Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
55.334
Cevap
386
Favori
2.281.896
Tıklama
Giriş
    167 Mesaj
    Koltuk kılıfı için tavsiye verecek var mı?
    |
    |

Kayadibinde kredi kartı geçmiyordu. Evime çok yakın olmasına rağmen hep Erya’yq götürdüm. Bence kötü bir servis. Sanayiye benziyor aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lymph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam numaran fazla rakam içeriyor adana için bagaj havuzu ne kadr olur 2016 leon vae bende uyum sağlayacağını düşünüyorum

|
    |
    MGM Barut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bir sorum olacak alacağım 2.el arabada 5-6 cm kadar tampon eziği mevcut
    bu şekilde alacağım muhtemelen
    nekadara patlar acaba, güvenilir olsun diye yetkili serviste yaptırmayı düşünüyorum ona göre pazarlık edeceğim satıcıyla

tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum şimdiden herkese kazasız belasız bayram yolculukları dilerim

Orijinalden alıntı: aykutsason

arkadaşlar bende aranıza 1.2 tsi dsg alarak katılmak üzereyim.

bir sorum olacak alacağım 2.el arabada 5-6 cm kadar tampon eziği mevcut
    bu şekilde alacağım muhtemelen
    nekadara patlar acaba, güvenilir olsun diye yetkili serviste yaptırmayı düşünüyorum ona göre pazarlık edeceğim satıcıyla

tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum şimdiden herkese kazasız belasız bayram yolculukları dilerim
    Resim Eklerseniz Daha net Yardımcı Olabiliriz
    |
    |

Bu şekilde biri tampon

Diğeride kapılardaki boydan boya çizik

• Yüzbaşı
    452 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aykutsason

Bu şekilde biri tampon

Diğeride kapılardaki boydan boya çizik
    Araç Kaç Model Kaç Km de Fiyat Nedir ve En Önemlisi Bunların Dışında Herangi Bi Hasarı Varmı ??
    |
    |

• Binbaşı
    1689 Mesaj

O çizikler pasta cila ile çıkmaz, astara kadar inmiş çizik. Lokal boya olacak iki kapı da, sakın rötüş kalemi sürme daha çok rezil edersin. Nerden biliyorsun dersen yeni deneyimledim

İki kapı için tahmini fiyat veriyorum, aşağı yukarı 700-800(revize ettim)

Bana kalırsa böyle bile bin. Tamponu bilemem kapılar için konuşuyorum.

Edit; şimdi resime daha dikkatli baktım sağ ön kapıda ezik ve boya atması var, kapıyı açarken vurmuşlar. En sevmediğim şey, çok şükür hanımı bu konuda alıştırdım.

Edit2: tamponun resmine baktım, büyük ihtimal tırnaklar kırılmış olabilir. Çamurlukla birleştiği yerde sıkıntı var, ayrıca teker neden patlak?? Nasıl bir kaza yapmış ki bu arkadaş anlattı mı sana? Teker patlatacak kazada her zaman yürüründe sıkıntı olma riski vardır? Almadan önce mutlaka iyice baktırman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lymph -- 12 Ağustos 2018; 19:54:16 >
    |
    |
    aykutsason kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    81 Mesaj
    Cevaplara teşekkür ederim beyler

Araçtaki sorunlar ilavelerde çıktu ve hesaplamada 3500 civarı masraf görünüyor oda dışardan km çok iyiydi açıkçası ama vazgeçtim

Araştırmalara devam

|
    |

Orijinalden alıntı: xyz35

İzmirde özel servis arıyorum bakım içi. Malzemelerimi kendim aldım var mı tanıdık bir servis önerebileceğiniz
    selam

http://www.vosmetotomotiv.com
    bu adamlar mbu dan ayrılıp kendi özel servislerini açtılar
    ben gitmedim ama gidip memnun kalan arkadaşlar var.
    dışardan malzeme getirmenede birşey demiyorlar diye biliyorum.

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

kur son 1 ayda %30 artmasına rağmen , fiyatlar halen aynı sitesinde. Bu nasıl oluyor?
    elde araç yoksa değişmiyor fiyatlar.
    vw nin sitesinden golf fiyatlarına bakarak nekadar artış olacağını yaklaşık tahmin edebilirsiniz.
    |
    |
    Hocam aynı hata benim araçta da mevcut. 2015 1.2 dsg. Servise götürdüm; wolksvagenlerde yazılım güncellemesi ile giderilen bir hataymış, ancak seata yazılım güncellemesi yıl sonuna doğru bekleniyormuş. Sürüş tehlikesi yaratacak bir sorun değilmiş. Yazılım güncellemesini beklememi önerdiler ben de kabul ettim. Aksi halde vites mekanizmasının değişmesi gerektiğini söylediler (şanzıman değil) bu da iyi niyet kapsamında 1200 lira gibi tutarmış.
    |
    |
    Merhabalar, 1.4 Fr DSG 30bin bakımına randevu almıstım hafta sonu ALTUR dan. Fiyat 1230 iken dun zam gelmis 1320 olmus,zubizu ile 1188 e geliyor yinede pahalı geliyor ama iste iyi niyet garantisi muhabbetine servise gidicem kacarı yok..İst. Avrupa tavsiye ozel servis onereniniz var mı?yada konu hakkında fikriniz,siz ne yapardınız?
    Kayadibini aradım parcada %10,iscilik ve yagda %20 dio hemen hemen zubizu nun %10 una denk geliyor ,zubizu indirimini yapmıyor tek bir kampnaya diyor bilginiz olsun..

Orijinalden alıntı: tilgaz

Merhabalar, 1.4 Fr DSG 30bin bakımına randevu almıstım hafta sonu ALTUR dan. Fiyat 1230 iken dun zam gelmis 1320 olmus,zubizu ile 1188 e geliyor yinede pahalı geliyor ama iste iyi niyet garantisi muhabbetine servise gidicem kacarı yok..İst. Avrupa tavsiye ozel servis onereniniz var mı?yada konu hakkında fikriniz,siz ne yapardınız?
    Kayadibini aradım parcada %10,iscilik ve yagda %20 dio hemen hemen zubizu nun %10 una denk geliyor ,zubizu indirimini yapmıyor tek bir kampnaya diyor bilginiz olsun..
    hocam
    aracınız dsg olduğu için serviste bakımını yaptırıp iyi niyet garantinizi devam ettirin.
    şöyle söyliyeyim eski aracımı bakım yaptırdığım ustama benim aracın 2. yılı için getireyim mi sana dedim. 2. bakımınıda serviste yaptır bir yıldaha en azından iyi niyet garantin devam etsin. 3. yıl bakımını ben yaparım dedi. bu arada benim araç manuel.
    dsg olsa serviste yaptırırdım bakımını.
    |
    |

• Yüzbaşı
    420 Mesaj
    Tsklr hocam servis fikri agir basiyor ama birde ucuzmus gibi euro dan fiyati arttirdilar uyuz oldum,randevuya kadar artzmaz insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgaz -- 14 Ağustos 2018; 14:40:41 >

Orijinalden alıntı: tilgaz

Tsklr hocam servis fikri agir basiyor ama birde ucuzmus gibi euro dan fiyati arttirdilar uyuz oldum,randevuya kadar artzmaz insallah
    randevuyu bayram öncesine çekebilirseniz öne çekin
    esas zamlar (servis anlamında demiyorum) genel herşey anlamında bayram sonrası gelicek.
    malesef ülke ekonomimiz batmış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 14 Ağustos 2018; 15:35:17 >

Orijinalden alıntı: josh-r

randevuyu bayram öncesine çekebilirseniz öne çekin
    esas zamlar (servis anlamında demiyorum) genel herşey anlamında bayram sonrası gelicek.
    malesef ülke ekonomimiz batmış durumda.

Alıntıları Göster
    bayram öncesiydi zaten yoğunmuş yinede 2 gün daha öne çektiler..2 güne zam gelmezse iyi
    |
    |

Teşekkürler hocam az önce çıktım . İzmirde 2.saniyede öneririm arkadaşlar. Mbu dan ayrılma ustalar çok kibar ve ilgililer.

|
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,886
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.