Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.325
Cevap
55
Favori
481.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cikma mi yenisi mi 450

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖzkanÇ kullanıcısına yanıt
    Yan sanayisi kardeşim.
  • Arkadaşlar katalizör değişiminden dolayı yan sanai taktığım için motor ikaz ışığı yanmaya başladı. Bu ışığı orijinal katalizör takmayınca söndürme şansım yok. Acaba diyorum gösterge panelini söküp motor ikaz ışığını iptal edebilir miyim? Nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSForever

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Bende de geçenlerde bi ara olmuştu.aynen dediginiz gibi motor sicakken bile 1500 devirlere kadar cikti.durdurdum calistirdim gecmedi.takmadim pek aslinda.sonradan kendi kendine duzeldi simdi birsey yok şükürr..

Rölantinin yükseldiği zamanda servise gösterip baktıracağım artık..

Led ampul konusunda ben de biraz tecrübe ettim. Çamurluk sinyali için 5 smd ledli olanından aldım o da yuvasına oturmadı 1-2 mm uzun geldi izole bantla falan tutturdum şimdilik sıkıntı yok.Bagaj içi parklar için kırmızı led aldım çok güzel yanıyordu ama bir tanesi kısa sürede bozuldu tekrar orjinale döndüm.Geri vites için beyaz led taktım. Pek parlak olmasa da idare ediyor. Arka sise denemek için beyaz led taktım çok kötü durdu turuncu renge döndü onu eskisine çevirdim. Stoplara mercekli soğutuculu led aldım hem göz alacak derecede parlak çıktı hem de fren modunda yanıp sönüyordu. Bir de stop ampül yuvaları tam karşıya bakmıyor biraz dışarı bakıyor o da garip bir görüntü oluşturdu.Tekrar flamanlı ampule döndüm. Stoplara uygun ampul bulmak zor iş..

hız sabitleyiciyi devre dışı bırakıp kullanmayı deneyin düzelme olacakmı.

• bu arada benide ekelrseniz sevinirim 2006 1.4 tdi s-rider sahibiyim 3 ay oldu alalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: portative

Arkadaşlar katalizör değişiminden dolayı yan sanai taktığım için motor ikaz ışığı yanmaya başladı. Bu ışığı orijinal katalizör takmayınca söndürme şansım yok. Acaba diyorum gösterge panelini söküp motor ikaz ışığını iptal edebilir miyim? Nasıl?

buyuk olasılıkla katalizör iptal olunca sensör devre dışı kaldı. onun için arıza ışığı yanıyor. pc ye bağlatıp vag.com dan arıraza ışıgını söndürülebildiğini duymuştum istersen bi araştır boşuna göstergeyle uğraşma.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak? acaba benim arabada dizel partikül filtresi varmı? 2006 1.4 tdi s-rider cordoba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beziide

quote:

Orijinalden alıntı: portative

Arkadaşlar katalizör değişiminden dolayı yan sanai taktığım için motor ikaz ışığı yanmaya başladı. Bu ışığı orijinal katalizör takmayınca söndürme şansım yok. Acaba diyorum gösterge panelini söküp motor ikaz ışığını iptal edebilir miyim? Nasıl?

buyuk olasılıkla katalizör iptal olunca sensör devre dışı kaldı. onun için arıza ışığı yanıyor. pc ye bağlatıp vag.com dan arıraza ışıgını söndürülebildiğini duymuştum istersen bi araştır boşuna göstergeyle uğraşma.

Onu denedim ışık tekrar yanıyor :)

boş bir vaktimde girişeceğim. Linkte nasıl söküleceğini falan göstermiş. Linkte eski aracım olan fabia var. Göstergeler ve yerleri hemen hemen aynı.

Fotoğraflar karışık ama ben kartı çıkarmayacağım. Yan keski ile ledi keseceğim sadece.

http://www.modifiyepark.com/kendi-modifiyen/2014/07/28/fabia-gostergeleri-senlendirdik-skoda-fabia-gosterge-tablosu-isik-modifiyesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portative -- 21 Temmuz 2015; 17:36:18 >

• Canbus olarak adlandirilan direncli ledler var.onlardan vericem siparis sanirim.plakalik ve ic orta aydinlatma icin onlari takicam 37 mm lamba

• 2003 ibiza/cordoba sis farı ölçüleri nedir acaba? (çapı kaç cm)
  • portative P kullanıcısına yanıt
    arıza lambasinin yanması iyi olmadı bende yerine susturucu takarim diyordum. Son durum nedir ışık yanıyor mu hala?

• quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

arıza lambasinin yanması iyi olmadı bende yerine susturucu takarim diyordum. Son durum nedir ışık yanıyor mu hala?

Işık yanıyor, yavaş yvaş alışıyorum ışığa :)

Egzozcu 50 tl karşılığında bir parça takarak ışığı söndürebileceğini söyledi. Garanti de verdi ya yaptırır mıyım bilmem.
    50 tl neymiş açık kalp ameliyatı mi yapacak.

• muhammeddemir kullanıcısına yanıt
    Vospar oto dan netten bak bizim arac grubunun cogu parcasi var orda.ben de daha yeni polen filtresi cercevesi sipariş ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Baştan söyleseymiş 2 defa is çıkmazdı.parçayı egzoz mi takacak acaba? Işık komple iptal olmasın.

• Arkadaşlar benim Cordoba 1 ay kadar yattı. Bugün kapıları açayım dedim sağ 2 kapı açılmıyor sol 2 kapı va bagaj da sorun yok. Sağ Kapıların kilitlerinden açılma sesi gelmiyor. İçerden ve dışarıdan açılmıyor. Şaşmaz Sanayi de 3 tane kilit tamircisine gittim son gittiğim usta içeriden döşeme yi açtı uğraştı fakat kapıyı acamadi. Birkaç gün kullan arabayi titreşim den mekanizma çalışabilir dedi yoksa kilidi kırmak gerekir dedi o da kapı ya zarar verebilir miş. Arkadaşlar Napam yahu başka bir çözümü yokmu bunun?

• brava 34 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun umarım mekanizma calisir bir şekilde açılır yoksa ustanın dediği gibi ciddi sikinti yaratabilir. Kilit mekanizmasina giden baglanti kapiya girisin ordan kontrol edilebilir hani baglantida sikinti oluştuysa aklima biseyde gelmiyor başka

• ÖzkanÇ kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam hâlâ araştırıyorum nasıl açılabilir diye. Kaportaci ustam ben açarım diyor. Onunla bakacağım bi çaresine. Kadosan da iyi bi kilit ustası bulmam da lazım Tamir için. Sıfır yan sanayi kilit 125 tl dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 1 Ağustos 2015; 20:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

Baştan söyleseymiş 2 defa is çıkmazdı.parçayı egzoz mi takacak acaba? Işık komple iptal olmasın.

Baştan söyledi ama yanacağı kesin olmadığı için yaptırma dedi.

Valla öyle üşeniyorum ki egzozcuya tekrar gitmeye. Sanırım ben bu ışığa iyice alıştım :)
  • Arkadaslar sag arka kapim acilmiyor. Bazen aciliyor, kilidi disardan yagladim yok olmuyor, moralim bozuldu, kim bakcak buna elektrikci mi, kaportaci mi? Aslinda once bi kendim bi soküp yaglamak istiyorum, doseme nasil sökülur bilen var mi?

• 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.