadığı Kuşadasında geçmemesinden belli aslında hala da tarildeyim adada.

Sanırım ileride kendimi atacağım Datça tarflarına orda yaşayacagım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxel85 -- 17 Temmuz 2018; 14:19:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkamil

Merhaba, dökülmeden kastettiginiz pulların dökülmesi mi yoksa sac dökülmesi mi? Benim 3 yildir durmaksizin seboreik dermatitten saclarim dokuluyor, epey seyreldi. Benim de kullanmadigim urun kalmadi diye dusunurken yaziniza denk geldim. Bu sampuan sac dokulmesini engelliyor mu acaba?

Tesekkurler
    Saç dökülmesi vardı çok fazla vardı. ama kullanımdan sonra bariz azaldı. Sonrada hastalığın geçmesiyle beraber çok fazla bi dökülme yaşamadım. Labroderm Şampuan ı öneriyorum kesinlikle. İyi geleceğini tahmin ediyorum. İnşalalh yardımcı olabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C1M2

Saç dökülmesi vardı çok fazla vardı. ama kullanımdan sonra bariz azaldı. Sonrada hastalığın geçmesiyle beraber çok fazla bi dökülme yaşamadım. Labroderm Şampuan ı öneriyorum kesinlikle. İyi geleceğini tahmin ediyorum. İnşalalh yardımcı olabilmişimdir.

Selam....Labroderm şampuan 150ml. (2-3 kullanımda bitebilen) ,hemde fiyatı hiç makul olmayan (110TL.)....bu şartlarda etkili olduğu söylense bile sürdürülebilir ve bütçe dostu bir ürün olduğunu söylemek zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 17 Temmuz 2018; 19:59:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: C1M2

Selam....Labroderm şampuan 150ml. (2-3 kullanımda bitebilen) ,hemde fiyatı hiç makul olmayan (110TL.)....bu şartlarda etkili olduğu söylense bile sürdürülebilir ve bütçe dostu bir ürün olduğunu söylemek zor.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba, avuç içine 50 kuruş büyüklüğünde dökerek kullanmam önerildi doktor tarafından. Ve hergün kullandığımda 70 gün civarı sürede bir kutu bitti. Benim için sonuç önemli. Şuan kaç yıldır çözğm bulamadığım yağlanma; pul pul deri dökülmesi ve buna bağlı saç dökülmeme Labroderm şampuan tam etki gösterdi. 2 ayda az bir süre değil ki şampuanı ilk kutudan sonra devamlı kullanmama gerek yok. Fakat şimdilik devam edeceğim.

• tasarimcii T kullanıcısına yanıt
    Nystatin surubundan kastiniz fungostatin mi?

• C1M2 C kullanıcısına yanıt
    Valla bu labroderm bana hic guven vermedi ne sitesi ne kutusu. Iyi geldigine sevindim ama internette icerigini bile bulamadim

• C1M2 C kullanıcısına yanıt
    Valla bu labroderm bana hic guven vermedi ne sitesi ne kutusu. Iyi geldigine sevindim ama internette icerigini bile bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxel85

Hocam bi ara numune gönderiyorlardı. info@labroderm.com'a mail atarsanız belki yardımcı olurlar.

Dediğim gibi benim dışında kullanan 3-4 tanıdığım daha var. onlarda benim kadar yogun birşey yoktu. Hatta biri sadece kepekti. Kepeği 6 günde geçirdi şuan kutusu bitti kullanmıyor ve kepek problemi kalmadı.

Yanlış anlaşılmasın ben labroderm şampuanla bi alakam yok. yıllardır bu sorunu yaşayan biri olarak çözüm bulduğum için yazıyorum. Başka insanlara faydalı olmak amacı ile
  • Ducray kelual DS, Leştir arkadaşlar kesin bilgi 1 ay kullandım işe yaradı 1 ayın sonunda tekrar şiddetli şekilde saç derimdeki pullanmalar geri geldi verdiğim para haram zıkkım olsun bunlara.
  • John WICK kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna haram etme cunku dünyanın en iyi ilacı olsa bile belli bir zaman kullandıktan sonra bağışıklık kazanıp tekrar eski haline geri dönüyor her zaman derim bu hastalığı içeriden bitirmedikten sonra dışarıdan kullanılan her ilaç günü kurtarmak icindir

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Hocam boşuna haram etme cunku dünyanın en iyi ilacı olsa bile belli bir zaman kullandıktan sonra bağışıklık kazanıp tekrar eski haline geri dönüyor her zaman derim bu hastalığı içeriden bitirmedikten sonra dışarıdan kullanılan her ilaç günü kurtarmak icindir
    e içerdende bitmiyor sürekli nüks ediyor. bence bu bağırsaklarla ilgili bir durum bağırsakları düzeltmemiz lazım

• cavalry123 kullanıcısına yanıt
    Forumda yazdım hocam sedef ve seboroit tedavisinde uyguladığı bitkilerle hastalıkları iyileştiren Tarkan guveloglu var bazıları her ne kadar kabul etmese de kendi arkadaşımın kızı ve öz yeğenim onun hazırladığı kürler le sedeften kurtuldu ki kaldıki sedef seboroit dermatit den daha kötü bir hastalık araştırın bakın derim

• Arkadaşlar olay tamamen stres ben iyiydim, şu sıralar acayip stresli bir dönemdeyim sakalım saçım her yerim başladı pul pul dökülmeye, kaşınmaya kızarmaya. Allah herkesin yardımcısı olsun

• yuxel85 Y kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ben şu an Abd’deyim burada her şey gdo ve direk yansıdı vücuduma

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.