Şimdi Ara

Seat Toledo 1.2 Tsi Style Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kismetse hayırlı bir is sebebiyle aile araci ariyorum. Fiyat olarak 100bin bandinda gezinirken asagidaki linkteki arac dikkatimi çekti. Oturdugum ilcede olması, kazasinin neredeyse olmamasi ve sunroff haric full olmasi beni cezbetti. En cokta tipi cezbetti. Skoda Seat Ww grubu arabalar cok hosuma gidiyor. Sizce bu araba 100 bine alinir mi? En cok kafami kurcalayan nicin bu ülkede tutmuyor. Satarken cok zorlayacak gibi duruyor. Yardimlarinizi bekliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-temiz-aile-araci-seat-toledo-style-full-paket-840752864/detay

• skoda rapid daha çok sattı. 100bin civarına 2012 ford focus 1.0 tgdi ecoobost 125bg 170nm bakılabilir.
  • Arabam servisteyken ikame araç olarak dizel otomatik Toledo verdiler. 1 hafta boyunca kullanmak zorunda kaldım. Keşke o eziyeti çekeceğime Egea verselerdi. Bu kadar kötü süspansiyon, yol tutuş, şanzuman tepkisi aynı araçta mı birleşir Allah'ım ben neye düştüm dedim. Gözümde Murat 131'den bir farkı yok.

Toledo'yu boşverin Egea filan bakın en azından bir arabaya bindiğinizi anlarsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.