Şimdi Ara

Seat leonun önlenemez yükselişi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
5.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç sahibi gelmiş yukarıda. Hayırlı satışlar. Güzel araç ancak fiyat zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet_u kullanıcısına yanıt
    Listeler yanıltmasın, sene sonunda çok indirim oluyodu bayilerde.
    Yalan dolan yok.
    Mesajimda ne yaziosa o.
    2017 Leon fr 1.4 tsi 150 hp dsg icin samsun seat bayinden 84 bin lira fiyat aldim.
    Çok iyi hatırliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tehlike.com -- 22 Mayıs 2020; 1:14:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tehlike.com

Listeler yanıltmasın, sene sonunda çok indirim oluyodu bayilerde.
    Yalan dolan yok.
    Mesajimda ne yaziosa o.
    2017 Leon fr 1.4 tsi 150 hp dsg icin samsun seat bayinden 84 bin lira fiyat aldim.
    Çok iyi hatırliyorum.
    2018 ocak 1.4 eco tsi act fiyatı 112.700 bu standart fr fiyatı. sen ilandakinin aynısını 84.000 TL ye satıldığını söylüyorsun. 28.700 indirim? Ben 2017 de haziranda 13 opsiyonla 113.800 TL ye aldım. Bu hale getirmek için aldığımdan fazla harcadım. Ayrıca bu aracın aynısını fabrika çıkışlı bulamazsın. senin aldığın fiyat 1.2 dsg fiyatı. Makyajlı kasa 1.4 dsg yi ilk geldiğinde 2017 şubatta bile o fiyatlara kimse almadı. ilana bir daha bak, yazılanların hangisi fr da standart. mib2 harman turkiyeye hiç bir araçta gelmedi fiyatı 1.000 euro ama senin baktığın araçta varmış. Diğerlerini saymıyorum bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Her yerinden ses geliyordur o arabanın..

Lakırdısı bol trim plus bir araçtır leon

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

öyle de alırken kolay kolay kimse bu opsiyonları seçmez, yine 2. elde de kimse bakmaz bu opsiyonlara. mantıklı da değil. o paraya passat var. leon'u bu ilandaki gibi opsiyon manyağı da yapsan yine de trendline passat konforunu veremez. bu vatandaş da o yüzden bu aracı zor satar ya da feci bir zarar edecek.

Alıntıları Göster
    Hocam boşa cevap vermeseydiniz ilanın sahibi sanırım arkadaş hızını alamamış arka arkaya 5 mesaj atmış konuya

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Hocam boşa cevap vermeseydiniz ilanın sahibi sanırım arkadaş hızını alamamış arka arkaya 5 mesaj atmış konuya

Alıntıları Göster
    Alıntı yaptığın arkadaşa ve onun gibi fikrini beyan eden kimseye bir lafım olmadı, olmazda. Senin gibi yalan yanlış atıp tutmamış. Başkası gibi hakaret etmemiş. Sıfırını 20 bin ucuza alamayacağımdan ve senin daha dolu leonu göremeyeceğimden emindim. Yaniltmadigin için teşekkürler ziyaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 22 Mayıs 2020; 3:13:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_u

Alıntı yaptığın arkadaşa ve onun gibi fikrini beyan eden kimseye bir lafım olmadı, olmazda. Senin gibi yalan yanlış atıp tutmamış. Başkası gibi hakaret etmemiş. Sıfırını 20 bin ucuza alamayacağımdan ve senin daha dolu leonu göremeyeceğimden emindim. Yaniltmadigin için teşekkürler ziyaaa

Alıntıları Göster
    ya kral 2018 leon hayalet var bende de fakat senin ekran gibi değil harita vs gelmiyor onu nasıl yaptınız acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

ya kral 2018 leon hayalet var bende de fakat senin ekran gibi değil harita vs gelmiyor onu nasıl yaptınız acaba

Alıntıları Göster
    Torpido icindeki unite mib2 harman ile değişiyor. 1.000 euro fiyatı var. Yurt dışından alabilirsen biraz daha uyguna gelir. Yurt dışından aldığında cihazın crack lenmesi gerekli. Crack fiyatıda 200 euro civarı

• quote:

Torpido icindeki unite mib2 harman ile değişiyor. 1.000 euro fiyatı var. Yurt dışından alabilirsen biraz daha uyguna gelir. Yurt dışından aldığında cihazın crack lenmesi gerekli. Crack fiyatıda 200 euro civarı

Alıntıları Göster
    kalsın hocam hiç gerek yok

• Farlarını çalıyorlar daha ne olsun tabi ki de preminyum araçtır hatta bazzattan da ötedir

• quote:

Alıntıları Göster
    Orada demek istediğim bu opsiyonlar satılıyor olsaydı.Sıfır böyle leon satılıyor demedim.Sen arabaya yapılan keyfi harcamanın parasını istiyorsun bir de üstüne bu donanımları takmaya uğraşmanın işçiliğini bekliyorsun.Afedersin de daha çok beklersin hiçbir keyfi harcama ikinci elde aracına böyle bir prim yaptırmaz.O aracın edeceği şu an ki piyasada 200 bin.Sen cupra fiyatına fr satmaya çalışıyorsun uğraş dur keyfin bilir.

• Eşek semer meselesi, daha iyisini istiyorsan satıp a3 vs alıp onu dolduracak adam gitmiş parasını savurmuş....

Şimdi de ben bu kadar harcadım da , bu kadar para veren olur mu diye kendince ilan açmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 22 Mayıs 2020; 8:37:15 >
  • "2017 model Leon'a sırf donanımlı diye 250 bin eder diyen çıkmış" yazdığım mesajımı silmişler. Hadi holiganlar şikayet ediyor anladık ama şu mesajı silen yönetim de iyice sapıttı artık. Abuk sabuk sebeple 3-4 ay ceza ver nizami mesajları sil. Sonra da lafa geldi mi şöyle tarafsız böyle iyi yönetiyoruz de...
  • yazık günah cepleri değil gözleri doysa sorun kalmayacak ama işte
  • mehmet kardeş şimdi elini vicdanına koy; 250 bin liran olsa ve araba alacak olsan; paranı bu arabaya verir misin? kusura bakma da aklı başında kimse o parayı vermez. Leon Cupra olsa neyse.
    Nasreddin Hoca gibi göle maya çalmışsın, ya tutarsa diye. hakkın tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 22 Mayıs 2020; 11:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Orada demek istediğim bu opsiyonlar satılıyor olsaydı.Sıfır böyle leon satılıyor demedim.Sen arabaya yapılan keyfi harcamanın parasını istiyorsun bir de üstüne bu donanımları takmaya uğraşmanın işçiliğini bekliyorsun.Afedersin de daha çok beklersin hiçbir keyfi harcama ikinci elde aracına böyle bir prim yaptırmaz.O aracın edeceği şu an ki piyasada 200 bin.Sen cupra fiyatına fr satmaya çalışıyorsun uğraş dur keyfin bilir.

Alıntıları Göster
    Altta araç oluşturucu linkini paylaşıyorum gir bak hangi opsiyonlarla ne kadara geliyor. Mevcut opsiyonlar benim araçtaki opsiyonların %25 bile değil. Bu halde bile 238.000 TL. O kadar verilir verilmez sana kalmış, beni ilgilendirmez. Dediğin 230 atmasyon.Sen ya hiç leon sahibi olmadın ya hiç bir bilgin yok yada boş bir kıskançlığa saplanmışın. Şu daha dolu leonunu göremedik hala, mahrum etme beni. Plakayı söyle oda yeter, fabrika çıkışlı neler var görürüm ziyaaa. Bir şeye uğraştığım yok en azından senin kadar uğraşmıyorum. 20 dakikaya ilan açtım uğraşım bu. Satilmazsa belki fiyatı düşürürüm belki binerim. Hepsi beni ilgilendirir sen benim malımla dertlenme. hurdaya çıkacak hali yok

https://aracolusturucu.seat.com.tr/seat-cc/configurator/LIVE/017/DEFAULT/tr/configuration/ePl9IIpVw_Cws2OQj6efq66pm6Guj6u_n65bEEoYOPr4gORM_aP0DWGpA0uguBmaKDhaOILC1s3UTAEE3F2BHHdX3XBDNxAjwDAKiMAsI6MAcKpyD3AyAiIwy9kTiMAsXx8gArP8nIAIzAoMBiIwK9wQiEAsoLEgk3FHBnVtjK0FAGBjUj0/summary
    Seat leonun önlenemez yükselişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 22 Mayıs 2020; 21:12:19 >

• Bu biraz eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir tarzında olmuş. 3 yaşında ki bir Leon’ a 250 bin verecek bir çılgın var mıdır merak ediyorum doğrusu. 3 yaşında Leon ve 250 bin ikisini ben pek bağdaştıramadım açıkcası.

• quote:

Altta araç oluşturucu linkini paylaşıyorum gir bak hangi opsiyonlarla ne kadara geliyor. Mevcut opsiyonlar benim araçtaki opsiyonların %25 bile değil. Bu halde bile 238.000 TL. O kadar verilir verilmez sana kalmış, beni ilgilendirmez. Dediğin 230 atmasyon.Sen ya hiç leon sahibi olmadın ya hiç bir bilgin yok yada boş bir kıskançlığa saplanmışın. Şu daha dolu leonunu göremedik hala, mahrum etme beni. Plakayı söyle oda yeter, fabrika çıkışlı neler var görürüm ziyaaa. Bir şeye uğraştığım yok en azından senin kadar uğraşmıyorum. 20 dakikaya ilan açtım uğraşım bu. Satilmazsa belki fiyatı düşürürüm belki binerim. Hepsi beni ilgilendirir sen benim malımla dertlenme. hurdaya çıkacak hali yok

https://aracolusturucu.seat.com.tr/seat-cc/configurator/LIVE/017/DEFAULT/tr/configuration/ePl9IIpVw_Cws2OQj6efq66pm6Guj6u_n65bEEoYOPr4gORM_aP0DWGpA0uguBmaKDhaOILC1s3UTAEE3F2BHHdX3XBDNxAjwDAKiMAsI6MAcKpyD3AyAiIwy9kTiMAsXx8gArP8nIAIzAoMBiIwK9wQiEAsoLEgk3FHBnVtjK0FAGBjUj0/summary

Alıntıları Göster
    Senin malınla dertlenmeyecek kadar çok mala sahibim şükür.Sen öyle absürt ilan açarsan ben de dalga geçerim gelir burda 50 tane mesaj atarsın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.