Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2418. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57.736
Cevap
368
Favori
2.584.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24162417241824192420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bagaj havuzu arayanlar varsa ben 1 yildir kullaniyorum 59 TL'ye almistim (Kargo Dahil) hala ayni fiyatta ve Leon yaziyor tam ortasinda koku felan hic yapmadi tavsiye ederim.
    https://www.eliftuning.com/L-Locker-Seat-Leon-2013-Sonras%C4%B1-3D-Bagaj-Havuzu_69121.html#.WI2WxutXyrU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abide85 -- 29 Ocak 2017; 9:51:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

peki arka camın buğusunu nasıl önliyeceğz. bir türlü arka camın bugusunu gideremedim.

Rezistans tuşuna bastığınız haldemi gitmiyor buğu? Bu mumkun değilki rezistans anında çözmeye başlar buğuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultimasalida kullanıcısına yanıt
    Sanırım acemiliğime geldi bu iş kullanma kılavuzu okuma fırsatım olmadı teşekkür ederim ☺

Auto basınca arka cam da geçecek sanıyordum 😀

• Küçük ekranlar sonradan büyük ekranla değiştirilebiliniyor mu acaba eğer oluyor ise hiç yaptıran oldu mu forumda

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Küçük ekranlar sonradan büyük ekranla değiştirilebiliniyor mu acaba eğer oluyor ise hiç yaptıran oldu mu forumda

sct de değiştiren oldu diye hatırlıyorum hocam
    ama astarı yüzünden pahalıya çıkıyor. orijinal ekipmanla değiştirince.
    android sistemler var onlarda fr larda sürüş modlarını desteklemiyor. windows tabanlı sistem kulanıyorar fr a taktıranar.
    onlardada ses çıkışından memnun olanda var olmayanda.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    O zaman hiç gerek yok sonuç olarak aynı işi görüyorlar zaten

• Media system plus ses sistemini sonradan seat sound yaptırabiliyor muyuz ya da benzeri bir geliştirme yapan var mı arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

O zaman hiç gerek yok sonuç olarak aynı işi görüyorlar zaten

genede fikir ve fiyatlar için kafamda kalmasın derseniz
    @yusufdincer var sct de onunla konuşabilirsiniz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Sanırım acemiliğime geldi bu iş kullanma kılavuzu okuma fırsatım olmadı teşekkür ederim ☺

Auto basınca arka cam da geçecek sanıyordum 😀

Normaldir olur böyle şeyler hepimiz yaşadık :) keyifli sürüşler

• Arkadaşlar Merhaba seat leon fr 1.4 DSG aracımı temmuz ayında aldım suan 7000 km ye yaklaştı. Araçtan sesler gelmeye başladı.Dün 150 km yol yaptım şehir dışı diyebiliriz aracın ön camından mı aynadan mi bi yerden ses geliyor büyük araçların yanından geçerken sanki onlar cama ufak taş fırlatıyor gibi geliyor.Normal giderkende bişey sanki iyi takilmamis gibi geliyor.Diğer sorun arka koltuktan veya bagajdan bi yerden ses geliyor bir türlü çözemedim.Başka bi sorun ise balatalardan arada bir ses geliyor.Bu durumu yaşayan dostlarım var mıdır ve servise gitmelimiyim nasıl bi yol izlemeliyim servise görürsem benden ücret isterler mi bakmak için.Şimdiden Teşekkürler hayırlı günler

• arkadaşlar silecekleri değştirmiş babam ölçülerine baktım bosch aerotwin al dedim bulamamış düz bosch almış. Yalnz sağdaki ufak silecek boyutu 40 cm soldaki 60cm orjinal boyutları bunlar mı acaba ?
    internettte aerotwin e baktım 65 e 40 diyor. bizdeki sağ tarafta hafif açıklık bırakıyor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

arkadaşlar silecekleri değştirmiş babam ölçülerine baktım bosch aerotwin al dedim bulamamış düz bosch almış. Yalnz sağdaki ufak silecek boyutu 40 cm soldaki 60cm orjinal boyutları bunlar mı acaba ?
    internettte aerotwin e baktım 65 e 40 diyor. bizdeki sağ tarafta hafif açıklık bırakıyor sanki.

5 cm kısa almıs soldakini ama yeni alan arkadasların çoğuda atlama yapmasın diye o şekilde alıyor alttan ve üstten 2,5 cm farkeder çok önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcaneses2

Arkadaşlar Merhaba seat leon fr 1.4 DSG aracımı temmuz ayında aldım suan 7000 km ye yaklaştı. Araçtan sesler gelmeye başladı.Dün 150 km yol yaptım şehir dışı diyebiliriz aracın ön camından mı aynadan mi bi yerden ses geliyor büyük araçların yanından geçerken sanki onlar cama ufak taş fırlatıyor gibi geliyor.Normal giderkende bişey sanki iyi takilmamis gibi geliyor.Diğer sorun arka koltuktan veya bagajdan bi yerden ses geliyor bir türlü çözemedim.Başka bi sorun ise balatalardan arada bir ses geliyor.Bu durumu yaşayan dostlarım var mıdır ve servise gitmelimiyim nasıl bi yol izlemeliyim servise görürsem benden ücret isterler mi bakmak için.Şimdiden Teşekkürler hayırlı günler

junkerss ağabeyin şöyle bir konusu var bu tür sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 2. ve 10. çözümler size yardımcı olabilir;

https://forum.donanimhaber.com/seat-leon-mk3-5f-yasadigim-sorunlar-ve-cozumleri--95863144

• quote:

Orijinalden alıntı: spyfox

Media system plus ses sistemini sonradan seat sound yaptırabiliyor muyuz ya da benzeri bir geliştirme yapan var mı arkadaşlar.

Sonradan Seat Sound yapmak mumkun, arkaya bir adet Subwoofer ekleseniz o da yeterli olur. Basslari subwooferdan verip hoparlorlerin ustunden Bass yukunu alinirsaniz cok temiz bir ses elde edersiniz. Alpine Swe 815 onerebilirim Subwoofer olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

arkadaşlar silecekleri değştirmiş babam ölçülerine baktım bosch aerotwin al dedim bulamamış düz bosch almış. Yalnz sağdaki ufak silecek boyutu 40 cm soldaki 60cm orjinal boyutları bunlar mı acaba ?

5 cm kısa almıs soldakini ama yeni alan arkadasların çoğuda atlama yapmasın diye o şekilde alıyor alttan ve üstten 2,5 cm farkeder çok önemli değil

aynen hocam
    daha az ses yapıyor diye 60 cm lik polo için olan aerotwin modelini alıyor herkez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorhanFr

quote:

Media system plus ses sistemini sonradan seat sound yaptırabiliyor muyuz ya da benzeri bir geliştirme yapan var mı arkadaşlar.

Sonradan Seat Sound yapmak mumkun, arkaya bir adet Subwoofer ekleseniz o da yeterli olur. Basslari subwooferdan verip hoparlorlerin ustunden Bass yukunu alinirsaniz cok temiz bir ses elde edersiniz. Alpine Swe 815 onerebilirim Subwoofer olarak.

Ankara da bu işlemi hakkıyla nereler yapar fikri olan var m arkadaşlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BorhanFr

quote:

Ankara da bu işlemi hakkıyla nereler yapar fikri olan var m arkadaşlar

Hocam ben Istanbulda oturuyorum ama Subwooferi internetten siparis edip Ankarada herhangi bir ses sistemcide montaj yaptirabilirsiniz.

• arkadaslar,

bugun iphone 7 telefon aldım ve araba bindim. bluetooth ile bağlamak istedim ancak cihaz aracı görmedi, bağlantı kuramadım siz buna benzer bir sorun yaşadınızmı daha önce?
  • hocam kayseri şu an - 16 derece el freni çekili halde donar mı
    birde ARACI BİR HAFTADIR KULLANMIYORUM tavan komple buz tutmuş 5-10cm aracın boyasına bi zararı olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 30 Ocak 2017; 8:51:3 >
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Hemşerim donma ihtimali yüksek. Kendiliğinden ısınıp açılmasını beklemek en zararsız yöntem. Aynı şekilde boyanın üzerindeki buzu da kazımaya veya eritmeye çalışmayın. İnce ince çizikler oluşur. Kendilğinden erisin :)

Kapalı bir mekan veya otopark olsa çok iyi olur aslında :)

• 
Sayfa: önceki 24162417241824192420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.