Şimdi Ara

//////////Seasonic PSU Kullanıcıları Kulübü\\\\\\\\\\ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
8
Favori
27.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 159
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 258
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 5 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 239
  • Favoriye Eklediklerim 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Dolphin/Lion (258 mesaj) mito1172 (70 mesaj) donanımcı123 (30 mesaj) Guest-83A9DEA5A (28 mesaj) cix_anka (26 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (238 mesaj) Mobil (279 mesaj) Tablet (14 mesaj) Mini (20 mesaj) Uygulama (21 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • eyvallah hocam saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dolphin/Lion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • slm uzun süredir seasonic x750 kullanıyorum son dönemde yüke geldiğinde bilgisayar reset atıyor tamir ettitrebileceğim bir servis varmı

• |
    |
    kartal2339 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• kendisi 10 yıl garantili zaten önce bi seasonic ile iletişime geçsen akortek ile görüş onlar seni yönlendirir bu ürünü onlar getiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 16 Ağustos 2021; 12:16:24 >
    |
    |
    kartal2339 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Forumdaşlar nasılsınız ? :) Seasonic Gx 850 gold modelini aldım Amazon’dan (1360 lira), rtx 3070 ti ve rtx 3080 beslemesinde sorun Yaşar mıyım ? Mining İşlemi sırasında kullanacağım iki kartı gündüz çalışmayacaklar , gündüz sadece rtx 3080 ile oyun oynamayı planlıyorum

• Selamlar sevgili forumdaşlar.

Seasonic Focus Plus Serisi 850W 80Plus Gold Güç Kaynağı

Modelinden almak istiyorum. Kullanan varsa eğer yorumlarına ihtiyacım var.

• 750w gold psum 1.yılında patladı. servis konusunda daha önce akortek ile muhattap olan var mı arkadaşlar teknobiyotik hakkında çok olumsuz yorumlar okudum internette.

• tamir olayını bilmemde yeni modelin kablolarını parası neyse istedim yok dediler ama yalan forumda başka bir arkadaşa sattılar bir hafta önce. Kısaca 2 firma da yalancı 

• Hocam şaka gibi olay en dandik psularım bile patlamamıstı bu 1 yılda patladı :D

• bu işler biraz da şans işi, örnek 2018 yılında Seasonic Focus Plus 750W 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı (SSR-750FX) aldım hala sorunsuz. Tavsiyem garanti varsa arayın konuşun servisse mecbur yapacak ama çakallık edip şunu da diyebilirler kullanıcı hatası deyip para kopartabilirler 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 30 Mart 2022; 21:12:18 >
    |
    |
    pisst0n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold GX yeni modelini aldık hayırlısı

• Hayırlı Olsun.Series X 750W Gold kullanıyorum.Bir sıkıntı yasamadım.

• sağ olasın bende de aldığım modelin 750w olanı var ama fx olan seriden bu seriye sorunlu deseler de bende de sorun olmadı 11 yıllık pcnin sanırım psu geberdi o yüzden bunu aldım 750 olanı eskiye takacağım imzamdaki sisteme de 850w taktım

• Hayirli ugurlu olsun Mito hocam, seasonic'ten sasmiyorsun gördügüm kadariyla :) GX daha iyidir, iyi yapmissin.. iyi günlerde kullan 

• sağ olasın kardeşim aynen bu markayı araştırıp almıştım artık seasonic'ten şaşmam  evet GX güncellenmiş modeli daha iyi oldu. 750 olanda toz bile olmamış 2 yıl oluyor fan yüke göre dönünce çok iyi bence toz çekmez 

EKLEME: belki onaylarsın  kutudan anakart kablosuna (ATX) girecek plastik bir soket çıktı bu sanırım psu yu bir yere bağlamadan boşta test etmek için aparat dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 11 Nisan 2022; 4:13:33 >

• Evet, celtikli taraftan 4 ve 5. Pine bir kisa devre yaptirmasi lazim, bu sayede psu yu anakartsiz calistirabilirsin, ben onu atac ile yapiyorum. Kimisi 3 ve 4. Pinler ile gösteriyor ama benim aliskanligim 4 ve 5... 4.pin start olur, 3 ve 5 toprak olur. Ben 5 i kisa devre yaparim.

• Aynen senin dediğin gibi de yapılıyor da bu aparat daha pratikmiş teşekkürler 

|
    |
    kunGFu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.