Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2654. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
57.787
Cevap
368
Favori
2.586.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26522653265426552656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben 2. Bakıma giricem tüm malzemeleri internetten aldım yarı yarıya fark ediyor zaten yapılan işlem aynı eni sonu dışarıdaki ustaya gidilecek ha bir servis once ha bir servis sonra tercih meselesi ben manuel kullanıyorum ama iyi niyet garantisi altında istenen rakamlar çok fazla o paraya zaten aracında sıkıntı olursa kendinde yaptırırsın tekrar serviste ki servis yapınca zaten garantili olacak o parça ben bu ay sonu giricem 27 K oldu araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar,

Ben de 1.2 TSI DSG Dynamic Paket ile aranıza katıldım. 15 gün önce 103.600'e geldi, iyi zamanlama oldu.

Araçta ön park sensörü yok, bu yokken belki çok anlamlı değil ama görsel park desteğini yetkili serviste açtırmam mümkün mü?
    8 inch ekranda yetkili servislerin açabileceği başka ekstra özellikler var mı?

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilgaz

Merhabalar, 1.4 Fr DSG 30bin bakımına randevu almıstım hafta sonu ALTUR dan. Fiyat 1230 iken dun zam gelmis 1320 olmus,zubizu ile 1188 e geliyor yinede pahalı geliyor ama iste iyi niyet garantisi muhabbetine servise gidicem kacarı yok..İst. Avrupa tavsiye ozel servis onereniniz var mı?yada konu hakkında fikriniz,siz ne yapardınız?
    Kayadibini aradım parcada %10,iscilik ve yagda %20 dio hemen hemen zubizu nun %10 una denk geliyor ,zubizu indirimini yapmıyor tek bir kampnaya diyor bilginiz olsun..
    GUNCEL FIYAT BUGUN ITIBARIYLE:1.390 TL. 2.BAKIM
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgaz -- 15 Ağustos 2018; 14:32:43 >

• quote:

GUNCEL FIYAT BUGUN ITIBARIYLE:1.390 TL. 2.BAKIM

Alıntıları Göster
    bujiler dahilmi hocam

• HOCAM SEAT LEON 1.2 TSİ DSG SON ZAMLARLA FİYATI NE KADAR OLDU ACABA
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    ewt bujiler dahil hocam ama 400 tl açık yağ fiyatı nedir ya :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgaz -- 15 Ağustos 2018; 14:19:57 >
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    sitesindeki indirim kalkmış sıfırı 113.300 yazıyor..
  • quote:

Aynen hocam malesef yağda 208 lt lik fıçıdan kullanmalarına rağmen iki katı fiyat giydiriyor servis :(
  • quote:

Hocam bujilerin ne marka kullandılar?

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    hocam bakım randevusu yarına ,ak koyun kara koyun belli olucak tabi yarına yeni zamn yapmazlarsa 2 gune 1 zam baslattılar..
  • ARKADAŞALR 2016 MODEL LEON 1.2 TSI DSG 2.BAKIM ZAMANI GELDİ FİYATI NE KADAR TUTAR ACABA
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Birkaç mesaj üstte @tilgaz hocam paylaştı.
    Bakım fiyatı benzinli dizel olarak farkediyor. Motor gücü farketmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şükür bugün zam yokmuş,zubizu indirimyle 1.253 TL ye başlattılar bakımı,dolar/euro düşüyo servis ücreti geri düşmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

Birkaç mesaj üstte @tilgaz hocam paylaştı.
    Bakım fiyatı benzinli dizel olarak farkediyor. Motor gücü farketmiyor
    1400 TL YAZİYOR 1 YIL ÖNCE 680 TL YE YAPTIRMIŞTİM %100 MÜ ZAM GELDİ
  • Mart ayında aracı 2.el aldıgımda 1.100 TL ye 2.bakım yapılıyordu(1.4 tsi),gecen cuma gunune kadar 1.230 olmus fiyat,3 gun once 1.320,dun 1.390 oldu,%10 zubizu indirimi 1.253 TL oldu hocam dedgine gore %100 zamlanmıs gecen seneye gore.Eger zubizu ile ugrasmayım derseniz biraz bastırmay ile filo ya yaptıkları %5 indirim sansını deneyebilirsiniz.Ayrıca servislerin hepsi sozlesmis gibi ist.de aradıklarıma fiyat kırdıramadım inmiyorlar
  • S.a leon fr amortisör bilyası değiştiren varmı aranızda

• quote:

Orijinalden alıntı: cicek_7

S.a leon fr amortisör bilyası değiştiren varmı aranızda
    Hocam teker bilyası değil dimi ? İlk defa duydum amortisör bilyasını da.
  • Takozun içinde bulunyo bilya

• quote:

Mart ayında aracı 2.el aldıgımda 1.100 TL ye 2.bakım yapılıyordu(1.4 tsi),gecen cuma gunune kadar 1.230 olmus fiyat,3 gun once 1.320,dun 1.390 oldu,%10 zubizu indirimi 1.253 TL oldu hocam dedgine gore %100 zamlanmıs gecen seneye gore.Eger zubizu ile ugrasmayım derseniz biraz bastırmay ile filo ya yaptıkları %5 indirim sansını deneyebilirsiniz.Ayrıca servislerin hepsi sozlesmis gibi ist.de aradıklarıma fiyat kırdıramadım inmiyorlar
    hocam
    arkadaş 1. bakımla kıyaslıyor fiyatı sizinde payaştığınız gibi zaten 400 tl civarı sadece bujiler tutuyor 2. bakımda fark olarak.
    ben km den değil yıldan yaptırdım 2. bakımı araç 17-18 bin km de olduğundan bujileri değiştirtmedim. 518 tl ödedim aralık 2017 de
    ama ozamanda dolar 3.7 tl civarındaydı.
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• Araç ile Ayoldayken hata aracı p konumuna alınız diye bir hata vermişti araç 1 sn kadar hemen söndü daha önce sanırım 1 defa daha olmuştu.Getirin bakalım dedi servis bugün götürdüm bir süre sonra arayıp vites mekanızması değişecek dediler elim kolum bağlı peki dedim.550 lira tuttu iyi niyet garantisi adı altında.Şimdi ise pişman oldum sonuçta 1sn sonra kaybolan bir hata koduydu.Acaba servis bayram öncesi para mı kazanma derdinde yahu bunlarada güvenemiyeceksek kime güvenelim.Galiba ben kaşındım keşke götürmeyip kullansaydım aracı aynı hata kodunu tekrarlarsa götürürdüm yine...İzmir Mbu Seat servisi

• 
Sayfa: önceki 26522653265426552656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.