Şimdi Ara

SEAGATE Barracuda Green 1.5 TB disk hakkında görüşleriniz ve yardımlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarıma SEAGATE Barracuda Green (ST1500DL003), 3.5", 1.5TB, SATA, Sabit Diskini almak istiyorum. Ürün green serisinden olduğu için acaba oyunlarda bilgisayarımı etkiler mi, çünkü ben çok oyun oynayan birisiyim. Ürün 5900 rpm ve 64mb önbelleğe sahip, diğer özellikleri aşağıdaki gibidir. Sizce oyun oynamayı seven bi kişi olarak bu diski almalımıyım? desteğiniz ve görüşleriniz için şimdiden teşekürler...

Ürün özellikleri:

Model Numarası ST1500DL003
    Arabirim SATA 6Gb/s
    önbellek 64MB
    Kapasite 1.5TB
    Alan Yoğunluğu (ort) 422GB/inç2
    Dönüş Hızı (devir / dakika) 5900

Seagate'in Barracuda® Green diskleri, zamandan tasarruf sağlamanızı sağlar. Şimdi SATA 6 Gb/sn arabirimi ve 64 MB önbelleğini endüstrinin tek 5900 devir / dakika dönüş hızıyla birleştirdiğinden, çevreci güç disk kategorisindeki en iyi performansa kavuştuğunuzdan emin olabilirsiniz.

Seagate SmartAlign™ teknolojisi, Gelişmiş Biçim (AF), 4K standardına geçişinizi kolaylaştırır. Benzer AF diskleri için gereken zaman alıcı entegrasyon programları gerekmez.

Temel Özellikler ve Yararları
    Benzersiz bir 5900 devir / dakika hızı, piyasadaki en hızlı performansa sahip çevre dostu diski sunar.
    Seagate SmartAlign teknolojisi, uğraştırıcı programlar veya ek adımlar gerektirmeyen, yeni Gelişmiş Biçim 4K sektör standardının tüm avantajlarından faydalanma imkanı verir.
    SATA 6 Gb/sn arabirim ve 64 MB önbellek, performansı en üst düzeye çıkarır.
    Düşük güç tüketimi ile geri dönüştürülmüş maddelerin kullanımındaki liderliğin birleşimi, performans için çevre korumadan ödün vermeniz gerekmediği anlamına gelir.
    Sakin, sessiz çalışma

• Green serisi HDD'ler depolama icin kullanilir. Isletim sistemi ve oyun icin bir cozum onermezler. Bunun icin Samsung HD103SJ alin.
  • oyun için disk alacaksanız w.dijial c.black serisi alın grrenler depo amaçlıdır yani biraz yavaştır
  • segate markasından uzak dur ya western ya samsung western digital cavigar black sata 3 süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fugative

segate markasından uzak dur ya western ya samsung western digital cavigar black sata 3 süper

seagate en iyi harddisk firmalarından birisidir. samsung u önermen bu konudaki bilgisizliğini gösteriyor.
  • Seagateden uzak durulur mu hiç
  • Aynı fiyata 2 tb samsung hddler var bu arada konuyu açan arkadaşın bilgisine.
  • samsung hd103sj
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.