Şimdi Ara

Sebepsiz PERMA ban yedim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar.. bugün itibariyle hesabıma girmeye çalıştığımda kalıcı olarak uzaklaştırıldı diye bildirim gelip ekranı kapatıyor.Üzerinde herhangi bir sebep yazmıyor.E-posta adresini kontrol et diyor lakin e-posta adresime son günlerde riot'tan hiç ama hiç mail gelmemiş.Hesapta sihirdar vadisine uygunsuz herhangi bir şey yaşanmamıştır.Bu 3.hesabım.İlk iki hesabım (plat 3 ve gold 2) küfürden perma ban yedi.O yüzden neyin ne olduğunu çok iyi yaşamış ve biliyorum ve bu hesabım da hiç küfür etmedim.Tartışmaya bile girmedim.Anahtar çok düşer hatta bana amaaa ortada hiçbir şey yokken perma ban yemişim ne sebebi yazıyor ne de mail yollamışlar???

Bu nedir ya gözünüzü seveyim.Tek eğlencem şu oyun ve haram oldu artık bana.Hani sinirlenince küfür eden bir insanım bu yüzden göz nuru çok güzel olan ilk hesabımı permalattırdım daha onun acısı dururken ben bu hesabımda tek bir küfür bile etmemişken, herhangi bir hile vb. program kullanmamışken ban yedim.Perma hem de.Bildiğim kadarıyla ban yemiş hesaplar ne olursa olsun banlarının süresi kısaltılmıyor veya kaldırılmıyor.Bildiğin ortada güme gitti hesap.Daha önce bu tarz bi olay yaşamış veya gören var mı?

Desteğe de ticket attım bu arada

• hesabı satın mı aldın ?
  • rp aldiysan sagdan soldan aldığın kişi ödemeyi geri çekmiş olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanSunHwa

hesabı satın mı aldın ?

yok kendi hesabım
  • sebepsiz perma yiyenlerin nesli tükendi sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inflande

sebepsiz perma yiyenlerin nesli tükendi sanıyordum

+1
  • Sebepsiz perma atmıyorlar kendinizi böyle şeylerle kandırmayın
  • Adamlar geleceği görüp ban atmışlar iyi yapmışlar bence

• gerçekten sebepsiz yere yediysen açıyorlar hesabını merak etme. küfür falan ettiysen kanıtlarıyla gönderiyorlar e postana. nedenini yazmaları lazım, ben perma ban yedikten sonra mail alıyordum hep şundan bundan dolayı diye. göndermedilerse hatayla olmuştur başına gelen başka oyuncular var böyle, bir haftalık falan ip boost atıp açarlar geri merak etme.
  • Önyargılı insanları hiç sevmiyorum bu başlıkta da çok var ne yazık ki. Aynı şeyleri ben de yaşadım ve hissettiğini anlıyorum. Hesabı herhangi biriyle ortak kullandığın oldu mu? Çok yakın bir arkadaşınla falan. Belki o silmiştir gelen mesajı her şey olabilir. Ayrıca bu destek işi de cidden moral bozucu. Cevap gelene kadar en az 1 hafta geçiyor.
  • Aynı şey arkadaşım başına geldi . Önce hesabı çalındı , desteğe ticket falan attı buna geri verdiler falan bişeyler oldu . Aradan 2 gün geçti mail atmadan sebepsiz yere perma attılar . Onunki de açılır mı sizce ?
  • "Bu 3.hesabım.İlk iki hesabım (plat 3 ve gold 2) küfürden perma ban yedi." Aklıma bir şeyler geldi sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Inflande

sebepsiz perma yiyenlerin nesli tükendi sanıyordum

her oyunda var onlardan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.