Şimdi Ara

Seat Leon Trim Sesi Konusu - Videolu - (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
5.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben makyajlı kasa diye ayırmıştım sadece. Üst mesajımda belirtim bende Peugeot marka araba almam diyordum fakat 8 sene 207'ye bindim sorun yaşamadım. Tabii tüm bir modele genelleme yapmak doğru değil. Golf çok sevilse de yağmur suyu alan forumda konusu vardı. Örnekler çoğaltılabilir ancak genelleme yapmak bize has bir özellik. Bir araba alındı ise trim sesi var mı demek yerine memnun musun sorunu daha doğru olurdu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu niye mesajları yanıtlayamıyorum? Ben sizi ciddiye alıp mesaj yazıyorum ama siz beni blokluyorsunuz. Sanki kötü bir kelime kullandım çok ayıp..

Eğitim durumum herkese açık yazıyor. Kıt bir bilgiye sahipsem yanıt vermezsiniz olur biter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 15 Kasım 2020; 22:11:11 >
  • Apaçi mapaçi işi oldu bizim ülkede doğrudur ama Leon FR güzel bir otomobil ben beğenirim, hakkını yemeyim.

• 2 senesi bende olmak uzere 4 senedir seat leonumuz var. Trim sesi nadir de olsa var. Ancak bu segmentteki cogu aracta var. Golfte de cikiyor bi sure sonra.

Leondan sonra aldigim kia sportage da trim sesi cok fazlaydi. Cam tavan, on konsol, arka koltuklar her yerden ses geliyordu, sifirdan 21bin km ye kadar kullandim.

Simdiki aracim toyota chrda da ufak sesler var. Cami yarim acinca camdan geliyor mesela :)

Sozun kisasi leondaki trim sesi normal seviyede

• quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Evet kaput buyuk. Audi a4 gibi cift mentese koymalari gerekiyordu, yanlis yapmislar

Alıntıları Göster

Böyle bir kusurun böyle bir cevabı bile olması komik... kusura bakmayın...

140 km'de ön kaput dalgalanıyor ve buna ait bir sürü şikayet var...

Kaporta'da C sütununda kendine kendine göçük oluşuyor... buna ait de bir sürü şikayet var...

Mahallede top oynayan çocuklar yanlışlıkla Civic'e doğru sert şut çektiklerinde göçük oluşuyor...

BU ARABANIN NESİNİ SAVUNABİLİR İNSAN????

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Böyle bir kusurun böyle bir cevabı bile olması komik... kusura bakmayın...

140 km'de ön kaput dalgalanıyor ve buna ait bir sürü şikayet var...

Kaporta'da C sütununda kendine kendine göçük oluşuyor... buna ait de bir sürü şikayet var...

Mahallede top oynayan çocuklar yanlışlıkla Civic'e doğru sert şut çektiklerinde göçük oluşuyor...

BU ARABANIN NESİNİ SAVUNABİLİR İNSAN????

Alıntıları Göster
    O arabanin savunulabilecek ve segmentinde en iyi oldugu cok noktasi var

Savunulamayacak en buyuk kusuru su anki fiyati

Civic almis olsam 140 ustundeki dalgalanma da beni zerre alakadar etmezdi, o surate cikmadigim icin sagdan soldan duymasam haberim de olmazdi

Iyi surusler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla mıcırsız asfaltta yol sesi trim sesi konusunda test yapmak tamamen aldatmaca.Sizin yol gerçi böyle bir yola benzemiyor ama mıcırlı tırtıklı asfaltta yere göğe sığdıramadıkları araçlardan bile ses gelir.Gelmemesi mümkün değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bethesta kullanıcısına yanıt

göçük möçük onları falan gectimde bundan daha garip bişey olamaz herhalde demiştim zamanında. farları açıyorsunuz camlara su atıyor, kolların yeri karışmış  

https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DGHUsUUPlwp4%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGP658ooGIhAB903S_n2oam-pt8IS8ZuMMgFy

• Bana bu sesler 2015 1.6 dizel leonu sattırdı.

Sırasıyla 2013 symbol, 2018 corolla, 2020 clioya biniyorum bu sesler yok.

• autindustry A kullanıcısına yanıt

200bin birim para veriyorsunuz ve kendinizi 140km ile "kısıtlıyorsunuz". Bence bu düşüncelerinizden sıyrılın..

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

200bin birim para veriyorsunuz ve kendinizi 140km ile "kısıtlıyorsunuz". Bence bu düşüncelerinizden sıyrılın..

Ben 120-130 km/h.i gecmemekten memnunum, piste giris yapmiyorum. Size iyi ucuslar

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt

Çok haklısınız. Otobanda bir kayıt olsaydı hiç ses olmazdı. Fakat benim bilerek kayıt altına aldığım yol çukurlu ve bolca yamalı bir yol. Yine de oldukça az seviyede bir ses geldiğini düşünüyorum..

• quote:

Çok haklısınız. Otobanda bir kayıt olsaydı hiç ses olmazdı. Fakat benim bilerek kayıt altına aldığım yol çukurlu ve bolca yamalı bir yol. Yine de oldukça az seviyede bir ses geldiğini düşünüyorum..

iyi de benzer fiyatlarda olan rakipleri de böyleki zaten hocam, onlarda da deprem olmuyor araç içinde. artı denecek bişey değil bu leon için. daha ucuza megane 4 hb alsanız onda da bu seviyenin üstüne çıkmaz trim sesleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 17 Kasım 2020; 11:32:33 >
  • autindustry A kullanıcısına yanıt

Bende 130'u geçmiyorum ama 140'ı geçersem kaput göçer mi demiyorum..

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt

Tam tersine Leon için deprem oluyor gibi anlatılıyor onu anlatmaya çalışıyorum sadece..

• K.Kahriman kullanıcısına yanıt

Makyajlı kasaya binmenizi tavsiye ederim..

• quote:

Bende 130'u geçmiyorum ama 140'ı geçersem kaput göçer mi demiyorum..

Kaputun goctugunu kim soyledi, civic o hizda yere saglam basiyor en azindan. Arac komple ucabilirdi de

• quote:

Tam tersine Leon için deprem oluyor gibi anlatılıyor onu anlatmaya çalışıyorum sadece..

biraz dizel motor - benzinli motor farkı gözardı ediliyor. benzinli leoncular bende trim sesi pek olmuyor derken dizel motorun doğal halindeki biraz titreşimli çalışması zamanla trim sesi yaratıyor bence. münferit durumlar dışında trim sesinden daha çok TDI leoncular sikayetcidir bence. sizdeki motor hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 17 Kasım 2020; 11:35:52 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.