Şimdi Ara

Seat leonun önlenemez yükselişi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
5.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Senin malınla dertlenmeyecek kadar çok mala sahibim şükür.Sen öyle absürt ilan açarsan ben de dalga geçerim gelir burda 50 tane mesaj atarsın.

Alıntıları Göster
    Konuyu açmandan, yalan yanlış atıp tutmandan( aynısının sıfırı daha ucuz) ( daha dolusu bende vardı) belli ne kadar dertlendigin. Benim ilanım ile konu açmışsın cevap hakkımı kullandım. Sana göre 50 tane mesaj atmışım. O kadar yalandan sonra Biraz utanma duygun olsaydı keşke. Mal benim ilana koymuşum. ilanda yalan yok ne yazıyorsa doğru. övgü yok tr tek vs. isteyen çok der, alınmaz der, verilmez der eyvallah. ama senin gibi fesat yalancı biri atıp tutunca kanıtları ile yüzüne vururum, her ne kadar sen utanma duygusuna sahip olmasanda. Allah yardımcın olsun ziyaaa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_u

Konuyu açmandan, yalan yanlış atıp tutmandan( aynısının sıfırı daha ucuz) ( daha dolusu bende vardı) belli ne kadar dertlendigin. Benim ilanım ile konu açmışsın cevap hakkımı kullandım. Sana göre 50 tane mesaj atmışım. O kadar yalandan sonra Biraz utanma duygun olsaydı keşke. Mal benim ilana koymuşum. ilanda yalan yok ne yazıyorsa doğru. övgü yok tr tek vs. isteyen çok der, alınmaz der, verilmez der eyvallah. ama senin gibi fesat yalancı biri atıp tutunca kanıtları ile yüzüne vururum, her ne kadar sen utanma duygusuna sahip olmasanda. Allah yardımcın olsun ziyaaa.

Alıntıları Göster
    Cevap hakkını kullanmanla ilgili bir şey demedim zaten istediğin kadar burada kendini yırtabilirsin o aracı o paraya satamayacaksın.Gelip de sana burada sattığım araçları veya şu an kullandığım araçları rapor verecek değilim şu donanımı vardı veya busu vardı diye.Ailemin şu an sahip oldığu garajı atsam bir daha ziya yazacağını da sanmıyorum.Hayırlı satışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Cevap hakkını kullanmanla ilgili bir şey demedim zaten istediğin kadar burada kendini yırtabilirsin o aracı o paraya satamayacaksın.Gelip de sana burada sattığım araçları veya şu an kullandığım araçları rapor verecek değilim şu donanımı vardı veya busu vardı diye.Ailemin şu an sahip oldığu garajı atsam bir daha ziya yazacağını da sanmıyorum.Hayırlı satışlar

Alıntıları Göster
    Utanma duygunun yanında akıl sağlığında gitmiş ziyaaa. Değil ailenin kendininde en pahalı araçları olsa atıp tutup yalan söylediğin sürece her zaman ziyaaa kalacaksın. paranın, malının söylediğin yalanları kapatacağını sanmaya, benim malımla dertlenmeye devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 23 Mayıs 2020; 1:50:13 >

• mehmet_u kullanıcısına yanıt
    Allah daha çok versin sevgili kardeşim burda anlatılmak istenen

bu kadar donanımı bu araca verip fiyatı bu hale getirdiğinde bu modeldeki bu aracı

kime nasıl satarsın.kolleksiyon yapmıyorsan..

olay tamamen bu

okuyan hiç kimse oralı olmadı mesela.

bende buna dahil.

sevgilerimle.
  • Adam bagaj havuzunu bile ekstra yazmış
    Bu tiplere uyuz oluyorum utanmasa aldigi benzin parasini da yazicak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    Getirtebilirseniz ucuza gelir..bu arac sco grubunda paylasildi.aynen sizin gibi dusunulup 15-20 fazlasi oldugu konuşuldu.ama bu dolulukta araç yok bayiye giderseniz getirtebilirmisiniz bilmiyorum.olayda olmamasi tek nadir olmasi zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Sen şimdi otomobil kültürlü mü sayıyorsun kendini.Renault fiat kullananlar 4 cam otomatiğı dışında donanım kullanmamışlar bak hele.Böyle bi teneke parçasını övecem diye milleti küçümsemekde nedir

Adam isterse 4 cam manuel araca biner ve gelir burada seatı eleştirir hatta maybach ı bile eleştirir.Kimsenin kimseyi küçük görmeye,kullandığı araç üzerinden laf sokmaya hakkı yok otomobil kültürlü arkadaşım

Alıntıları Göster
    Arka Yan Hava Yastıkları
    Kış Paketi ( ısıtmalı Ön Koltuklar- ısıtmalı Silecek Suyu Ve Far Yıkama )
    Alkantara Döşeme Ve Arka Kol Dayama
    Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma Sistemi
    Kablosuz Şarj Ünitesi
    Seat Ses Sistemi
    Elektrikli Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu
    Şerit Takip Asistanı “Lane Assist”
    Uzun Far Asistanı “Light Assist”
    Direksiyondan Kumanda Edilebilen DSG Vites Sistemi f1
    Geri Görüş Kamerası
    Dinamik Paketi ( Adaptif Şasi Kontrol “DCC” -Sport HMI - Prograsif Direksiyon Sistemi)
    Full Link

Sonradan Yapılan Donanım Ve Aksesuarlar

Ön Bölge Asistanı “Front Assist”
    Adaptif Hız Sabitleyici “ACC”
    Trafikte Sürüş Asistanı “Traffic Jam Assist”
    Acil Durum Asistanı “Emergency Assist”
    Sollama Asistanı “Overtaking Assist”
    Kör Nokta Uyarı Sistemi “Blind Spot Detection”
    Şerit Değiştirme Asistanı “Side Assist”
    Parktan Çıkış Asistanı
    PLA 3.0 Park Asistanı (Otomatik Park)
    Trafik işareti Tanıma Sistemi
    Premium Lastik Basınç Sistemi (Lastik Basınç Değerleri Multi Medya Ve Gösterge Ekranında Anlık Gözükür)
    Mib2 Harman (Navigasyon- Full Link- Dahili Hafıza- Usb, Hafıza Kartı Ve kendi Hafızasından Video Oynatma) 2019 Üretimi
    Ön & Arka Kamera Geniş Açılı
    Elektrikli 14 Yöne Ayarlanabilir Sürücü Ve Ön Yolcu Koltuğu + Sürücü Koltuğu Hafıza Ve Masaj Fonksiyonu
    Arka Ayak Aydınlatma
    Direksiyon- Vites körüğü- Vites Topuzu Ve Ön Koltuk Bakalitleri Hakiki Alkantara Kaplama
    Siyah iç Tavan Döşemesi
    Çerçevesiz Dikiz Aynası
    Karbon Kulakçık Uzatma
    Arka Tampon Hariç Komple Stek Dynoshield Koruma Filmi
    Beats Ses Sistemi
    Bu kadar özelliğe teneke diyen kişiyi ilk kez görüyorum.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Bu ozelliklere sahip yada daha fazlasina sahio Türkiye de 1 adet honda göster.Merak ettim

• tehlike.com T kullanıcısına yanıt
    2017 ekimde 2017 seat leon 1.4 125 beygir manuel cam tavani alabileceğim max indirimle satis temsilcisi arkadaşımdan 92.900 tl ye almıştım.dediginiz tarih 2017 başı filanmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Arka Yan Hava Yastıkları
    Kış Paketi ( ısıtmalı Ön Koltuklar- ısıtmalı Silecek Suyu Ve Far Yıkama )
    Alkantara Döşeme Ve Arka Kol Dayama
    Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma Sistemi
    Kablosuz Şarj Ünitesi
    Seat Ses Sistemi
    Elektrikli Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu
    Şerit Takip Asistanı “Lane Assist”
    Uzun Far Asistanı “Light Assist”
    Direksiyondan Kumanda Edilebilen DSG Vites Sistemi f1
    Geri Görüş Kamerası
    Dinamik Paketi ( Adaptif Şasi Kontrol “DCC” -Sport HMI - Prograsif Direksiyon Sistemi)
    Full Link

Sonradan Yapılan Donanım Ve Aksesuarlar

Ön Bölge Asistanı “Front Assist”
    Adaptif Hız Sabitleyici “ACC”
    Trafikte Sürüş Asistanı “Traffic Jam Assist”
    Acil Durum Asistanı “Emergency Assist”
    Sollama Asistanı “Overtaking Assist”
    Kör Nokta Uyarı Sistemi “Blind Spot Detection”
    Şerit Değiştirme Asistanı “Side Assist”
    Parktan Çıkış Asistanı
    PLA 3.0 Park Asistanı (Otomatik Park)
    Trafik işareti Tanıma Sistemi
    Premium Lastik Basınç Sistemi (Lastik Basınç Değerleri Multi Medya Ve Gösterge Ekranında Anlık Gözükür)
    Mib2 Harman (Navigasyon- Full Link- Dahili Hafıza- Usb, Hafıza Kartı Ve kendi Hafızasından Video Oynatma) 2019 Üretimi
    Ön & Arka Kamera Geniş Açılı
    Elektrikli 14 Yöne Ayarlanabilir Sürücü Ve Ön Yolcu Koltuğu + Sürücü Koltuğu Hafıza Ve Masaj Fonksiyonu
    Arka Ayak Aydınlatma
    Direksiyon- Vites körüğü- Vites Topuzu Ve Ön Koltuk Bakalitleri Hakiki Alkantara Kaplama
    Siyah iç Tavan Döşemesi
    Çerçevesiz Dikiz Aynası
    Karbon Kulakçık Uzatma
    Arka Tampon Hariç Komple Stek Dynoshield Koruma Filmi
    Beats Ses Sistemi
    Bu kadar özelliğe teneke diyen kişiyi ilk kez görüyorum.

Alıntıları Göster
    Isterse yerden fırlatılıp 10 saniye içinde yörüngeye otursun benim için farketmez.Araçlarin hepsi benim gözümde teneke,vites topuzu alkantra kaplı olsun veya plastik olsun.Teneke tabirim her araç için geçerli

O arkadaş sac,plastik,kumaş vs vs gibi malzemelerin yapımıyla bi araya gelen şey için başkalarını küçük görüyor ve birde üstüne kendisinde otomobil kültürü olduğunu söylüyorsa bende ona teneke parçası için başkalarını küçük görme derim.Başkalarini küçük görerek övdüğü araçta ne özellik olursa olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Bu ozelliklere sahip yada daha fazlasina sahio Türkiye de 1 adet honda göster.Merak ettim
    Honda Civic hb prestij paket geldi. Birebir aynı özellikler tabi ki olmaz ama oldukça dolu ve sıfır olmasına rağmen 45 bin TL kadar daha ucuz. 3 senelik ikinci el, torsiyon çubuklu, yol tutuş özürlüsü bir araca 250 bin verilir diyorsan seni tutan yok sahibi de konuda hemen iletişime geçip bu fırsatı kaçırma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 23 Mayıs 2020; 13:38:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Allah daha çok versin sevgili kardeşim burda anlatılmak istenen

bu kadar donanımı bu araca verip fiyatı bu hale getirdiğinde bu modeldeki bu aracı

kime nasıl satarsın.kolleksiyon yapmıyorsan..

olay tamamen bu

okuyan hiç kimse oralı olmadı mesela.

bende buna dahil.

sevgilerimle.
    Ön yargılarından kurtulup, aklınca laf sokmaya çalışmayı bırakıp, yazdıklarımı okursan kimin neyi takmadığını anlarsın. Fiyata çok diyene, satılmaz diyene lafım olmadı olmazda, umrumdada değil. Yalan yanlış atıp tutanlara cevap verdim. Ama senin gibi fesatlar ön yargılı olduğu için hâlâ fiyat fiyat diye saf ayağına yatıyor. Ayrıca bu kadar dert etmeyin satilmazsa benim malim satılmayacak. Allah şahit sizin kadar dert etmiyorum kendime, satilirmi satilmazmi diye
    Konuya attığın diğer mesajlara baktımda baya bir içerlemişsin. Kardeşim ayağınıda yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 23 Mayıs 2020; 19:55:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MartinezVincenzo

Adam bagaj havuzunu bile ekstra yazmış
    Bu tiplere uyuz oluyorum utanmasa aldigi benzin parasini da yazicak.
    Bende senin gibi assalik kompleksindeki insanları anlamakta güçlük cekiyorum. O kadar ekstradan (teki 10.000 olanda var) aklınca en ucuz bagaj havuzu ila laf sokuyorsun. Bagaj havuzu 500 TL. belkide bir konu açılsa ona kadar para verilmez dersin. Belkide 50 TL lik gizli özelliği ilana yazan birisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 23 Mayıs 2020; 17:9:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_u

Bende senin gibi assalik kompleksindeki insanları anlamakta güçlük cekiyorum. O kadar ekstradan (teki 10.000 olanda var) aklınca en ucuz bagaj havuzu ila laf sokuyorsun. Bagaj havuzu 500 TL. belkide bir konu açılsa ona kadar para verilmez dersin. Belkide 50 TL lik gizli özelliği ilana yazan birisin

Alıntıları Göster
    Ağla senin gibi tipler yuzunden arac piyasasi boyle.5 para etmez leonunla akli sıra millete şekil yapiyosun.Oto kokusunu da ekstra yazsaydın

• quote:

Orijinalden alıntı: MartinezVincenzo

Ağla senin gibi tipler yuzunden arac piyasasi boyle.5 para etmez leonunla akli sıra millete şekil yapiyosun.Oto kokusunu da ekstra yazsaydın

Alıntıları Göster
    Sırf bu konu için açılmış hesap olduğun o kadar belliki. Yazından da anlaşıldığı gibi %100 blacklotus01 ile aynı kişisin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.