Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
25
Favori
110.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.0 ecotsi style manuel araclarda da kadran selamlama aciliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

1.0 ecotsi style manuel araclarda da kadran selamlama aciliyor mu?
    Açılıyor tabi ender elektronik vag store açıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: secret1907

Açılıyor tabi ender elektronik vag store açıyor

Alıntıları Göster
    Tesekkurler

• Arkadaşlar çinden aldığım shark anten gayet güzel durdu.Uygulama pratik.Piano black renginde kalite 10 üzerinden 6 ama uzaktan bakınca 10 üzerinden 9:)
  • sktem kullanıcısına yanıt
    Dostum peki ses kalitesi nasıl? Normal antenin performansını veriyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.0 dsg style paket için 102.900 üzerinden ne kadar indirim yapıyorlar? Yakın zamanda soran oldu mu?

• Hg34 H kullanıcısına yanıt
    Bayinin şuan verdiği fiyat 99 bin TL. Pazartesi zam beklediklerini söylemişlerdi. Satışlar epey düştüğü için bayiler fazla stok bulundurmuyolar artık.

Sahibinden'e bakarsanız galerilerin elinde 0 km araçlar var 85-90 civarı fiyat yazmışlar.

• Aslında fiyatlar ve krediler bu kadar yüksekKen arac almayip biraz beklemek daha mantıklı olacak sanırım. Birisi düşer, vergi indirimi falan olur belki.

• DSG style paket için sonradan serviste 8 inç geri görüş kameralı ekran takılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VI.Yesil

Dostum peki ses kalitesi nasıl? Normal antenin performansını veriyor mu?
    Aynı hocam bir sorun yok.Montaj falan kolay zaten içinede anten sistemini koymuşlar vidalıyorsun.

Görüntüde güzel alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

DSG style paket için sonradan serviste 8 inç geri görüş kameralı ekran takılabiliyor mu?
    Kamera ve ön park sensörünü ben sormuştum yapmıyorlar.Olsada fiyat çok yüksek olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

Aslında fiyatlar ve krediler bu kadar yüksekKen arac almayip biraz beklemek daha mantıklı olacak sanırım. Birisi düşer, vergi indirimi falan olur belki.
    Maslak doğuşta Seat'ta hakan adlı arkadaş yardımcı oluyor.Elinde genelde uygun araçlar oluyor konusun isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sktem

Kamera ve ön park sensörünü ben sormuştum yapmıyorlar.Olsada fiyat çok yüksek olacaktır.

Alıntıları Göster
    Bazı galeriler almış 90.000 TL'ye sıfırını satıyorlar ama style boş paket bana buna ekran ve geri görüş kamerası eklettirmem yetecekti ama yapmıyorlarmış diyorsunuz. Kötü oldu bu. Bursa'dayım doğuş otoya mı gitsem acaba?
  • quote:

Bazı galeriler almış 90.000 TL'ye sıfırını satıyorlar ama style boş paket bana buna ekran ve geri görüş kamerası eklettirmem yetecekti ama yapmıyorlarmış diyorsunuz. Kötü oldu bu. Bursa'dayım doğuş otoya mı gitsem acaba?

Alıntıları Göster
    Şansını dene hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sktem

Şansını dene hocam

Alıntıları Göster
    Bugün sordum yapılamıyormuş, fabrika çıkışı olması gerekmiş. Style paketin de ekran çok dandik malasef.
  • 2018 18. Hafta itibariyle uretilmis araclarda 6.5 inc multimedya ekrani standart olmustur

• Fiyatlar güncellendi

• quote:

Bugün sordum yapılamıyormuş, fabrika çıkışı olması gerekmiş. Style paketin de ekran çok dandik malasef.

Alıntıları Göster
    Evet hocam çok kötü ancak 6.5 falan yakında düşer 2. ele oradan alıp takmak lazım.Veya almanyada falanda tanıdığı olan getirir.

Ender elektronik halleder orjinal gibi park sensörü ve kamera işini.
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Arabamda surekli mehter dinliyorum son ses.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi forumlar arkadaşlar bu 2018 style paketlerin multimedya ekran için bi çözüm bulabilen var mı servisi aradım 8 bin tlye takıyoruz diyor
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.