Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.325
Cevap
55
Favori
481.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıkçası çoktandır aklimdaydi ama erteledim senin direksiyondaki ile ayni degil ama senin verdigin kadar da ücret veremem hele ki bi direksiyon kılıfina. Çok kullanani var eskime yaparsa 10 lira birşey yenileriz dert degil hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖzkanÇ kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bizimkine kaplama denemez ya.baksana bambaska bisey oldu.arkadaslarin tepkisi.oha direksyonumu değiştin.hissiyatida 10 numara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    kenar detayları ile seninki seat için özel dikime benziyor. ama dediğim gibi bence gerek yok hocam deformasyon var direksiyonda orayı kapatsın yeter :)
    Hocam diken arkadaş meslektaşım.hobi amaçlı evde dikiyor.belki bakmistir netten seatin dikisi nasil diye ama baktigini sanmam oyle bisey semedi bana :))

• Merhaba arkadaşlar 2006 Cordoba stylance 1.4 TDI kullaniyorum dijital klimada bi sorun çıktı kesik kesik üfluyo 4-5 saniyelik kesintiler yapiyo bu neden kaynaklanıyodur? daha önce bu sorunu yasayan yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    Şimdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcp__ -- 20 Ağustos 2015; 11:56:23 >
  • Hava akis metre sorunu olan oldumu bu parcanin saglam olup olmadigini nasil anlariz fisini sokuyorum gidisi ayni takiyorum bi degisiklik yok

Benimkide stylance ama o tuslu dreksyon yok :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcp__

Merhaba arkadaşlar 2006 Cordoba stylance 1.4 TDI kullaniyorum dijital klimada bi sorun çıktı kesik kesik üfluyo 4-5 saniyelik kesintiler yapiyo bu neden kaynaklanıyodur? daha önce bu sorunu yasayan yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    Şimdiden tesekkurler

4000 deviri gecersen kopresor devre disi kalir. Iceriye 5 sanielik normal hava ufler diye okudum bi yerde

Resim de isterük iş bitince.

• brava 34 kullanıcısına yanıt
    Tamamlayim atarim

• Camlara mugen ruzgarlik siparis vermiştim 1 günde geldi. Bi güzel yıkayıp cila attıktan sonra montajı da yaptım. Malzeme orta Kalite akrilik bant kullanilmis yapıştırma için çok iyi. Linki de atayım.
    http://m.n11.com/seat-cordoba-mugen-cam-ruzgarligi-2003-2009-arasi-4-lu-ithal-P57285980
     *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)

Guzel olmus.
    Benim taktigim zamanlarda bizim araca uygun mugen yoktu.206 ninkini modifiye ettikte taktik

• güzel olmuş, ibizaya da olur diye tahmin ediyorum. ben de düşünmüştüm fakat araba siyah olduğu için pek fark ettirmiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alisilin07 -- 25 Ağustos 2015; 9:09:49 >
    ben rüzgarliği takalı çok olmuştu ve burdan almıştım:)
    aldığım körük olmadı zaten o kadar adi malzeme imiş ki yırtıldı takarken. 1*2 metre suni deri aldım 5 liraya orjinale göre kestim diktim taktım orjinal gibi oldu :)
     *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) *****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!)

• Teşekkürler sağolun. Görsel olarak ggüzel oldu yağmurlu havalarda bende cam açabilirim artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Direksiyon kılıfnı beğendim f/p olarak on numara, şık duruyor, kırmızı iplisinden olursa takarım bende. Son 2 ayda çok masraf yaptım rahat bi zamanda shadow un yaptırdığı tam kılıf süper olur. Körüğüde kırmızı dikiş ve kolçakta kırmızı dikiş hedefim.nezaman kısmetse artık
    Körük mat deri olsa daha orjinal görünebilirdi. Eline emeğine sağlık elinden her iş geliyor

Bende bayagi masraf yaptim bu aralar uzun bir sure harcama yapmamayi istiyorum sonrada koltuk dosemelerini degissem yeter dosemecioglunda orjinal doseme ile ayni model kilif var olmazsa onu alicam. Körügu bende basta mat olsa diyordum ama bu daha canli kanli duruyor hosuma gitti bu deriyi aldim. Ustalar elbette var hayatimizda ama bazi seyleri kendimiz yapmaliyiz yoksa cark gerisine doner hocam :)

Ankarada bir yer var markaya özel dikiyor orj. Döşeme gibi oluyor kılıflar giydirmeli. Siparişi alıyorlar hazır olunca çağırıp takıyorlar, ibiza cord. İçin 190 tl idi fiyat. Sahibinden de ilanı var adamların. Ankaradaysan işine yarar. At binenin ustalık işi yapanındır hocam.

Döşemecioglu iste orasi bende ordan alicam ama az bi gecsin zaman :) ankarada değilim hocam alip kendim takicam

Orj döşeme gbi olur ya. Hazır kılıftan bin kat daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 26 Ağustos 2015; 21:23:29 >
    Evet hocam o yüzden kilif almadim gorseli sevmiycem biliyorum çünkü

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.