Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.372
Cevap
33
Favori
802.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhat_silvan

quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

clas 10
    http://www.hizlial.com/foto-kamera/hafiza-kartlari/team-micro-sd-sdhc-16gb-class-10-ultra-yuksek-hizli-flash-kart-sd-donusturucu-hediyeli-tmmsd16gc10_03.006.9338.0036.htm

site güvenli gönül rahatlığıyla alabilirsin ben babam kartını nete vermemesi yüzünden birazda benim geç gelirse açık paket gelirse yolda bişey olursa gibi pipirikliliğim den almadım

bunu alıcam gibi görünüyor başka tavsiyesi olan varmı ?

http://www.ebay.com/itm/SANDISK-MOBILE-ULTRA-MICRO-SDHC-SD-16GB-16G-16-G-GB-MEMORY-CLASS-6-SD-ADAPTER-/320808030654?pt=PDA_Accessories&hash=item4ab1a611be

mobil ultraları anlatmıştım geçenlerde.

yok ben ebaydan alamam dersende team'in usb okuyuculu modeli var.site güvenilir.hatta team'in distribütörü akortekin sitesi.

http://www.teknobiyotik.com/team-16gb-micro-sdhc-class10-flash-kart-usb-kart-okuyucu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 20 Ocak 2012; 10:14:06 >

• Ben de vatandan %25 indirimle 725 tl ye neo v aldım.
    Artık neo üretilmediğinden satmıyorlarmış. Tek farkı hafıza kartı ve 8mp olması, artı yönü 3boyutlu panaromik resim çekebiliyorsun.Gümüş rengini aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

Telefonu ilk aldığımda root yapmak istemiyorum.Bu şekilde kullanırsam hemen dolabilir mi hafıza? Ve bu taşınamayan uygulamalara örnek verirmisiniz? 1 kaç gün içinde telefonu almayı düşünüyorum.Aklımda soru işareti kalmasın istiyorum bu yüzden

Edit: PM ile sorularıma cevap aldım,teşekkürler.

bencil olmayalım, aynı soruları sormak isteyen, cevabını merak eden başkaları da olabilir...

kendi adıma konuşayım, 3 aydır bu telefonu kullanıyorum, root yapmadım, bir sürü program kurdum, sildim vs vs, dolmadı hafızası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akini

Ben de vatandan %25 indirimle 725 tl ye neo v aldım.
    Artık neo üretilmediğinden satmıyorlarmış. Tek farkı hafıza kartı ve 8mp olması, artı yönü 3boyutlu panaromik resim çekebiliyorsun.Gümüş rengini aldım.

ve kamerasında Exmor R sensörünün olmaması.. Neo V alacak olsaydım beyaz alırdım.. Neo'da en açık renk gümüş olduğu için ben de gümüş almıştım.
  • ya beyler bişey sorcam son zamanlarda teli sarj'dan tam dolmadan çekmek zorunda kalıyorum okul varken düzenliydi ama finaller bitince 3 haftalık ara var sarj düzenini kaybettım bazen %70 ken bazen %50 ken çekiyorum sıkıntı olur mu pil ömründe falan ??
  • hiçbirşey olmaz rahat ol.bu pillerde istediğin zaman istediğin seviyede prizden çekebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 20 Ocak 2012; 11:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Müzik çaları dinlerken en ufak bir telefonu sallamam yada titretmem bir sonraki parçaya geçmesine neden oluyor bilmeden ayarı mı bozdum anlamadım eski durumuna nasıl getirebilirim acaba bilen var mı? İlk başlarda hoşuma gitti ancak yolda yürürken küçücük bir sarsıntıda bile parça değiştirmesi can sıkıcı oluyor.

Orjinal player demi oluyor bu?

Deneme sürümü ama her nedense bu deneme süresi bende sona ermedi. Bir uyarı yazısı çıkıp duruyor ancak çalışmasını engellemiyor. Sallama özelliğini de kurcalarken açmışım şimdi kapattım sorun yok.

Telefonla gelen player mi anlamında sordum. yoksa adı ney ki? Merak ettim...

Hayır. Neo ile birlikte gelen müzikçalar'ı bir, iki kez kullandım. Ne tekrar var, ne eşitleyici (Equalizer) ot gibi. Bu neden ile, hemen ilk işim forumdaki arkadaşlara müzikçalar sormak oldu onlarda sağ olsun "Player Pro", "Power AMP", "MixZing Basic", "Songbird"ü önerdiler ben de tümü var marketten indirdim ki "Songbird" aynı zamanda Philips MP3 kullananlar bilir Philips'in kendi MP3'lerinde kullandığı yazılımıdır galiba google ile anlaşıp Android'e kullanım hakkı vermiş. Bunların arasında en çok kullandığım ve hala tek geçtiğim müzikçalar "Player Pro"dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

ya beyler bişey sorcam son zamanlarda teli sarj'dan tam dolmadan çekmek zorunda kalıyorum okul varken düzenliydi ama finaller bitince 3 haftalık ara var sarj düzenini kaybettım bazen %70 ken bazen %50 ken çekiyorum sıkıntı olur mu pil ömründe falan ??

için rahatlasın.
    eski bir mesajımdan alıntı...

bu söylenen eski Ni-MH ve Ni-Cd piller için geçerliydi.Özellikle ni-cd döneminde piller, tam şarj olmadan şarja, ya da batarya tam dolmadan şarj ile irtibatı kesildiğinde içerisindeki kullanılmayan atomlar donmaktaydı.
    bizim kullandığımız li-ion pilleri uzun süre şarjda tutmak birşey ifade etmez.pil tam dolunca zaten akım kesilir,boşuna bekler şarjda.ayrıca bu pilleri tamamen boşaltıp kullanmakda hatadır.Li-Ion pillerin tam boşaltılarak tekrar şarj edilmeleri ömürlerini kısaltır.
    sen telefonun gelince birz kullan %10-15 seviyesine düşünce şarja tak.tam doluncada çıkar.ekstradan saatlerce şarjda tutman birşey ifade etmez bir yararıda yoktur.

birkaç alıntı ile açıklayayım.
    Eğer pil tamamen boşaltılırsa, bu durum pilin kapasitesini düşürür. Tamamen boş tutma, pilin kapasitesinde yüzde 75 ila yüzde 80'lik bir kapasite kaybına yol açar. Dizüstü bilgisayarlarda ya da cep telefonlarında kullanıldığında bu kayıpların anlamı üç-beş yıllık bir kullanımın ardından pilin kapasitesinin kullanılamayacak kadar düşecek olmasıdır.

Lityum iyon piller için hafıza etkisi sorunu yoktur. Dolayısıyla bu pilleri şarj etmek için tam olarak boşalmalarını beklemek gerekmez. Ayrıca yine aynı nedenden dolayı şarjı yarıda kesmek pil için olumsuz bir etki yaratmaz. Bu pillerin kullanılmadıkları zamanlardaki enerjilerini kaybetmeleri de uzun sürer.
    yani pilim daha dolmadı şarjdan çekmesemmi gibi şeyler artık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 20 Ocak 2012; 11:47:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

ya beyler bişey sorcam son zamanlarda teli sarj'dan tam dolmadan çekmek zorunda kalıyorum okul varken düzenliydi ama finaller bitince 3 haftalık ara var sarj düzenini kaybettım bazen %70 ken bazen %50 ken çekiyorum sıkıntı olur mu pil ömründe falan ??

için rahatlasın.
    eski bir mesajımdan alıntı...

bu söylenen eski Ni-MH ve Ni-Cd piller için geçerliydi.Özellikle ni-cd döneminde piller, tam şarj olmadan şarja, ya da batarya tam dolmadan şarj ile irtibatı kesildiğinde içerisindeki kullanılmayan atomlar donmaktaydı.
    bizim kullandığımız li-ion pilleri uzun süre şarjda tutmak birşey ifade etmez.pil tam dolunca zaten akım kesilir,boşuna bekler şarjda.ayrıca bu pilleri tamamen boşaltıp kullanmakda hatadır.Li-Ion pillerin tam boşaltılarak tekrar şarj edilmeleri ömürlerini kısaltır.
    sen telefonun gelince birz kullan %10-15 seviyesine düşünce şarja tak.tam doluncada çıkar.ekstradan saatlerce şarjda tutman birşey ifade etmez bir yararıda yoktur.

birkaç alıntı ile açıklayayım.
    Eğer pil tamamen boşaltılırsa, bu durum pilin kapasitesini düşürür. Tamamen boş tutma, pilin kapasitesinde yüzde 75 ila yüzde 80'lik bir kapasite kaybına yol açar. Dizüstü bilgisayarlarda ya da cep telefonlarında kullanıldığında bu kayıpların anlamı üç-beş yıllık bir kullanımın ardından pilin kapasitesinin kullanılamayacak kadar düşecek olmasıdır.

Lityum iyon piller için hafıza etkisi sorunu yoktur. Dolayısıyla bu pilleri şarj etmek için tam olarak boşalmalarını beklemek gerekmez. Ayrıca yine aynı nedenden dolayı şarjı yarıda kesmek pil için olumsuz bir etki yaratmaz. Bu pillerin kullanılmadıkları zamanlardaki enerjilerini kaybetmeleri de uzun sürer.
    yani pilim daha dolmadı şarjdan çekmesemmi gibi şeyler artık yok

tamam hocam teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

bugün aldım team 16gb şimdi 2gblık benimkini masaüstüne kopyalayıp sonra yeni karta atsam bi sıkıntı olur mu başka yapmam gereken bişeymi var kopyala dedim 1 saat var diyor ama sonuna gelmiş yükleme ilk kısmı 1dk bile sürmedi

edit:

gençler taşımayı yaptım bu seferde tüm sesler müzik kitaplığında çıktı arapça filan sesler var telefonun sesleri onuları nasıl kaldırcam silsem sıkıntı olurmu

v de sordum kimse online değil galiba bide burda sorayım

Kardeş kaça ve nerden aldın ?

ben Ankaradan aldım 78lirayı 6 taksit yaptı ben biraz pipirikliyim netten aışveriş yapmıyorum yoksa hızlıalda hepsiburadada 65 lira olması laızm

Merhaba,

Ankaradan nereden aldınız?

• Merhaba arkadaşlar,

Telefona attığım 720p videoları, MX video player'da çalışıtıramıyorum. Neo'yu HD televizyona HDMI kabloyla bağlayıp HD kalitede dizi izlemek istiyorum. Bunun olanağı yok mu? Ya da player konusunda mı hata yapıyorum? Yanıtlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eivind

Merhaba arkadaşlar,

Telefona attığım 720p videoları, MX video player'da çalışıtıramıyorum. Neo'yu HD televizyona HDMI kabloyla bağlayıp HD kalitede dizi izlemek istiyorum. Bunun olanağı yok mu? Ya da player konusunda mı hata yapıyorum? Yanıtlarınız için teşekkürler.

birde bunu dene.

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^
    En iyi medya oynatıcılardan biri. Markette 5$ civarında.

İndirme Bağlantısı:
    http://www.box.com/s/b40z1crnce6foe8h5tvg

• quote:

Orijinalden alıntı: kumutk

quote:

quote:

quote:

quote:

bugün aldım team 16gb şimdi 2gblık benimkini masaüstüne kopyalayıp sonra yeni karta atsam bi sıkıntı olur mu başka yapmam gereken bişeymi var kopyala dedim 1 saat var diyor ama sonuna gelmiş yükleme ilk kısmı 1dk bile sürmedi

edit:

gençler taşımayı yaptım bu seferde tüm sesler müzik kitaplığında çıktı arapça filan sesler var telefonun sesleri onuları nasıl kaldırcam silsem sıkıntı olurmu

v de sordum kimse online değil galiba bide burda sorayım

Kardeş kaça ve nerden aldın ?

ben Ankaradan aldım 78lirayı 6 taksit yaptı ben biraz pipirikliyim netten aışveriş yapmıyorum yoksa hızlıalda hepsiburadada 65 lira olması laızm

Merhaba,

Ankaradan nereden aldınız?

teknoworld diye bir mağaza ykmnin arkasında hemen metronun güvenpark otobüs durakları çıkışından çık karşıya geç hosta var aradan git ilk sağa dön 4 5 bina ilerle görürsün yada ykm çıkışından çık azcık ilerle ilk sola dön 4 5 bina ilerle yine görürsün

• ICS ile tarih, saat ayarlı mesaj gönderme uygulaması gelir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Merhaba arkadaşlar,

birde bunu dene.

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^
    En iyi medya oynatıcılardan biri. Markette 5$ civarında.

İndirme Bağlantısı:
    http://www.box.com/s/b40z1crnce6foe8h5tvg

Yanıtın için çok teşekkürler. Programı telefona kurdum ama sadece Music file formatındaki dosyaları açabiliyorum. mkv uzantılı dosyayı açamadım. Astro da yüklü. Yardımcı olur musun?

• quote:

Merhaba arkadaşlar,

https://market.android.com/details?id=com.inisoft.mediaplayer.trial&hl=tr Bununla sorunsuz izlenebiliyormuş.
  • selam arkadaslar..

office pro / quick office pro...hangisini ve neden kullanıyorsunuz...tşkler....

(quick office pro full apk olan varsa paylaşabilirmi..:):)

tşkler.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: volie82

selam arkadaslar..

tşkler.....

Ben şu an "Office Suite Pro" uygulamasını kullanıyorum ve gayet de başarılı bir uygulama. Uygulamayı çok fazla kullanma ihtiyacım olmasa da bana fazlasıyla yetiyor. İş yerinde maalesef dosya paylaşım sitelerine giremiyorum ama isterseniz eve gittiğimde paylaşabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: volie82

selam arkadaslar..

tşkler.....

Office suit kullanıyorum çünkü telden office ile alakalı bisey yapmıyorum hocam
  • tşkler grex.. SKYBRAVE tşkler..sevinirim...

şimdi şöyle bi durum oldu.. kullandıgım office pro sürümü ilginç bir sekilde dediğim gibi pps acmadı..

yeni indirdiğim .ppsx uzantısını actı.. bu seferde foto slaytlarda muzik yok...

fotoyu bulduk müziği arıyoz:P:P

neyse.. tşkler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volie82 -- 20 Ocak 2012; 15:00:07 >
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.