Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.324
Cevap
55
Favori
481.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar iyi akşamlar 2005 seat cordoba 1.4 tdi en full paketini almayı düşünuyorum fakat araç 300.000 km yi devirmiş ve motoru yenilenmiş yürüyen aksanda problem yok değişen parcası yok ancak bir boya ve bakımdan geçmesi gereli sizce böyle bir araca ne kadar vermeliyim sahibi 14bin diyor sizlere danışmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrScae -- 9 Ağustos 2015; 22:27:53 >
  • MrScae M kullanıcısına yanıt
    14 bin zaten Cordoba için bedava fiyat. Aracın 300 bin olana kadar herseyi değişmiştir. Motor yürüyen kaporta değerlendirmesi yapıp karar vermek lazım. Fiyat az da düşerse zaten bedava idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi Dairesi sit. Nden de kontrol edin. Takip etmek lazım gelir. Geçmiş olsun.

• Aracın büyük bi kazası yoksa ki zaten değişen yok demişsiniz, çok ucuz fiyat. O paralara şahin doğan satıyolar, siz cordaba gibi bi araba alacaksınız üstelik de dizel.
  • Arkadaşlar bu seat cordoba 1.4 tdi motorda max hız olarak kaçı görebiliriz yani bizi tatmin edebilicek bir hıza çıkarmı çıkan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrScae

Arkadaşlar bu seat cordoba 1.4 tdi motorda max hız olarak kaçı görebiliriz yani bizi tatmin edebilicek bir hıza çıkarmı çıkan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim :)

1.4 tdi ekonomi odaklı bi motordur, sürat için yapılmamıştır, Yine de 190 yapar, sadece denemek amaçlı bi kere 180 yaptırdım daha zorlamadım. Benzinli gibi uzun süre son sürat de gidemezsin malum turboyu eline alırsın.
    Alisilin07 in dediği gibi. 3 silindir li motor ekonomik yakar deli kaçmaz son hız denemedim ama 160 165e rahatçıkıyor.

Bende benzinli var 2003 1.4 165 yaptım fazlasina mesafe istiyor denildigi gibi hiz motoru degil ama 140 150 civarlarina tatminkar zamanda cikiyor ama gerisi vakit aliyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzkanÇ -- 17 Ağustos 2015; 14:45:43 >
  • Mesajlar için teşekkürler arkadaşlar 180 ni görse yeter bana

• Evet arkadaşlar.aracıma ses tesisati yapimina başliyoruz.1 aydan fazla surecek ilk etap olarak
    http://www.atakantuning.com/JBL-GTO-508C-13cm-Mid-Bass-Takimi,PR-33.html
    Aldim bunlar ön lere takilacak.twitirlari orj tivutira.amfi olarak da gelecek zamanda alimi gerceklestiricem aldikca urunleri yazarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage]
     *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)
    [/simage]
    [simage]
     *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)
    ]/image]
    Balikesirde arjadasim hobi amacki yapiyor.isreyen direksyonunu sokup gonderebilir.125 tl filana gelir kargo sizden tabiki.sokup gonderebilirsiniz direksyonu.suni deri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 17 Ağustos 2015; 17:14:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Evet arkadaşlar.aracıma ses tesisati yapimina başliyoruz.1 aydan fazla surecek ilk etap olarak
    http://www.atakantuning.com/JBL-GTO-508C-13cm-Mid-Bass-Takimi,PR-33.html
    Aldim bunlar ön lere takilacak.twitirlari orj tivutira.amfi olarak da gelecek zamanda alimi gerceklestiricem aldikca urunleri yazarim.

bizim önler 16cm hatta ben 17cm taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzkanÇ -- 17 Ağustos 2015; 20:15:00 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Süper olmuş valla bide Vites körüğü kırmızı dikiş olursa tam olmaz mı?

• brava 34 kullanıcısına yanıt
    Oda aklımda.bakalim yapicaz insallah.
    Ön kapilar aslinda 13 cm.eger o yuvayi tamamen parcalamazsanız

• ÖzkanÇ kullanıcısına yanıt
    Söylemeniz üzerine berke beyi aradim.yapim esnasinda 16 cm olacak derse usta 10 tl ve gelgitini karsilamak kaydiyla degistirip yardimci olucaklar.sagolun uyari icin

• Aklımda stage 1 tuning yaptirmak var mehmet gazihana.sıraya koydum hepsini 😊

Hadi bakalım güzel olacak. 16 cm olursa daha iyi ses alırsınız

rica ederim hocam. kendim taktım o yüzden iyi biliyorum 17 aldım ben vida yeri uymadı ama vidalar uzun oldugu için karşılarına tutturdum çok daha güzel oldu seside daha fazla.

• ÖzkanÇ kullanıcısına yanıt
    Hocam benim direksyonu gormussundur yukarda.onu gordukten sonra bu hb deku direksyon kilifini takmak nasil gecti icinizden :)

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.