Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2740. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
57.735
Cevap
368
Favori
2.584.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27382739274027412742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    T-roc için yazılım ile açılan acc değil lane assist yani şerit takip asistanıdır. Şerit takip asistanı açılınca uzun far asistanı ve tabela okuma sistemi de aktifleştirilebilir. T-roc araçların ön camında kamera bulunanlar için bu özellik sadece yazılımla açılabilmektedir. Leonlarda fabrikasyon olarak sunulan front assist yani ön bölge asistanının varlığı acc için tek başına yeterli değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar komşum için leon fr 1.5 tsı dsg için bayi 185 bin fiyst verdi sizce alınır mı? Merhaba metalik beyaz

• beşkazalı48 kullanıcısına yanıt
    2013 den beri Leon 1.4 tsi 140 hp manuel ve 2018 den beri Golf 7.5 1.4 tsi 125 hp dsg highline ı eş zamanlı olarak kullanıyorum. Forumdaki leon konusunun en başından beri takipçisi ve en çok mesajı bulunanlardan biriyim.

Leon aracım 110 bin km ye geldi. Golf ise 2 senede 10 bin km ye gelemedi.

Çünkü leonu sürmek daha zevkli. Araç sizi daha çok sarıyor. Daha atik ve sportif hissettiriyor.

Golf iyi hoş güzel bir tık daha premium hissettiriyor ama cidden ot gibi bir araba. Golf ü kendime niyetle aldım. Leonu yeniler eşime suv alırız diye düşünüyordum. Ama Golf ü eşime verdim Leon u zevkle sürmeye devam ediyorum.

Acc konusunu vural elektronik veya ender elektronik daha net bilir. Belki instagramdaki vag com berat da biliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 23 Mart 2020; 23:57:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Ben stabilus alıp 1 sene kullandım. Avm girişlerinde görevliler bagajı kapamakta zorlanıyor. Arabaya aşina olmayan kişiler veya kuvvet anlamında zayıf olan çocuk veya kadınlar bagajı tek seferde düzgün kapatamıyor.

Kapalı halinde kuvvet minimal olduğu için kilide pek etkisi yok ama kapatan kişi düzgün kapatmaz yarım bırakırsa ve siz de avm içinde park edene kadar öyle yarı kilitli laçka gezerseniz kilidi bozar.

Kodlama gerektirmeden sadece piston değişimi yetiyor. Piston yurt dışında 10 15 euro filandı. Burda tanesine 300 tl istemişlerdi.

Dilerseniz kodunu çeker atarım ama bir müddet sonra sizden başkası düzgün kullanamadığı için kolaylıktan çok zahmete giriyor.

Arabayı tek kullandığım dönemlerde havalı ve işlevli idi ama avm girişlerinde kaç kere kendim indim kapadım veya annem babam eşim aşina değil kapatamaz diye arabadan inmek zorunda kaldım sayamadım.

Çünkü insanlar ilk seferde düzgün kapatamayınca var güçleri ile çarpıyorlar.

Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=1KrAX7oGWQw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 24 Mart 2020; 0:26:23 >

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, aracımın 18 mayısta 2. bakımı yaklaşıyor. Km 22bin küsür. Bu yılki bakımı en uygun şekilde nasıl yaptırabilirim? Zubizu indirimi için 2 yaş üzeri şartı var. 18 mayıstan sonraya randevu alsam zubizu indiriminden faydalanabilirmiyim.

• Bizde tiguan vardı. 3 yaş bakımı için dolduktan sonraki güne aldık. Böylece indirimden yararlanırsınız kanımca

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, o şekilde yapacağım sanırım bende.

Bilgilendirme: 30bin bakım 980tl

• Gectigimiz ekim ayinda 2. Yilini dolduran ibizami 1 hafta sonra %20 indirimli bakim yaptirmistim. Ama oncesinden fiyati teyit ettirin, gerci indirimi sistem otomatik veriyor ama yine de iskontolu fiyati sorun. Bu arada fiyat degismemis ben de o fiyata yaptirmistim.

• 2020 Model sıfır 1.5 ecotsi fr ile aranıza katılmış bulunuyorum arkadaşlar. Herkese selam. F20 Bmw 116i den geçtim leona.

Donanım olarak araba beni çok memnun etti. Sadece 2 konuda sorunum var oda çok dikkat ettiğim için 1.sağ ön amortisör bozuk yerlerde sol önden daha farklı bir ses çıkarıyor gibi. Birde arabada çok ince bi zırıltı var. Mevcut durumlardan ötürü servise götürmedim henüz. Amortisör konusu herkeste böylemi acaba.
  • Hayırlı olsun hocam aracınız.
    Zırıltı kapı içlerinden geliyor olabilir, yetkili servise gidin durumu anlatın ve kapı içlerine yalıtım yapılmasını isteyin. Camlara film çektirmek kapılardan gelen zırıltı sesini garanti kapsamı dışında bırakıyor bilginiz olsun.

• Selamlar ayni problem 10 martta aldigim 1.5 excellence aracimda mevcut malum durumlar sebebi ile servise gidemedim benim aracimdada var. golf 7 den gectim genel olarak cok memnunum lakin sag taraftan gelen o lakir lukur ses cok kafama takiliyor ben kaldirdim baktim fren kaliperi braz lak luk sol taraf gibi degil bariz bi bosluk var ama o kadar ses ondan mi gelir bilemiyorum tabi servise gidicem Buraya yazacagim insallah kisa ve basit bir sorundur rica etsem sizde benden once giderseniz durum ile ilgili yazarsaniz birlikte halletmis oluruz

• İyi günler arkadaşlar. Seat Leon için internette kapı içleri, torpido içi ve kol dayama için kadife kaplama satılıyor. Bundan almak istiyorum ama uygulayabilir miyim bilmiyorum. Zor bir işlem midir? Ya da yetkili servislerde direkt böyle bir işlem yapılıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • johnny-bravo J kullanıcısına yanıt
    Saticinin videosunu izleyip fikir edinebilirsin. Kolay gibi gorunuyor ama zahmetli bence. Kapi icindeki icbukey siselik kisimlari yuzeysel kapattigi sikayetleri okumustum bu yuzden almaktan vazgectim belki ilerde o bolumler icin ayri kalip yapilirsa alabilirim.

• Selamlar ben graficar diye bi siteden aldim ve kendim uyguladim sema cikiyor icinden ve parcalar yerine tam oturuyor cok basit uygulamasi ve gercektenncok guzel oldu tavsiye ederim sahsen

• yusufddogan Y kullanıcısına yanıt
    Bende oradan alacaktım hocam. Teşekkürler mesajınız için. Bende yavaş yavaş uygularım gibime geliyor.

• Sağolun mesajınız için. Alayım yavaş yavaş deneyeyim diyorum hocam. Baktım yapamıyorum, bir profesyonelden yardım alırım diye düşünüyorum.

• Malzemesi guzel hocam ben kapilara kolcak icine ruhsat gozune torpidoya heryerine yaptim guzel oldu bence ben yaptiysam 😀 herkes yapabilir cok yetenekli oldugum soylenemez

• Selamlar korona dan dolayı araç yatıyor 1 ay çalışmadan yatsa bişey olur mu? akü boşalır mı? Aküyü geçen yıl değiştim yeni yani aracım leon 1.4 tsi fr 2013

• cicek_7 C kullanıcısına yanıt
    A3 2019 sport model arac aldim sediginiz sesin aynisi avr bende jant lastik degistim ses aybi poryalari kontrol ettirdim sikinti yok dediler subigaragede yalitim yaltiricam davlumbazlara

• ironwrist34 kullanıcısına yanıt
    Yalitim ile ilgili degil hocam bahsettigim ses bariz lok lok vuruyor bsy ayni model baska arclarda denedim yok lifte aldim baktim fren kaliperi bariz bosluklu oradan olabilir sol taraf tas gibi orada sorun yok ama sagda bosluk var servisede gidemiyoruz su surecte bakalim hayat normale dondugunde insallah baktircaz seviste

• 
Sayfa: önceki 27382739274027412742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.