Şimdi Ara

SEAT LEON 1.2TSİ S&S MODİFİYE YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kırmızı 1.2Tsi Stle model leon siparişi verdim mayıs ayında geliyor inşallah. Fakat aracım led paket olup aklımda bir kaç soru var yardımcı olursanız sevinirim.
    Diyorum ki;

Tavana siyah folyo yaptırayım cam tavan gibi olsun birde aynalara siyah folyo yakışır mı? yasal mıdır? ayrıca yasal değilse bunu nasıl işlettirebilirim bana maliyeti ne olur?
    Body kit yaptırayım 650 TL ye ( ön tampon eki,yan marşpiyeller,arka tampon difüzörü,spoiler ) sizce güzel durur mu?
    Son olarak birde sizce hava filtresi ile egzoz taktırayım mı arabadan güzel bir ses almak istiyorum abartı olmasada ancak yasal mıdır? sorun yaşar mıyım? neler yapmam gerekir?
    Başka önerileriniz var mıdır?

Lütfen beni aydınlatırmısınız bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

Teşekkürler.

• %30 u geçen renk farklılıklarının ruhsata işletilmesi gerekiyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jantları değiştirin yeter.
  • Son susturucu için orijinal marka ürünlerden yararlanabilirsin.Klasik markalar var;Supersprint,Sebring,Remus,Borla gibi...bu egsozlardan basınca ses alırsın,gerçi aracın gücü de önemli ama yine de seni memnun eder.Sanayi işi yerli üretim ya da replika böğüren işlere bulaşma,orijinal ve krom olmasına özen göster son susturucunun.

Hava filtresi ya da komple carbon,seramik gibi boru hatlarından oluşan uyumlu bir Air İntake kit alabilirsin.Yazın açık,kışın kutu içi takılırsın.

650 tl'ye alacağın body kit değil orijinal kalıptan replika üretilen dandik fiber kit'dir 5 para etmez şeylere sırf güzel görüneceğini sanarak para vermeyin.Abs plastik orijinal body kit parçalara yönel az al öz al,paran yoksa hiç alma bu kadar basit.

Son olarak folyo molyo bulaşma,tam amele işi oluyor,aracın orijinalinde yoksa gerek yok bu tarz saçma işlere.

• Ruhsata işlenmesi gereken şeyler var. Yasal değil. Muayene ne olacak falan filan.
  • Egzoz yasal değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Son susturucu için orijinal marka ürünlerden yararlanabilirsin.Klasik markalar var;Supersprint,Sebring,Remus,Borla gibi...bu egsozlardan basınca ses alırsın,gerçi aracın gücü de önemli ama yine de seni memnun eder.Sanayi işi yerli üretim ya da replika böğüren işlere bulaşma,orijinal ve krom olmasına özen göster son susturucunun.

Hava filtresi ya da komple carbon,seramik gibi boru hatlarından oluşan uyumlu bir Air İntake kit alabilirsin.Yazın açık,kışın kutu içi takılırsın.

650 tl'ye alacağın body kit değil orijinal kalıptan replika üretilen dandik fiber kit'dir 5 para etmez şeylere sırf güzel görüneceğini sanarak para vermeyin.Abs plastik orijinal body kit parçalara yönel az al öz al,paran yoksa hiç alma bu kadar basit.

Son olarak folyo molyo bulaşma,tam amele işi oluyor,aracın orijinalinde yoksa gerek yok bu tarz saçma işlere.

teşekkür ederim fikirleriniz için, polisin ceza yazmayacağı ve muayeneden geçebileceğim egzoz var ise link atabilir misiniz :)

• Hocam önce bi aracı alın bikaç hafta binin. Belki hoşunuza gitmeyen bi yönü olacak. Ondan sonra masraf edin. Araç gelmeden veya teslim almadan masrafa girmeyin bu kadar.

• Bildiğim kadarıyla tavan kaplaması yasal değil. İstese ceza yazar. Ama egzoz olayını bilmiyorum. Aracınıza jant + tavan kaplama yeterli olur diye düşünüyorum. Ama kırmzı demişiniz, biraz çekinceli yaklaşırım ben şahsen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedikesenfare

quote:

Son susturucu için orijinal marka ürünlerden yararlanabilirsin.Klasik markalar var;Supersprint,Sebring,Remus,Borla gibi...bu egsozlardan basınca ses alırsın,gerçi aracın gücü de önemli ama yine de seni memnun eder.Sanayi işi yerli üretim ya da replika böğüren işlere bulaşma,orijinal ve krom olmasına özen göster son susturucunun.

teşekkür ederim fikirleriniz için, polisin ceza yazmayacağı ve muayeneden geçebileceğim egzoz var ise link atabilir misiniz :)

Difüzör olayı fabrika çıkışlı değilse muayenede sıkıntı olabiliyor.Adam taktırıyor difüzörü bir egsoz sırf görüntü amaçlı duruyor çoğunda,iş değil yani difüzör,artık ..ku çıktı difüzör işinin.

Sen tek çıkış yani mono şekilde bir son susturucu taktır.Supersprint öneririm.Maslak'ta bayisi mevcut,www.btgmaslak.com ara bir istersen.Muayenede bir sorun yaşamayacağına garanti veririm.

Diğer ekipmanları da dediğim gibi yap ya da yapma dediklerimi yapma,sıfır arabanı,baba parası yiyen ergen arabasına çevirme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 26 Mart 2015; 15:28:48 >

• 650 tl ye yaptiracaginiz body kit fiber haberiniz olsun.Dandik yani uzak durun daha fazla verin plastik taktirin.

Adresiniz belli Maslak Tuning garage

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kedikesenfare

quote:

Difüzör olayı fabrika çıkışlı değilse muayenede sıkıntı olabiliyor.Adam taktırıyor difüzörü bir egsoz sırf görüntü amaçlı duruyor çoğunda,iş değil yani difüzör,artık ..ku çıktı difüzör işinin.

Sen tek çıkış yani mono şekilde bir son susturucu taktır.Supersprint öneririm.Maslak'ta bayisi mevcut,www.btgmaslak.com ara bir istersen.Muayenede bir sorun yaşamayacağına garanti veririm.

Diğer ekipmanları da dediğim gibi yap ya da yapma dediklerimi yapma,sıfır arabanı,baba parası yiyen ergen arabasına çevirme.

eyvallah kardeş araştırıcam sağolasın :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.