Şimdi Ara

Seat Leon Trim Sesi Konusu - Videolu - (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
5.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Bir üstteki arkadaşa yazdıydanız cevapla butonuna tıklayarak yazarsanız arkadaşın da haberi olurdu..

C sınıfı konusunda Leon ortalama bir araç. Leon örneğin, Golf, Focus'un arkasında kalır. Ama Megane, Astra gibi araçlar denk. Benim için de bir alt olarak Corolla, Civic gelir.. Herkesin kendi düşüncesi olabilir. Önemli olan saygı çerçevesinde yanıt vermek..

Guncel civic yalitim haricinde C sinifinin otesinde bir arac. Golf, leon, megane, focus, astra vs ile kiyaslanmasi hatali olur. Golf yalitim ve malzeme kalitesiyle farkli bir alanda one cikma sansina sahip olsa da, genel itibariyla yine geride. Corolla da kasa olarak, civic.ten kucuk bir arac

Herkese iyi surusler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autindustry -- 14 Kasım 2020; 14:31:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• civic'te şişirilmiş bi araç, zayıf kaportası zayıf yalıtımı vs.
    130-140`tan sonra dalgalanan ön kaput mu olur ya. ne kadar ince kaporta varsa artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 14 Kasım 2020; 14:33:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt

ben arkada da oturdum kendim de kullandım ve sevmiştim normal gelmişti bana... herkesin beklentileri farklıdır size öyle gelmiştir tabiki de saygı duyarım. Ben nacizane deneyimlerimi paylaştım. Almak isteyenler zaten artısıyla eksisiyle değerlendirip karar verirler...

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

civic'te şişirilmiş bi araç, zayıf kaportası zayıf yalıtımı vs.
    130-140`tan sonra dalgalanan ön kaput mu olur ya. ne kadar ince kaporta varsa artık.
    Evet kaput buyuk. Audi a4 gibi cift mentese koymalari gerekiyordu, yanlis yapmislar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makyajlı kasa leona sahibim bende 0 olarak satın aldım araçtaki tek ses sunrooftan geliyordu oda fitile bir uygulama yaparak sorunu çözdüler servis tarafından

onun dışında trim sesi duymadım hiç

• o direksiyon 3 yılda soyulmaya mı başladı, kaplama yapılmış?

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Civic ve Corolla'da arka süspansiyonlar bağımsız ve yanılmıyorsam bu sınıfta bağımsız süspansiyona sahip 2 araç kaldı. Leon'un bunlara göre artısı uzun ömürlülük desen değil, yol tutuş desen değil, güvenlik desen değil, arıza oranı desen değil, iç hacim desen değil, şanzıman desen değil, motor desen değil (1.5 turbo 182 ps ve hibrid seçenekleri) burulma direnci desen o hiç değil. Leon'un hangi açıdan bu iki araçtan iyi olduğunu yazabilir misin?

Alıntıları Göster

Kendinizi boşuna yoruyorsunuz hocam, laf anlatamazsınız fanboylara. Hele hele böyle argümanlarla gelince hiç anlamazlar

• Freakk F kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam. Aracı ikinci el aldım. Direksiyon yıpranmıştı bende kapladım kendimce..

• Mokali Amca kullanıcısına yanıt

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt

Bir de cam tavan gider borularına dikkat edin. Tıkanma yapabiliyormuş. Ben şahsen tercih etmedim ikinci el araçta önceki sahibi çok dikkat etmediyse tavandan su alabilir diye..

• autindustry A kullanıcısına yanıt

Honda gibi bir markaya o kaput dalgalanma olayı ve C sütunu olayı yakışmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 14 Kasım 2020; 16:47:57 >
  • yharf Y kullanıcısına yanıt

Style paket bir Leon oldukça konforlu. FR tabi tercih meselesi..

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?

Sakin ol fanboy

Evet leon'a bile tapan kitle var şaka değil  

• Adam bloklamış ya.. Daha uğraşacaktım.. (Cevapla butonu çalışmıyor kusura bakma yazamıyorum.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mokali Amca

Sakin ol fanboy

Evet leon'a bile tapan kitle var şaka değil  

Alıntıları Göster

Kedi ciğer diyen olmuş sana  

Hemen Volvo'nu satıp apaçi paket 4 egzozlu bir leon almalısın

• 1 sene 2017 model style paket leon kullandım artık park ederkenki direksiyon manevralarında, kaldırıma yavaşça geri geri çıkarken hafif mıcırlı yolları geçtim parkede bile dayanılmaz bir hal almıştı ön konsoldan kapı camlarından vs gelen trim sesleri , sonraki ve şuan ki aracım 2018 fc5 civic executive 1.5 sene olucak , tarafsız yorum yapacak olursam asfalt sesi(civic turanza lastiklerden yumuşak falken ziex ecorun lastiklere geçincede çok fark etti ama yinede leon biraz daha iyi davlumbaz yalitimi vs konusunda) ,ses sistemi ve kaporta toklugu(euro n cap puanları civicin de çok iyi ancak ülkede insanlar arabada tok sesi seviyor) harici hiçbir konuda civic'in yanına yanaşamaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derhce

1 sene 2017 model style paket leon kullandım artık park ederkenki direksiyon manevralarında, kaldırıma yavaşça geri geri çıkarken hafif mıcırlı yolları geçtim parkede bile dayanılmaz bir hal almıştı ön konsoldan kapı camlarından vs gelen trim sesleri , sonraki ve şuan ki aracım 2018 fc5 civic executive 1.5 sene olucak , tarafsız yorum yapacak olursam asfalt sesi(civic turanza lastiklerden yumuşak falken ziex ecorun lastiklere geçincede çok fark etti ama yinede leon biraz daha iyi davlumbaz yalitimi vs konusunda) ,ses sistemi ve kaporta toklugu(euro n cap puanları civicin de çok iyi ancak ülkede insanlar arabada tok sesi seviyor) harici hiçbir konuda civic'in yanına yanaşamaz.

Yalan söylüyorsun Leon'da trim sesi yok

Bi arkadaş bir kere binmiş duymamış trim sesi, sizinki kedi ciğer ilişkisi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokali Amca -- 14 Kasım 2020; 16:40:27 >

• Leonda trim sesi ile ilgili şikayet duymamıştım. Ama eğer böyle birşey varsa da sizin aracınızda olmaması bütün Leonları sorunsuz yapmıyor. Bende mesela 8 sene boyunca 0 sıkıntı ile 307 kullandım. Bu şimdi 307 yi sorunsuz mu yapıyor?

• Disco Volante kullanıcısına yanıt

100 mesaj altı hesapları çok ciddiye alamıyorum. O kadar çok hesabınız var ki aklımızda tutamıyoruz. Benim tek hesabım var. Tarafsız bir şekilde otomobil yorumluyorum. Beğenmeyen bloklar geçer çok lafa gerek yok..

• derhce D kullanıcısına yanıt

Makyajlı Leon ise benim teorim geçersiz oluyor. Bir 115bin kilometre olmuş artık önümüzdeki 115bin kilometrede neler başımıza gelecek bakacağız..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.