Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: lektonstar
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
57.733
Cevap
368
Favori
2.584.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26502651265226532654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fensinn

Bagajın içindeki açılır siyah kapak hocam çukurlarda ve Arnavut kaldırımda ses yapıyor

Alıntıları Göster
    bu tanımdan hangi kapak olduğunu anlayamadım fotoğraf koyabilir misiniz bende de aynı ses geliyor özellikle yolcu arka kısımdan
  • 2015 Seat Leon FR aracımı sattım ,plastik,kokusuz,hepsiburada comdan alınma araç içi ve bagaz havuz paspaslarım satılıktır.
    Eskişehir içi elden teslim,Tel 054237246798SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

bu tanımdan hangi kapak olduğunu anlayamadım fotoğraf koyabilir misiniz bende de aynı ses geliyor özellikle yolcu arka kısımdan

Alıntıları Göster
    Hocam adı pandizotmuş o kapağın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pandizotun oturduğu beyaz plastik yere şerit sünger çekince o ses kesiliyor diye görmüştüm bir yerde. Denenebilir.

• servisde balata degistireceklerin dikkatine.. ön arka fren hidroligi toplam 800tl..

arac 43binde..

• dewr kullanıcısına yanıt
    İnternetten trw balata aldım. İşçilik dahil 200₺ ye hallettim. İlk 3 bakımda servise soktum ama çok pişmanım. Dünyanın parasını ödedim. Bundan sonra kapısından uğramam.

• D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    doğrudur ama benim için fren konusu maalesef şansa birakilcak bir durumu yok..

yillar önce baya baya yillar once 20 yilin ustundedir babam arabayi umraniye servisde balata değişimi yaptirmisti.. 2 gün sonra yola ciktik.. yolda frenlerin duzgun ayarlanmamasi sebebiyle kaza atlattik.. kış gecenin bir vakti atolye actirip yaptirmistik..

nese fazla uzatmicam..

servisler pahalimi ? Evet katiliyorum..

internetten bende baktim fiyatlara 1 firma haricinde on arka degisimi 400e yakindi 1 tane firmada on arka toplam 200du fredo marka..

dedim 43bin kullanmisim.. 3 yili gecmis.. bi 40bin daha kullanirim.. sonra zaten arabayi satarim.. bu arada 50ye aldigim araba an itibariyle 100bin ..

tekrar belirteyim servisler kesinlikle ucuz değil ama benim hayatim ve arabam hicbirinden ucuz değil.. tanimadigim yada saglam referansi olmayan her atolye icin dusuncem ayni..

• dewr kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun ama serviste de doğru düzgün yapacaklarının garantisi yok. Kaldı ki serviste arabanı bile görmüyorsun. Özel servislerde başında bekleyebilirsin. Ama hiçbirinin doğru düzgün olacağının garantisi yok. En iyisi işten azıcık anlamak :)

• D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    en azindan senden önce test ediyorlar :)) azicik para gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: dewr

servisde balata degistireceklerin dikkatine.. ön arka fren hidroligi toplam 800tl..

arac 43binde..
    Dört balata ve fren hidroliği toplam 800 lira değil mi?
  • _Maxy_ kullanıcısına yanıt
    evet

• 33200 de leon dizel için bakım yaptırdım 1065tl tuttu içime oturdu resmen :( yıl sonunda garanti bitiyor bitince artık ozel servise gideceğim, sordum neden pahalı dıye servis ücretlerine zam geldiğini söylediler.
  • Bir kaç defa araç hareket halindeyken, “Hata: Vitesi P konumuna alın” gibi bir mesaj aldım 1sn sonra kayboldu. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 7 Ağustos 2018; 12:25:44 >
  • fensinn kullanıcısına yanıt
    önceki sayfalarda bu sorunla karşılaşan olmuştu.ama önemli birşey değil diye hatırımda kalmış. biraz geriye doğru tarayın sayfaları karşınıza çıkacaktır.
  • Kampanya: SEAT Kayadibi'nde servis kampanyasi! Bayram tatili oncesi yola cikmadan yetkili servisimizde aracinizin periyodik bakimini yaptirin, 31 Agustos tarihine kadar orijinal yedek parcada %10, motor yagi ve iscilikte %20 indirim kazanin. Detayli bilgi icin telefon: 02163651714 Mersis No: 0536013142500011 'H' yazip 2386'ya ucretsiz gondererek istediginiz zaman kampanya SMS listemizden cikabilirsiniz. 4447328 B002

• Koltuk kılıfı için tavsiye verecek var mı?
  • Kayadibinde kredi kartı geçmiyordu. Evime çok yakın olmasına rağmen hep Erya’yq götürdüm. Bence kötü bir servis. Sanayiye benziyor aynı.

• MGM Barut M kullanıcısına yanıt
    Hocam numaran fazla rakam içeriyor adana için bagaj havuzu ne kadr olur 2016 leon vae bende uyum sağlayacağını düşünüyorum

• arkadaşlar bende aranıza 1.2 tsi dsg alarak katılmak üzereyim.

bir sorum olacak alacağım 2.el arabada 5-6 cm kadar tampon eziği mevcut
    bu şekilde alacağım muhtemelen
    nekadara patlar acaba, güvenilir olsun diye yetkili serviste yaptırmayı düşünüyorum ona göre pazarlık edeceğim satıcıyla

tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum şimdiden herkese kazasız belasız bayram yolculukları dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsason

arkadaşlar bende aranıza 1.2 tsi dsg alarak katılmak üzereyim.

bir sorum olacak alacağım 2.el arabada 5-6 cm kadar tampon eziği mevcut
    bu şekilde alacağım muhtemelen
    nekadara patlar acaba, güvenilir olsun diye yetkili serviste yaptırmayı düşünüyorum ona göre pazarlık edeceğim satıcıyla

tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum şimdiden herkese kazasız belasız bayram yolculukları dilerim
    Resim Eklerseniz Daha net Yardımcı Olabiliriz
  • 
Sayfa: önceki 26502651265226532654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.