Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.372
Cevap
33
Favori
802.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_silvan

quote:

clas 10
    http://www.hizlial.com/foto-kamera/hafiza-kartlari/team-micro-sd-sdhc-16gb-class-10-ultra-yuksek-hizli-flash-kart-sd-donusturucu-hediyeli-tmmsd16gc10_03.006.9338.0036.htm

site güvenli gönül rahatlığıyla alabilirsin ben babam kartını nete vermemesi yüzünden birazda benim geç gelirse açık paket gelirse yolda bişey olursa gibi pipirikliliğim den almadım

bunu alıcam gibi görünüyor başka tavsiyesi olan varmı ?

hafız başka yok zaten

listeye ekledim kredi kartım yanımda değil yarın çekerim artık :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

clas 10
    http://www.hizlial.com/foto-kamera/hafiza-kartlari/team-micro-sd-sdhc-16gb-class-10-ultra-yuksek-hizli-flash-kart-sd-donusturucu-hediyeli-tmmsd16gc10_03.006.9338.0036.htm

site güvenli gönül rahatlığıyla alabilirsin ben babam kartını nete vermemesi yüzünden birazda benim geç gelirse açık paket gelirse yolda bişey olursa gibi pipirikliliğim den almadım

bunu alıcam gibi görünüyor başka tavsiyesi olan varmı ?

hafız başka yok zaten

listeye ekledim kredi kartım yanımda değil yarın çekerim artık :)

şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Sutlusoda

quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Beyler Neo en fazla kaç GB'lık SD Kart destekliyor? 8 GB'lık var şuan bende ama yeterli gelmiyor. 16 GB yada 32 GB destekliyor mu?

32 gb a kadar destekliyor cihaz

Teşekkür ederim cevabın için..
  • Bu ....65 güncellemesi hiç iyi olmadı. Wifi çekim gücü düştü bayağı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_ui_CasT

quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Müzik çaları dinlerken en ufak bir telefonu sallamam yada titretmem bir sonraki parçaya geçmesine neden oluyor bilmeden ayarı mı bozdum anlamadım eski durumuna nasıl getirebilirim acaba bilen var mı? İlk başlarda hoşuma gitti ancak yolda yürürken küçücük bir sarsıntıda bile parça değiştirmesi can sıkıcı oluyor.

ayarlarda shake die bi ayarı olması lazm muhtemelen onu acmısındır :D karıtr...pro player mi_?

Full Koruma :D

Evet Player Pro. Kurcalarken buldum. Player Pro açıkken fiziki düğmelerden en sağdaki çizgili düğmeye bastığımızda "Settings" Ayarlar'a basıp çıkan menüden en aşağıdakinin bir üstünde "Shake it"e bastığımızda "Enable Shake it feature" Sallama özelliğini etkinleştir'e basmışım bir daha bastığında devre dışı bırakılıyor. Ben doğrudan Ayarlar menüsünde aramıştım orada değilmiş sağ ol düzelttim şimdi.

• Selam öncelikle.Bir kaç sorum var Neo hakkında,

-Rootsuz şekilde ortalama boş ram miktarınız ne kadar oluyor?
    -Android'in kendi tarayıcısında flash içerikli sayfalar kaydırmalar pek iyi değil.Opera vs. gibi programlarda nasıl performansı?
    -Bazı video codeclerini oynatamıyormuş sanırım.Bu durum uygulamalarla giderilebilir mi?
    -Bazı uygulamalar kendi hafızasına kuruluyormuş mecburen.Bu yüzdene 320 mb hafıza yetersiz deniliyor.Bu durum root vs. yapmadan giderilebiliyor mu?

Şimdilik bu kadar.Teşekkürler.
  • quote:

Müzik çaları dinlerken en ufak bir telefonu sallamam yada titretmem bir sonraki parçaya geçmesine neden oluyor bilmeden ayarı mı bozdum anlamadım eski durumuna nasıl getirebilirim acaba bilen var mı? İlk başlarda hoşuma gitti ancak yolda yürürken küçücük bir sarsıntıda bile parça değiştirmesi can sıkıcı oluyor.

Orjinal player demi oluyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

Selam öncelikle.Bir kaç sorum var Neo hakkında,

-Rootsuz şekilde ortalama boş ram miktarınız ne kadar oluyor?
    -Android'in kendi tarayıcısında flash içerikli sayfalar kaydırmalar pek iyi değil.Opera vs. gibi programlarda nasıl performansı?
    -Bazı video codeclerini oynatamıyormuş sanırım.Bu durum uygulamalarla giderilebilir mi?
    -Bazı uygulamalar kendi hafızasına kuruluyormuş mecburen.Bu yüzdene 320 mb hafıza yetersiz deniliyor.Bu durum root vs. yapmadan giderilebiliyor mu?

Şimdilik bu kadar.Teşekkürler.

-Neo' da root yapmadım, Eylül civarı almıştım. Bazen fotoğraf bazen video çektim. Program yükledim. Oyun yükledim 2 tane filan. Aşırı yüklemeler yapmadım. Virüs programım var. Şu an bir programcıkta(Android system info) yazan bilgiler, Internal Memory max: 380mb free:51mb, Sdkart Max:7560mb Free:2298mb, RAM Max: 335mb Free: 74 mb. Virüs programı sürekli açık. İnternet dosya filan sürekli taramada. Telefonun çok kastığı söylenemez. Fakat arada ufak yavaşlamalar olabiliyor. Program açılırken vs.

-Web gezinditlerinde şimdiye kadar pek sorun yaşamadım. Genelde bilgisayardan girmyei tercih ettiğim için gerek de kalmadı aslında. Bence yeterli bir göstericidir.

-Bsbplayer android versiyonlarını ve uygun patchlerini yüklersen hepsini okuyor. Başka iyi programlar da var. Bende 2 farklı program yükledim.

-çok kurcalıyan birisi iseniz yapmanız lazım muhakkak.

• @heavyrocker

Yardımınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

Deneme sürümü ama her nedense bu deneme süresi bende sona ermedi. Bir uyarı yazısı çıkıp duruyor ancak çalışmasını engellemiyor. Sallama özelliğini de kurcalarken açmışım şimdi kapattım sorun yok.

• ben bugun aldım gerçekten güzel telefon kesinlikle alınıp kullanılacak bir cihaz sadece kulaklıkların ses kalitesi bana iyi gelmedi onun harici neo için eksi diyebilereceğim bir şey yok fotoğraf kaliteside süper olmasada iyi diyebiliriz bu arada 1 ghz 512 ram
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

Deneme sürümü ama her nedense bu deneme süresi bende sona ermedi. Bir uyarı yazısı çıkıp duruyor ancak çalışmasını engellemiyor. Sallama özelliğini de kurcalarken açmışım şimdi kapattım sorun yok.

Telefonla gelen player mi anlamında sordum. yoksa adı ney ki? Merak ettim...

• Bu hafıza olayı kafama takıldı.Bazı forumlarda uygulamaları direk SD karta taşıyabilirsiniz deniliyor,bazılarında ise birkaç işlem yapılması gerektiği yazılıyor.Siz nasıl yapıyorsunuz yada yaptınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

Bu hafıza olayı kafama takıldı.Bazı forumlarda uygulamaları direk SD karta taşıyabilirsiniz deniliyor,bazılarında ise birkaç işlem yapılması gerektiği yazılıyor.Siz nasıl yapıyorsunuz yada yaptınız ?

Çoğu uygulama taşınabiliyor ancak bazıları taşınamıyor. Cihazı root edersen hepsini taşıyabilirsin, direk sd karta kurabilirsin.
  • arkadaslar bu vatanda indirimler ne zaman oluyor acaba
  • Arkadaşlar bu Pc Companion ile bilgisayar üzerinden mesajlaşma şansımız yok mu ? Daha önceki telefonum olan Nokia 5800 ' ın Pc Suite de bu imkan vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batwoone

Arkadaşlar bu Pc Companion ile bilgisayar üzerinden mesajlaşma şansımız yok mu ? Daha önceki telefonum olan Nokia 5800 ' ın Pc Suite de bu imkan vardı.

my phone explorer işinizi görür
  • Telefonu ilk aldığımda root yapmak istemiyorum.Bu şekilde kullanırsam hemen dolabilir mi hafıza? Ve bu taşınamayan uygulamalara örnek verirmisiniz? 1 kaç gün içinde telefonu almayı düşünüyorum.Aklımda soru işareti kalmasın istiyorum bu yüzden

Edit: PM ile sorularıma cevap aldım,teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raikirin -- 20 Ocak 2012; 3:00:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

quote:

Orijinalden alıntı: Batwoone

Arkadaşlar bu Pc Companion ile bilgisayar üzerinden mesajlaşma şansımız yok mu ? Daha önceki telefonum olan Nokia 5800 ' ın Pc Suite de bu imkan vardı.

my phone explorer işinizi görür

Teşekkürler hocam fazlasıyla görücek gibi
  • http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-isik-sesoru?page=2

şunu bi deneyecek vardır heralde.. root yok bende.
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.