Şimdi Ara

//////////Seasonic PSU Kullanıcıları Kulübü\\\\\\\\\\ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
8
Favori
29.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resimler beni yanılttı. O zaman ayrıca yazmaya gerek yok ama resimler kafa karıştırıyor. Bence resimlere gerek yok ama koymak istiyorsan da en alta toplarsan daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • Görüşleriniz için teşekkür ederim hocam.Geniş bir vaktimde önerilerinizi uygulamaya çalışacağım.

@
    bocekgrafik
  • Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    resim konusuna katılıyorum bence de gerek yok kullanılan psu ların resimlerini sayfanın en altına yerleştirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

resim konusuna katılıyorum bence de gerek yok kullanılan psu ların resimlerini sayfanın en altına yerleştirebilirsin

Geniş bir vaktimde alta alayım hocam o zaman resimleri.
    aynen daha iyi olur bence ve her kullanılan modelin aynı şekilde tek resmi olursa daha iyi olur bence mesela şöyle;
    //////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\
    yada böyle daha bilgi verici olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

M12 II 620W, eklerseniz sevinirim.

Ekledim hocam , hoş geldiniz

Tesekkur ederim Hazir boyle bir baslik bulmusken sorayim, acaba guc kaynagim mevcut ust duzey ekran kartlari[r9 290x, gtx 780(ti) gibi]+oc'lu 2500k+3hdd nin rahatlikla ustesinden gelebilecek duzeyde midir hâlen? Ozellikle yabanci forumlarda ust duzey psulara hep "ne gerek var? 600w civari cok rahat isini gorur" diyen insanlarla karsilastim ve haksiz da degiller. Ama yine de tereddutlerim yok degil. Ve haliyle gereksiz yere masraf yapmak da istemiyorum. Sizlerin gorusleri nedir acaba?

Hocam şahsi fikrim, tam emin olmamakla beraber bence ucu ucuna yetebilir ama riskli olabilir, incelemeleri araştırıp, üstadlara bir danışmak lazım.
  • Peki hocam şu anki mevcut resimleri direk aşağıya alsam uygun olur mu sizce?

@tayfn1907
    olur tabi zamanla düzenlersin zaten
  • Hayırlı olsun
  • mebrar kullanıcısına yanıt
    o power sistemine yeter merak etme
    Rica ederim.Birkaç katkı daha yapayım belki ilk mesajı düzenlersen ekleyebilirsin.Amaç ürünler hakkında bilinmeyenleri yada merak edilenler üzerinde durmak yoksa teknik veri vs. elinin altında neti olan herkes tarafından artık ulaşılabilir hale geldi.

Mesela teknobiyotik sitesinden alıntı yaptığım 1000 w platınumun iç yapısı;

İlave olarak yotubeda şöyle bir video buldum.

3 x MSI 7970 @ 1100mhz core / 1500mhz Rams
    Cpu Intel Core i7 3930k @ 4.8ghz
    4x4GB Gskill 2400MHZ
    SSD Corsair GT 120gb

Bu konfigürasyonda tam yükte psu 1300 w da çalışıyor ve 3.3 v-5 v-12 v değerleri gayet iyi.Gerçi ben olsam bu kadar zorlamazdım ama 1000 w lık psudan bu performansı alabilmek gerçekten büyük başarı.
  • Dayanamadım hocam şimdi yaptım

@tayfn1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

Hayırlı olsun

Sağ olun hocam
    evet şimdi sana bir uyarı daha resimleri olabildiğince yan yana koy simage şeklinde olsun bence yada çok büyük değiller ise olduğu gibi koy ve kullanılan modelleri kalın şekilde hepsi aynı renk olsun belirgin bir renkle belirt
  • Haklısın abi, emeğine sağlık

@
    mur88
  • quote:

evet şimdi sana bir uyarı daha resimleri olabildiğince yan yana koy simage şeklinde olsun bence yada çok büyük değiller ise olduğu gibi koy ve kullanılan modelleri kalın şekilde hepsi aynı renk olsun belirgin bir renkle belirt

Zamanla öğrendikçe yapayım hocam
    zamanla olur güzel bir konu olacak
  • quote:

zamanla olur güzel bir konu olacak

Inşallah hocam @ dunn hocamla pm den konuştum sağolsun o da klübü imza haline getircek, ben nasıl yapıldığını bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam imzamdaki psu var benide eklermisin kulübe. M12 II 620WATT Modüler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunus merhaba, hayırlı olsun yeni konun, bol paylaşım ve yorum bekliyoruz kullanıcı arkadaşlardan

Bizler de kullanma durumumuz olsun olmasın her türlü desteği vermeye çalışıcaz, iyi forumlar kardeşim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.