Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.464
Cevap
199
Favori
1.207.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tto şaç ve vücut şampuanı alın
    Ben 3 yıldır kullanıyorum çok şükür sıkıntım kalmadı artık
    Mutlaka deneyin
    İçinde sodyum laureth sulfat yok
    Tamamen bitkisel
    İçindeki suyu bile termal organik su
    Organik çay ağacından üretiliyor
    İnternetten 20/25 tl fiyata 400 ml alabiliyorsunuz
    Eczaneler 45/50 ye satıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bana Ege Üniversitesi’nde yüzüm için kızarıklık ve pullanma için ea borique yazıldı. On günlük tedavi suyla seyrel tip Pamuk’la yüzünüze sürüyormuşuz daha önce kullanan var mı ben ilk defa duydum bilgisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam siz internetten mi aldınız ? Aldiysaniz aldığınız sayfanın linkini atabilir misiniz teşekkürler .

• ismail58000 kullanıcısına yanıt
    N11,GittiGidiyor da var
    Tto şampuan yazın çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Ben hermzana demisimdir yıllardır forumda bu hastalığı içeriden bitirmedikten sonra dışarıdan hicbisey bu hastalığı bitirmez ben Sedef ve seboroit dermatit uzmanı Tarkan guveloglundan bunları aldım günlük 2 defa icececm inşallah iyi gelir

son durum nedir ürünler işe yaradı mı

• desder D kullanıcısına yanıt
    Hocam barız şekilde kafamdaki kaşıntı geçti ürünleri kullanmaya devam ettigimdenmidir bilinmez biyiklarimin içindeki yoğun pullanma ve kafamdaki pullar kesildi şükür

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Valla keşke böyle kekik suyuyla falan oldayfı bu iş. İlaç firmaları çoktan üretirdi ilacı. Bir de su gibi içiyorsun ölmeyelim:)

• yuxel85 Y kullanıcısına yanıt
    Ben sana anlatsam inanmazsın onun için bişey demiyorum burayada yazsam roman olur sadece şunun sukadarini soyliyim seboroit dermatit geç sedef hastalığı nin tıpta çözümü yok başına gelen şahit olan etrafında olan bilir yada Google var araştırıp bakabilirsiniz kendi öz yeğenim bu hastalıktan Tarkan guveloglu sayesinde kurtuldu ve Belçika'da arkadaşımın kızı oda onun sayesinde kurtuldu Belçika daki Dr lar bile şaşırmış arkadaş bizzat anlatıyor ALLAH kimseye vermesin çok kötü bir hastalık s.d gibide deil velasilkelam sizin dediğinizi Tarkan hocaya dedim adamın dediği murat ilaç sektörü etkilenmesin diye önümüzu açmıyorlar odası ve ofisinde abartmiyorum 100 den fazla taktir teşekkür başarı ödülü var gozlerimle gördüm ve buradan herkese ismine adresine kadar herşeyin verdim ne yazikki toplum olarak sadece klavye başından yazıyoruz Tarkan guveloglu İstanbul Kadıköy 02164149716 numarasida bu araştırın bakın arkadaşlar ve bunların hepsi organik ot çöp yani ilaç zehirler yada zararı var ama bunlar doğal öyle olmasa Belçika'da ki arkasının kızı 6 yaşındaydı ona verirmiydi neyse başınızı agrittim esen ve mutlu kalın

Böyle komplo teorileri ne inanmayın merak etmeyin ilaç firmalarının öne çıkanmaz düşünsenize Sedef hastalığının ilacı çıksa çıkaran firma ne kadar para kazanır neden çıkarmak istemesinler veya seboreik dermatit tedavisi çıksa bunu ilk çıkaran firma deli gibi para kazanır çıkarmak istemezler mi hiç

• Ben eminim ki bu hastalığın sebebi GDO’lu ürünler yedigimiz domatesin tohumunudaki 1 Geni dayanıklı olsun diye örnek fıstıkile değiştiriyorlar senin domatese alerjin yok ama fıstıga alerjin var bu sefer domatesi yediğinde atak dönemin başlıyor. Yediğimiz her gıda hibrit olduktan sonra neye nasıl dikkat edeceğini bilemezsin. Şeker yemiyorum diyorsun adamlar domates tarlı olsun diye şekerpancarı geni ilave edyorlar tohuma istediğin kadar dikkat et

Yaşın kaç bilmiyorum neye inanırsan ona İnan madem öyle tıpta çözümü olmayan hastalıklar varmi??? Var!!!Kur'an-ı Kerim ne diyor ben içinde hiç bir devasj olmayan hastalığı kullarima vermedim diyor yaradan okadar şey yazdım sen içinden 2 kelime bulmuşsun konuşuyorsun neye inanıyorsan inan hadi

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Dostum bu yazıyı yazdıktan hemen sonra DUCRAY KELUAL DS kullandım. 1 veya 2 kez sürdüm. uzun zamandır sıkıntı çekmiyorum. Krem olduğu gibi duruyor ama olası acil durumlar için yanımda taşıyorum sürekli.
  • RUHSUZturk R kullanıcısına yanıt
    saçımı sıcak ama haşlanmayacak kadar sıcak suyla yıkıyorum. Başka hiçbir şey sürmüyorum saçıma. Prozincten sonra uzun zamandır sıkıntım yok saçımda.
  • Yabancı sitelerden okuduğum ve kendi tecrübelerime göre kulladığımız ürünlerdeki yağlar uzun vadede SEBDERM'i besliyor.Kabuğu nemlendirip daha iyi gösteren ürünlerin hepsi sadece geçici kozmetik çözüm getiriyor.Uzun vadeli değil.

Bunu dışardan sadece anti-fungal ürünler çözer.İçerden çözümünü ise daha bulamadım.
    Abuk sabuk konuşma. Evet herşeyin çaresi tedavisi bar ama daha bulunmadı. Ot çöple geçecek olsaydı çoktan ilacı yapılmıştı. Milyar dolar harcanıyor arge çalışmalarına sağlık sektöründeyim senden daha bilgili olduğum kesin.

İki kez birki özü yağlarını kullandım menekşe ve ardıç yüzüm daha da berbat oldu.

Bitkisel şeyleri dikkatli kullanmak gerekir.

İlaç ile bitkisel tedaviyi ayıran şey nedir biliyor musun? DOZ

Bir de içiyprsun paketlenmiş suları adam ne koydu içine kimbilir 30tl ye satıyor 1lt suyu.

Al yol kenarlarında heryerde biberiye var topla kaynat iç madem neden 30tl veriyorsun. Kaynak suyu steril olsun o suyla kendın yap yazık paranıza yazık.

• 3dpeople 3 kullanıcısına yanıt
    Usta sen ducray mi prozinc mi kullanıyorsun anlamadım ben:)

Ben prozinc ciyim 11. Yılımı kutluyorum :)

Yüzüm için egeye gittim kulkandıklarımı yazdım prof hepsıne baktı faydalı olan hersey için içinde steroid var dedı örn;bluecap ve coresatin. Hiçbir kremi kullanma kılcal damarların daha kotu olur dedı

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxel85

Ben eminim ki bu hastalığın sebebi GDO’lu ürünler yedigimiz domatesin tohumunudaki 1 Geni dayanıklı olsun diye örnek fıstıkile değiştiriyorlar senin domatese alerjin yok ama fıstıga alerjin var bu sefer domatesi yediğinde atak dönemin başlıyor. Yediğimiz her gıda hibrit olduktan sonra neye nasıl dikkat edeceğini bilemezsin. Şeker yemiyorum diyorsun adamlar domates tarlı olsun diye şekerpancarı geni ilave edyorlar tohuma istediğin kadar dikkat et
    Olay tamamen bundan ibaret. Buna ek olarak stres,sinir,heyecan,kaygı bu illetin alevlenmesine sebep olan psikolojik etkenler. Kısaca kurtuluş yok, dıştan şikayetleri azaltabiliriz ama bu hastalığı içten yenmedikçe çözüm maalesef yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 4 Temmuz 2018; 20:40:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3dpeople

saçımı sıcak ama haşlanmayacak kadar sıcak suyla yıkıyorum. Başka hiçbir şey sürmüyorum saçıma. Prozincten sonra uzun zamandır sıkıntım yok saçımda.

Hocam bende sicak suyla yikiyodum 2 3 haftadir ilik suyla yikiyorum kasintilar nuksetmeye basladi sicak suyun iyi gelme sebebi nedir sizce ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ılık suyla yıkayıpta sacinda sorun olmayan var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bence Bilgilisin ama cahil bilgili Osmanlı zamanında ARGE çalışması labarutuar çalışmalarımı vardı adamlar herşeye otla çöple yapıyorlardı sizin gibi kendini bilgili sananlarda yok çalışmalar yapılıyor yok araştırmalar yapılıyor der kendini kandırır sen bir kere adamın sorularina cevap vermiyorsun tavuk gibi otuyorsun anca benim kardeşim de o senin kucumsedigin otla cople iyileşti bence sen burada bilgini harcama git Oxford a Harvard a müracaat et buralarda harcaniyorsun çünkü ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istek6 -- 4 Temmuz 2018; 22:43:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.