Şimdi Ara

Seagate 1 TB Expansion 2.5' Usb 3.0/2.0 Disk - 180 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugüne kadar Seagate kullanmaktan imtina ettim sorunlu olarak bilinen Expansion serisinin ilk versiyonlarından dolayı. Fakat son zamanlarda olumlu yorumlar okumaktayım. Ne dersiniz önerir misiniz ?

Seagate 1 TB Expansion 2.5' Usb 3.0/2.0 Disk - 180 TL

http://goo.gl/SgYCz

Aşağıdaki linkten üye olduğunuzda da 200 lira ve üstü alışverişlerde kullanabileceğiniz 2 tane 25 liralık çek veriyor. Havale fiyat 180'e Kredi Kartı fiyatı 185 liraya geliyor. Fiyat uygun gibi ama daha da önemlisi dayanıklılık ve veri kaybı riski.

http://goo.gl/lFeI0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Super Ray -- 30 Eylül 2012; 9:15:31 >

• Gold firmasını gördüğünüz her yerden alış-veriş yaparken 2-3 kez düşünün.Forumda sorun yaşayan bir sürü arkadaş var.Siparişi verirsiniz yerine farklı ürün gönderirler veya siz iptal etseniz bile paranızın hesabınıza geçmesi aylar sürebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

Gold firmasını gördüğünüz her yerden alış-veriş yaparken 2-3 kez düşünün.Forumda sorun yaşayan bir sürü arkadaş var.Siparişi verirsiniz yerine farklı ürün gönderirler veya siz iptal etseniz bile paranızın hesabınıza geçmesi aylar sürebilir.
    Cihazla ilgili yorum yapalım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Alıntıları Göster
    2 TB 3.5" olanını kullanıyorum aynı serinin, memnun kaldım. 2.5" almak istemeyenler bakabilir vatandan 3.5" olanına, ben 236 liraya almıştım.
  • quote:

Gold firmasını gördüğünüz her yerden alış-veriş yaparken 2-3 kez düşünün.Forumda sorun yaşayan bir sürü arkadaş var.Siparişi verirsiniz yerine farklı ürün gönderirler veya siz iptal etseniz bile paranızın hesabınıza geçmesi aylar sürebilir.

gold dan uzak durun beyler..forumda aratın, adamların sicili çok bozuk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

quote:

gold dan uzak durun beyler..forumda aratın, adamların sicili çok bozuk..

Alıntıları Göster
    Benim anlamadığım eskiden Dahili HDD ucuz, Hariciler pahalı olurdu, şuan durum tam tersi. Fiyatlar düşmeye başladı ama sabit disklerde düşüş hala yaşanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Benim anlamadığım eskiden Dahili HDD ucuz, Hariciler pahalı olurdu, şuan durum tam tersi. Fiyatlar düşmeye başladı ama sabit disklerde düşüş hala yaşanmadı.

Alıntıları Göster
    hala gold ve hızlı aldan alış veriş yapan var mı şaşırıyorum resmen...adamlar bildiğin dolandırıcı farklı mal gönderiyorlar sonra para iadesi istiyorsun aylar sürüyor göndermeleri sitelerine bile girmiyorum artık...

gold + hızlıal =

• Ürün güzel de... Firma sorunlu!

Aynı konunun ya ikinci ya üçüncü açılışı... 2 hafta önce de "Seagate 1TB 2.5" usb3.0 184 TL" diye konu açılmıştı. Ardından başka konular geldi. Kusura bakmayın ama hediye çekli HIZLIAL konuları baydı artık!

Aynı şekilde onlarca ürün için hediye çekli indirimli falan diye konu açılabilir. Bunun yerine "Herkese 25 TL HIZLIAL hediye çeki" diye konu açılabilir, o konu da açıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulaş-ım -- 2 Ekim 2012; 9:03:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veliaht41

hala gold ve hızlı aldan alış veriş yapan var mı şaşırıyorum resmen...adamlar bildiğin dolandırıcı farklı mal gönderiyorlar sonra para iadesi istiyorsun aylar sürüyor göndermeleri sitelerine bile girmiyorum artık...

gold + hızlıal =

+10000
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Ürün değil, fırsat bölümü...
    Dolayısıyla ürün ile ilgili değil fırsat ile ilgili yorum yapılması normal.
  • quote:

Sanki hard disk karteli var gibi değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

quote:

Sanki hard disk karteli var gibi değil mi?

Alıntıları Göster
    HB Hızlı Vatan Bimeks Gold Hepsi dolandırıcı kim kaldı geri o zaman arkadaş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Güzel soru

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaradas

quote:

Güzel soru

Teknosa

• Benim anlamadığım bu tür ürünler neden Türkler tarafından üretilmiyor her şey yurtdışına bağlı altı üstü harici bellek bunu bile üretmekten aciz bir ülke miyiz?
  • Hesapsepeti.com diye bir siteden ben freecom diye bir hdd aldım gayet iyi ve kullanıyorum. 2.0 ve çeke vs. gerek yok gayet fiyatı iyi tavsiye ederim.
    http://www.hesapsepeti.com/store/ProductDetails.aspx?productid=119628
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

quote:

Güzel soru

Teknosa

Teknosa OEM satmıyor ki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

quote:

Güzel soru

Teknosa

Teknosa OEM satmıyor ki?

Alıntıları Göster
    Bu diski alanlar diğer 2.5"lere göre çok kalın ve büyük olduğunu dikkate alsınlar. HDD kılıfı, taşıma çantası vs alacaksanız normal 2.5" kılıflarına sığmayacak kadar kalın bir kutusu var. bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Bu diski alanlar diğer 2.5"lere göre çok kalın ve büyük olduğunu dikkate alsınlar. HDD kılıfı, taşıma çantası vs alacaksanız normal 2.5" kılıflarına sığmayacak kadar kalın bir kutusu var. bilginiz olsun

Alıntıları Göster
    hangi ürün için dedin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

hocam sizin söylediğiniz eski kasalar olabilir mi? ben de önceki kasaları hantallığından dolayı beğenmiyordum ama sanki bu daha ince gibi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.