Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2656. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
57.735
Cevap
368
Favori
2.584.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26542655265626572658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda bir aksilik olmazsa 1.4 tsi fr alacağım. Sitesinde opsiyonlara bakarken SEAT Ses Sistemi 734 TL, BEATS Ses Sistemi 1,638 TL gözüküyor. Aralarındaki fark nedir bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsEAt

Yakın zamanda bir aksilik olmazsa 1.4 tsi fr alacağım. Sitesinde opsiyonlara bakarken SEAT Ses Sistemi 734 TL, BEATS Ses Sistemi 1,638 TL gözüküyor. Aralarındaki fark nedir bilgisi olan var mı ?
    Duz leonlarda seat sound un 4 kapi kolonu var ve aynilar,seat sound olunca on konsola center ve bagaja subwoofer ekleniyor..seat sound olmadan bile cok iyi,sonradan seat sound yapinca subwooefer bagaja tam oturmuyor,center takmak vs.. yazilim atma.isciligide var ayrica dolar artisindan once 1050tl. ye yapiliyordu simdi 1500 olmustur bu yuzden alirken seatsound yaptirmani tavsiye ederim 750tl iyi bi fiyat..Beats bambaska konu sonucta aracdaki performansi bilinmez ama beatsound zaten kendini dunyaya kanitlamis..en azindan seatsound olsun beats size kalmis derim,hayirli olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 mk3 leonumun aküsü bitti araba marş basmiyor su anda enteresan olani bayram sebebiyle aküyü degistiremedim ve aracin kapisi kitli bekliyor kapanin onunde Aküden elektrik gelmezse vu arabanin kapilari nasil acilacak?

Birde akü tavsiyesi olarak hamgi markayi modeli önerirsiniz

• rachy R kullanıcısına yanıt
    Şoför kapı kolunda kapak var onu ittirince anahtar deliği çıkıyor. Oradan anahtarla açabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rachy

2013 mk3 leonumun aküsü bitti araba marş basmiyor su anda enteresan olani bayram sebebiyle aküyü degistiremedim ve aracin kapisi kitli bekliyor kapanin onunde Aküden elektrik gelmezse vu arabanin kapilari nasil acilacak?

Birde akü tavsiyesi olarak hamgi markayi modeli önerirsiniz
    Geçmiş olsun aslında 5 yıl akü için iyi bir değer.Biteceğini hiç farkettirmiyor mu hocam ? Sonuçta bizim de başımıza gelecek olmadık yerde biterse uğraş dur.

• Yo cihaz gayet akilli bitecegini 2 yildir haber veriyordu aku zayif diye hatta start stop devreye girmedi diye uyarida veriyordu ama ben bittimi tam bitecegini hiç marş basmayacagini tahmin etmemisim en azindan 2 gir gir eder calisir gider degistiririm diyordum ama oyle degilmis gece saglam.biraktigim arac sabah tik dedi calismadi hatta calismayi birakin kapilar bile açılmadı oyle boyle bitmemis yani akü

• hocam aracın 2.bakım zamanı geldi araç 10000 km de 700 km lik uzun yola çıkmam gerekiyor araca bir zararı olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 27 Ağustos 2018; 13:18:11 >
  • Arkadaşlar dynamic 30/3 jantını kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

hocam aracın 2.bakım zamanı geldi araç 10000 km de 700 km lik uzun yola çıkmam gerekiyor araca bir zararı olur mu
    Hocam servis ya 15bin km yada 1 sene dio yani hangisi once dolarsa..yani servis yagim maksimum 15bin gider dio ,700 km yap ama 1000 km ye cok yanasmadan servise randevu al ,il fisindayfim dersin garantine zarar gelmesin.

Ayrica praticar sitesi uzrerinden randevu al,indirim koduna ZBZBAKIM yaz hem yetkili servis bakimli olsun,hem garantin devam etsin hemde %42 indirimli bakim yaptirmis ol,iyi yolculuklar..

• tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    %10 luk bir km veya zaman için

• quote:

Orijinalden alıntı: tilgaz

Hocam servis ya 15bin km yada 1 sene dio yani hangisi once dolarsa..yani servis yagim maksimum 15bin gider dio ,700 km yap ama 1000 km ye cok yanasmadan servise randevu al ,il fisindayfim dersin garantine zarar gelmesin.

Ayrica praticar sitesi uzrerinden randevu al,indirim koduna ZBZBAKIM yaz hem yetkili servis bakimli olsun,hem garantin devam etsin hemde %42 indirimli bakim yaptirmis ol,iyi yolculuklar..

Alıntıları Göster
    hocam praticar sadece ümraniye ve bakırköy servislerini mi kapsiyor kayseri aykanı bulamadımda

• quote:

Orijinalden alıntı: leonall

%10 luk bir km veya zaman için
    SEAT’TAN ZUBİZU SERVİS KAMPANYASI var mı hocam araç 2016 model fakat garantisi 4 yıllık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 26 Ağustos 2018; 23:58:30 >
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ist.deyim o yuzden diger illeri bilemiyorum ;(

• quote:

SEAT’TAN ZUBİZU SERVİS KAMPANYASI var mı hocam araç 2016 model fakat garantisi 4 yıllık

Alıntıları Göster
    Zubizu 2 yasini dolduranlar icin gecerli..

• quote:

Hocam ben ist.deyim o yuzden diger illeri bilemiyorum ;(
    hocam araçta bakım için 9 gün kaldı yazıyor 9.günden sonra gidersem mi garanti bozuluyor öyle birşey mi var
  • quote:

Zubizu 2 yasini dolduranlar icin gecerli..

Alıntıları Göster
    2 yasini dolduranlar icin birde garanti süresi bitenler için değil mi
  • Arkadaşlar 2017 Leon 1.2 tsi manuel vites araç 3 Ağustosta bakım uyarısı verdi servis 1 ay süre uzatabilirsiniz dedi yani 3 eylül gibi son olacak izmir servisleri 975₺ fiyat verdiler daha uygun yetkili servis fiyatı alan oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ArzilloTR

Arkadaşlar 2017 Leon 1.2 tsi manuel vites araç 3 Ağustosta bakım uyarısı verdi servis 1 ay süre uzatabilirsiniz dedi yani 3 eylül gibi son olacak izmir servisleri 975₺ fiyat verdiler daha uygun yetkili servis fiyatı alan oldu mu ?
    hocam bende 10 gün süre kaldı yazıyor 10 gün bittikten sonra 30 gün sürem daha mi var servise götürmek için
  • quote:

hocam bende 10 gün süre kaldı yazıyor 10 gün bittikten sonra 30 gün sürem daha mi var servise götürmek için

Alıntıları Göster
    Ben o sureyi 10-15 gun gectim bisey olmadı ama 1 ay a dayanırsa problem cıkarabilir servis..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArzilloTR

Arkadaşlar 2017 Leon 1.2 tsi manuel vites araç 3 Ağustosta bakım uyarısı verdi servis 1 ay süre uzatabilirsiniz dedi yani 3 eylül gibi son olacak izmir servisleri 975₺ fiyat verdiler daha uygun yetkili servis fiyatı alan oldu mu ?
    Ben yandım sizde yanmayın ilinizde bulunan yetkili servis praticar web sitesine kayıtlı ise praticar dan randevu alıp ,indirim kodum var kısmınada ZBZBAKIM yazıp %42 indirimle bakım yaptırın(zubizu %10 indirimiyle 1250 tl ye yaptırdıgım bakım praticar dan 820 tl ye yapılıyor.)
  • 
Sayfa: önceki 26542655265626572658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.