Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.373
Cevap
33
Favori
802.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buda aynen nissan araba macerasına dönmez işallah...

Nissan arabada gps donanımı var. ama türkiye haritası yok. Parasıyla bile Niissan connect gps haritası satın alamıyoruz. Arayıp sorduğumuzdada "biz satışta yada broşürde gps özelliği var demedik" lafının altına saklanıyorlar. Doğru söylüyorlar ama müşteri her zaman haklıdır lafı demek boşmuş..

Yarın öbür gün Neo da ön kamera var ama türkiye için 3g görüntülü özelliği broşürde yazmıyor, satmıyoruz diyebilirler.

Ama bi yandan ARC ile arka kameradan 3g konuşanlar varmış....

Üüffff ne olacaksa olsun yaaa :)
  • skype ile olmasi benim icin yeterli. baglanirim wirelesse, bedava gorusurum arkadaslarimla. htc lerde de durum boyle. sebeke uzerinden gorusme yok. zaten kiz arkadasimla gorusmesem goruntulu gorusecek adam yokki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumuzumdur

Buda aynen nissan araba macerasına dönmez işallah...

Nissan arabada gps donanımı var. ama türkiye haritası yok. Parasıyla bile Niissan connect gps haritası satın alamıyoruz. Arayıp sorduğumuzdada "biz satışta yada broşürde gps özelliği var demedik" lafının altına saklanıyorlar. Doğru söylüyorlar ama müşteri her zaman haklıdır lafı demek boşmuş..

Yarın öbür gün Neo da ön kamera var ama türkiye için 3g görüntülü özelliği broşürde yazmıyor, satmıyoruz diyebilirler.

Konudışı ancak türkiye haritası artık var

• Ne Kola, ne Fanta...
    Geriye kaldı Yedigün..

Birhafta kaldı bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

Ne Kola, ne Fanta...
    Geriye kaldı Yedigün..

Birhafta kaldı bekliyoruz...

Bu bekleyiş adamı şair bile yapıyor demek ki
  • almanyadaki arkadaşıma sipariş verdirttim. 17 sinde istanbulda olacak inşallah. 720 lira gibi bi fiyatı olacak.
    tam galaxy s2 alacakken kendimi xperia neo sahibi yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkfk -- 13 Temmuz 2011; 14:15:31 >
  • telefonları gözümle görüp inceleyemediğim için merakımdan soruyorum

Sony Ericsson Xperia Neo Telefon Boyutu - 116 x 57 x 13 mm - 3.7 inç
    HTC Desire S Telefon Boyutu - 115 x 59.8 x 11.6 mm - 3.7 inç

HTC İncredible S Telefonun Boyutu - 120 x 64 x 11.7 mm - 4 inç
    Sony Ericsson Xperia ARC Telefon Boyutu - 125 x 63 x 8.7 mm - 4.2 inç

HTC Sensation Telefon Boyutu - 126.1 x 65.4 x 11.3 mm - 4.3 inç
    Samsung Galaxy S2 Telefon Boyutu - 125.3 x 66.1 x 8.5 mm - 4.3 inç

yani şunu demek istiyorum ben 3.7 uygun boyutlarda kullanılabilir diye Xperia Neo tercih ettim şimdi baktığımda
    Samsung Galaxy S2 ile aralarında sadece en ve boy olarak 1 cm fark var yanlışım yoksa eğer
    eğer gerçekden böyleyse ben yurtdışı Samsung Galaxy S2 almayı düşünüyorum veya HTC Sensation
    sizcede mantıklı değil mi herkes 3.7 inç istiyor çünkü kullanışlı diye ama bi fark yok ki aralarında 1 cm sadece

• enden ve boydan 1cm ekleyince ekstradan ortalama 15 santimetrekarelik alan olusuyor. az bi alan degil bana gore. elimde 3.7" omnia2 var, kot cebime sigdiramiyorum, araba kullanirken elimde tutamiyorum. yatakta kullanirken suratima dustugu bile oldu kac kere :) samsungdan sogudugum icin ve buyuk oldugu icin sgs2den vazgectim ben. nacizane fikirlerim.
  • Samsung I8000 Omnia2 Telefon Boyutu - 118 x 59.6 x 11.9 mm - 3.7 inç

dediğinize göre bana 3.7 inçlk bi telefonda çok büyük gelcek gibi bi gelsede elektronik marketlerde ürünleri gözümüzle görsekde karar versek yoksa 5800 ile devam
  • geçen htc desire hd ye baktım boyutunu merak ettim:D tam benlik :D arc mı alsam diyom şimdi :p:D
  • bende fikir değiştircem bi gidip şu yazdığım 4.3 inçlik telefonlardan birini bi inceleyim fikrim değişcek galiba
  • yok mu bi haber?
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz.. En son gidip alıcam ARC'ı o olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber-shot

quote:

Orijinalden alıntı: rumuzumdur

Buda aynen nissan araba macerasına dönmez işallah...

Konudışı ancak türkiye haritası artık var

Hocam inşallah vardır. Siz direk olarakmı sordunuz? En son 2 ay önce sormuştum..hala gelebilir belkili konuşuyorlardı...

• hiç ses seda yok çıkarmaktan vazmı geçtiler acep...
  • arkadaşlar telefon o kadar yeniki, çoğu ülkede satışta değil. xda-developersta daha ana konu bile oluşturulmamış . aynı şekilde modaco.com'da ise konu açılmış ama hiçbirşey yazılmamış. biraz daha sabretmek lazım.
  • Sony Xperia Neo, Exmor R CMOS sensörü ile net gece çekimleri vaadediyor

14 Temmuz 2011 - 11:56, Haberler

Xperia Neo’nun sahip olduğu 8.1 megapiksellik kamera ve Sony kameralarda kullanılan Exmor R sensörü ile kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebilmek mümkün. 3.7 inç büyüklüğündeki ekranı ise elde edilen görüntülerin daha net ve büyük görüntülenmesini sağlayabiliyor.

Xperia Neo, 3.7 inçlik büyük ekranı ve Sony Exmor R sensörlü 8.1 megapiksellik HD kamerası ile fotoğraf ve video çekimlerinde oldukça iddialı. Zaten Sony, bundan önceki dönemlerde de piyasada bulunan cep telefonları içerisinde en iyi fotoğraf çeken isimlerden biriydi. Bu geleneğini sürdüren firma Sony Exmor R CMOS sensörüyle bu başarısını daha da pekiştirecek gibi gözüküyor.

Xperia Neo’nun “akıllı zum” özelliği. 2,46x “akıllı zum” ile görüntünün netliğini kaybetmeden zum yapabilirsiniz, ancak daha fazlasını isterseniz Xperia neo’nuz 16x dijital zum da destekliyor. Fakat dijital zum’un görüntü kalitenizi ciddi oranda düşürdüğünü unutmamanız gerekir. Fotoğraf veya video çekerken mümkün mertebe dijital zum kullanmamaya önem gösterin.

Sony Exmor R’nin özelliği ne?
    Özel Cyber-shot dijital fotoğraf makineleri ve Handycam video kameraların içindeki bulunan Exmor R CMOS Sensörü bünyesinde barındıran Xperia Neo, düşük seviyeli ışıkta bile ayrıntılı görüntüler çekebilmeye olanak tanıyor. Sony’nin Exmor R CMOS Sensör teknolojisi, her türlü çekim ortamında düşük parazitli, net ve parlak görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Kısacası Sony Exmor R sensörü, görüntülenmesi oldukça zor olan gece çekimlerinde daha parlak ama daha az kumlu görüntüler elde edebiliyor.

Xperia Neo’da neler yeni?
    Xperia Neo en son Android sürümü ile geliyor (Gingerbread 2.3) ve bu sürüm 2.3.3’e güncellenebiliyor. Pil tüketimini azaltan Sony Mobile Bravia Engine teknolojisi ise Xperia Neo’nun 1500 mAh’lik pilinin çok daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.

Xperia Neo ile cebinizi televizyona mini HDMI ile bağlayabilir, telefonunuzdaki resimlerle videolarınızı TV’nizin kumandası ile tarayabilirsiniz. Xperia Neo’nun multi-touch (çoklu dokunma) özelliğine sahip 3,7 inçlik hassas dokunmatik ekranı ile resim galerinize sadece telefonunuzu kullanarak da rahatça göz atabilirsiniz.

Extra depolama seçeneği ve Android işletim sistemi
    32 GB’a kadar SD kart desteği sunan Xperia Neo, yüksek depolama kapasitesinin yanı sıra hot-spot denilen 3G kablosuz modem özelliği ile diğer cihazlarınızı da internete bağlıyor. Üstelik USB ile bağlı olduğu cihazdan şarj olarak kullanım süresini de uzatıyor. Android’in son sürümü, marifetli telefonunuzu şarj etmeden en uzun süreyle kullanmanızı sağlıyor.

Sony Ericsson Xperia Neo fiyatı 999 TL
    Siyah-lacivert, kırmızı ve gümüş renk seçeneklerine sahip olan Xperia Neo tüm satış kanallarında aynı anda satışa sunuluyor. Xperia Neo’ya operatör mağazalarının yanı sıra zincir mağazalarda da sahip olabilirsiniz. Temmuz ayının son haftası raflarda olması beklenen Sony Ericsson Xperia Neo fiyatı 999 TL.

http://www.pcextra.com.tr de çıkan bir haberden alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaliope -- 15 Temmuz 2011; 18:10:13 >

• "1000 liradan 1 kuruş fazla olursa almam" diyen arkadaşlar varsa gözleri aydın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkfk

"1000 liradan 1 kuruş fazla olursa almam" diyen arkadaşlar varsa gözleri aydın :)

fiyat çok fazla ayrıca bunu diyen arkadaş 700 tl ile 800 tl arası bi fiyat söyleseymiş keşke...
  • Şuan için bütçe sebebi ile ve kaç liradan Türkiyeye giriş yapcağı belli olmadığı için Neo'dan üzülerek vazgeçtim
    Bikaç gün içinden Huawei İdeos X5 alıcam 520 liraya F/P ürünü olduğunu düşünüyorum forumdadaki konudaki yorumlarda genelde olumlu sizdende bi fikir bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.