Şimdi Ara

Seat Ateca (ANA KONU) (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.690
Cevap
89
Favori
273.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizel otomatik geldi fiyat da cok iyi bence

Seat Ateca  (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • navada beyazı excalens paket elektrikli koltuk ısıtma ile birlikte ses sistemi cam tavan hayalet ekran 16 tdı dsg 182 bin liraya almış bulunuyorum emsallerine göre güzel ve dolu bi araç çok içime sindi

• gurkandoygun G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Hangi bayi acaba

Hayırlı olsun, ödeme seçeneklerinde sıfır faiz kampanyası var mıydı hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selcuk_3277 S kullanıcısına yanıt
    ben avekten aldım bu aracı bide doğuş oto maslakta vardı bu gün döndüler ama servis yakın die avekten aldım

• Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    36 bine 6 ay vardı sanırım 12 ay sıfıır faiz kampanyası malesef yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkandoygun

navada beyazı excalens paket elektrikli koltuk ısıtma ile birlikte ses sistemi cam tavan hayalet ekran 16 tdı dsg 182 bin liraya almış bulunuyorum emsallerine göre güzel ve dolu bi araç çok içime sindi
    Bence cok iyi bir tercih oldu mantıklı fiyat hayırlı olsun

• Sitesinde bulamadım. TDI dsg'nin hızlanma verisi kaç?

• quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

Sitesinde bulamadım. TDI dsg'nin hızlanma verisi kaç?
    teknik veriler daha girilmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

Sitesinde bulamadım. TDI dsg'nin hızlanma verisi kaç?
    0-100: 11,5 sn ve max hız: 184 değerler katalogda mevcut.

• Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    daha önceki msjımda net cevap verememiştim bu gün bayi ile konuşurken sordum ateca için 45 tl 12 ay sıfır faiz ve 85 bin 6 ay sıfır faiz seçeneği bulunuomuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökömer

0-100: 11,5 sn ve max hız: 184 değerler katalogda mevcut.

Alıntıları Göster
    8.6 nerede, 11.5 nerede... Çok km yapanlara bir şey diyemem ama benzin dizel farkının da kapanması ile çok daralan makas da ortada. Benzinli olan bana çok daha cazip geliyor.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    hocam x trail ile bu arabanın arasında kaldım sana atecanın neyi çekici geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzhanars97

hocam x trail ile bu arabanın arasında kaldım sana atecanın neyi çekici geldi
    x trail alınır
  • yavuzhanars97 Y kullanıcısına yanıt
    xtrail çok güzel bi araç yanlız şunlarıda alırken göz önünde bulundurum servis maliyeti ve parça maliyeti benim kuzenim çalışıo nissan da hasar danışmanı olarak bir farı sadece geçen konuşuodul 7 bin lira felan diodu bilginize bide yakıt olarak ateca çok avantajlı

• aracınız hayırlı olsun,araç henüz yeni ama,anlık yakıt tüketimi nasıl? hızlanmalar vs ilk izlenimlerinizden bahsedermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrx -- 8 Aralık 2018; 8:44:8 >
    Aracınızı güle güle kullanın. Birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. opsiyon olarak ses sisteminin fiyatı ne kadar? Elektrikli koltukta hafıza yok galiba? bir de opsiyon olarak elektrikli bagaj kapağı mevcut mu? geçen seneki modellerde standartmış ama donanım listesinde göremedim.. teşekkürler.
  • SmuraY S kullanıcısına yanıt
    Kardeş manuel elinde patlar. Benden söylemesi...

• bayucuz kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

ses sisteminin fiyatı 2750 tl +kdv+ötv

bagaj kapağı opsiyon ben alamadım gelen araçlarda yoktu

elektrikli koltuk hafızalı değil çok saçma ben ısıtma olmasaydı kesinlikle bu özellik için par vermezdim lakin hepsini bir paket olarak satıolar

• Dün 1.6 tdi manuel aracımı Çanakkale'den teslim aldım ve İstanbul'a getirdim. Araçla ilgili ilk yorumlarım ;

- Daha önce SuperB kullanıyorumdum süspansiyonları bence Skoda'ya göre daha iyi darbe sönümlüyor.
    - Aracım koltukları rahat ve yanal destekleri iyi.
    - Cam tavan inanılmaz ferah mutlaka alınmalı.
    - Dün hava çok soğuktu(Bursa' ya kadar 2 -3 derece) ve ilk depo 5.1 yakıt tüketimi oldu(maksimum sürat 110 km ve yol nedeniyle bolca dur kalk)
    - Test sürüşünde TSİ araç kullanmıştım onun motor sarsıntısı ve sesi yoktu ki zaten daha önceki aracımda 1.4 tsi idi. Tdi bariz daha gürültülü ve titreşimli.
    - Dün ekstra rüzgar olabilir 100 km den sonra rüzgar sesi artıyor özellikle büyük aynalar nedeniyle.
    - Standart ses sistemi Superb' den iyi.

Toplamak gerekirse yol tutuşu, süspansiyon konforu, genişlik, iç tasarım( görecelidir ben sadelik seven bir insanım), cam tavan ferahlığı nedeniyle aracı oldukça beğendim. Biraz gürültü dışında yaptığım seçimden memnun kaldım.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.