Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.373
Cevap
33
Favori
802.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer 999 TL den girecekse Türkiye'ye süper olur artık çok para da demezler telefona
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Şuan için bütçe sebebi ile ve kaç liradan Türkiyeye giriş yapcağı belli olmadığı için Neo'dan üzülerek vazgeçtim
    Bikaç gün içinden Huawei İdeos X5 alıcam 520 liraya F/P ürünü olduğunu düşünüyorum forumdadaki konudaki yorumlarda genelde olumlu sizdende bi fikir bekliyorum

x5 i bir arkadaşım almış uzun inceleme fırsatım oldu.dediğiniz gibi tam bir f/p ürünü ama marka benim için çok şey ifade ediyor sizi bilemem tabi.eğer bütçeyle ilgili bir sıkıntınız var X5 gerçekten alınası bir ürün yinede neonun çıkışını beklemenizi öneririm ne olur ne olmaz belki hiç beklenmedik bir fiyattan giriş yapar(hiç zannetmiyorum ya..)

• xperialardaki çizilmeye dayanıklı ekranın, gorilla glass kadar dayanıklı olmadıgı söyleniyor. mesela xperia x10 kullanan var mı aramızda, bize bilgi verebilir mi çizilme konusunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eseslisemih26

quote:

Şuan için bütçe sebebi ile ve kaç liradan Türkiyeye giriş yapcağı belli olmadığı için Neo'dan üzülerek vazgeçtim
    Bikaç gün içinden Huawei İdeos X5 alıcam 520 liraya F/P ürünü olduğunu düşünüyorum forumdadaki konudaki yorumlarda genelde olumlu sizdende bi fikir bekliyorum

x5 i bir arkadaşım almış uzun inceleme fırsatım oldu.dediğiniz gibi tam bir f/p ürünü ama marka benim için çok şey ifade ediyor sizi bilemem tabi.eğer bütçeyle ilgili bir sıkıntınız var X5 gerçekten alınası bir ürün yinede neonun çıkışını beklemenizi öneririm ne olur ne olmaz belki hiç beklenmedik bir fiyattan giriş yapar(hiç zannetmiyorum ya..)

marka olarak benimde kafama azda olsa takılıyo ama forumdaki yorumlara bakınca içim rahatlıyo mesele en basiti telefonu düşürenler var ama hiçbişey olmamış 2-3 kişi yazmış bunu
    onun dışında zaten standart garantisi var her telefon gibi tabi istemem garantiyle uğraşmak ama sonuçda hakkını arayabilirsin orda
    daha düne kadar neo 850 ytlye düşcek diyodum ama artık ümidim kesildi fiyatı 1100 gibi gelcek büyük ihtimal en fazlada 950-1000 ytlye düşer 2-3 ay içinde ki bence şuan onu vercek bütcede yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eseslisemih26

quote:

marka olarak benimde kafama azda olsa takılıyo ama forumdaki yorumlara bakınca içim rahatlıyo mesele en basiti telefonu düşürenler var ama hiçbişey olmamış 2-3 kişi yazmış bunu
    onun dışında zaten standart garantisi var her telefon gibi tabi istemem garantiyle uğraşmak ama sonuçda hakkını arayabilirsin orda
    daha düne kadar neo 850 ytlye düşcek diyodum ama artık ümidim kesildi fiyatı 1100 gibi gelcek büyük ihtimal en fazlada 950-1000 ytlye düşer 2-3 ay içinde ki bence şuan onu vercek bütcede yok

850 lira neo için biraz hayali bi fiyat olur..sizin için şu durumda en iyisi X5 gibi gözüküyo tabi illa sıfır bir telefon alacağım diyorsanız.

• quote:

benimde kafama bu ürün takılmıştı. tabi nasıl bir ürün almak istediğiniz ya da nasıl özelliklerinin olmasını istediğinize göre telefon tercihiniz değişir.
    donanımhaber incelemesinde bu telefon incelenmiş orda bakıcak olursak internetten videoları oynatamıyor doğru düzgün. video çekim kalitesi denilenin aksine düşük . yakınlaştırmada internette problem yaşıyor biraz kasarak yakınlaştırıyor.

fiyatına göre olsun o kadar diyorsanız alınabilicek bi telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: BL@cKLioN

quote:

benimde kafama bu ürün takılmıştı. tabi nasıl bir ürün almak istediğiniz ya da nasıl özelliklerinin olmasını istediğinize göre telefon tercihiniz değişir.
    donanımhaber incelemesinde bu telefon incelenmiş orda bakıcak olursak internetten videoları oynatamıyor doğru düzgün. video çekim kalitesi denilenin aksine düşük . yakınlaştırmada internette problem yaşıyor biraz kasarak yakınlaştırıyor.

şimdi burda telefonu övmek istemiyorum ama donanımhaber incelemesinde aşırı flashdan dolayı bi kasma oluyo ki bence bu normal
    onun dışında forumdaki yorumlarda flashda hiçde bahsedilen bi sıkıntı olmadığını yazmışlar ki canlı internet sitesinden flash ile televizyon izleyenler var
    kamera kalitesi gerçekden beklenilen gibi değil ama bu benim için pekde önemli değil fotoğrafı benim için yeterli seviyede bence ki bu fiyata böyle bir ürün daha yok bende tam F/P ürünü
    yanlış anlaşılmasın telefonu övdüğümden değil bütçe bu ama gönlüm neodan yana belki ilerde neo olmazda başka bi SE olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BL@cKLioN

quote:

şimdi burda telefonu övmek istemiyorum ama donanımhaber incelemesinde aşırı flashdan dolayı bi kasma oluyo ki bence bu normal
    onun dışında forumdaki yorumlarda flashda hiçde bahsedilen bi sıkıntı olmadığını yazmışlar ki canlı internet sitesinden flash ile televizyon izleyenler var
    kamera kalitesi gerçekden beklenilen gibi değil ama bu benim için pekde önemli değil fotoğrafı benim için yeterli seviyede bence ki bu fiyata böyle bir ürün daha yok bende tam F/P ürünü
    yanlış anlaşılmasın telefonu övdüğümden değil bütçe bu ama gönlüm neodan yana belki ilerde neo olmazda başka bi SE olur.

video izleme ile ilgili bi fikriniz var mı peki ? onda da düzeliyor mu

• şimdi huawei konusundaki kullanıcıların bunla alakalarını yazmamam gerek yok flash video ile ilgili bi sıkıntı yok diyo herkes hepsi yalan söylücek değiller heralde
    bu benim androide ilk geçiş telefonum olcak bence uygun fiyatlı bi ürün
    ki eğer gelirse ki bence gelir androd 2.3.3 güncellemesi filan gelirse işlemci hızı 1GHz olucak filan deniliyor zaten bataryası 1500mah şimdi bile overclock yapanlar 1.2ghzde kullananlar var telefonu
    benim flash ile ilgili gördüğüm kötü yorumlar şöyle flash10.1in daha stabil çalıştığını yazmış herkes 10.3 güncellemesi ile izledikleri vidyolarda bile sorun yaratmış çoğu kişi bundan yakınıyo bi çözümü vardı yada hiç 10.3 yüklemicem.
  • quote:

şimdi huawei konusundaki kullanıcıların bunla alakalarını yazmamam gerek yok flash video ile ilgili bi sıkıntı yok diyo herkes hepsi yalan söylücek değiller heralde
    bu benim androide ilk geçiş telefonum olcak bence uygun fiyatlı bi ürün
    ki eğer gelirse ki bence gelir androd 2.3.3 güncellemesi filan gelirse işlemci hızı 1GHz olucak filan deniliyor zaten bataryası 1500mah şimdi bile overclock yapanlar 1.2ghzde kullananlar var telefonu
    benim flash ile ilgili gördüğüm kötü yorumlar şöyle flash10.1in daha stabil çalıştığını yazmış herkes 10.3 güncellemesi ile izledikleri vidyolarda bile sorun yaratmış çoğu kişi bundan yakınıyo bi çözümü vardı yada hiç 10.3 yüklemicem.

Sana katılmadığım bir konu var açıkcası ben huawei ideos x5'e 2.3 güncellemesi geleceğini düşünmüyorum.Neden mi çünkü huawei Türkiye pazarına yeni giriş yaptı ve bir telefona yeni çıkar çıkmaz güncelleme gelmesi pek olası değil.En az 4-5 ay içerisinde çıkabilir.Fakat bu 4-5 aylık süre zarfı içerisinde huawei Türkiye pazarına yeni bir telefon çıkarırsa güncelleme işi yatabilir.Ayrıca telefonda herhangi bir arayüz kullanılmıyor(Toouchwiz Htc sense v.b) yani huawei kendi arayüz geliştirmek yerine direk android arayüzünü kullanmış.Bu hem bir + hemde bir - getirir.+ Olarak güncelleme gelmesi yeni çıkan güncellemelerin cihaza port edilmesi kolaylaşacaktır herhangi bir arayüz bulunmadığından.Örneğin galaxy s güncellemesi gelecek mi sorusuna Samsung Türkiye pazarlama müdürüydü galiba şöyle bir cevap vermişti" Güncellemenin gelmesinde en önemli nokta güncellemenin Touchwiz üzerine port edilmesi" buna benzer bir cümle kurmuştu yanılmıyorsam.Bu bir şanstır anlayacağın.- olarak ise görsellik bakımında bir eksidir bu.Ben huawei'nin kullandığı bu arayüzün bir touchwizi veya htc senseyi aratacağını düşünüyorum.Bu da görsellik bakımından bir eksidir.Sonuç olarak x5'e güncelleme gelmesi Ekim'i veya Kasım'ı bulur diye tahmin ediyorum.Tabi bu süre zarfı içerisinde huawei Türkiye pazarına yeni bir cihaz sürerse güncelleme işi yatabilir.

• Şuan ideosun çift çekirdekli modeli çıkıcakmış biyerden duymuştum, güncelleme konusu yeni telefonun çıkmasıyla değişcek bişey değil bence
    güncellemenin hemen geleceğini söylemedim ben gelebilirmiş diye söyledim ve overclocklu 1ghz işlemcili olabilirmiş diye duydum buda bence camerada flash desteğinde dahada verim sağlayabilir
    arayüz konusunda da bence bu paraya ben bu arayüze rağzıyım ki androide daha geçmedim bi geçeyim onunda yolları vardır eminim yani
    aynı özelliklerde bi htc veya samsung almaya kalksan (gioyu kıyaslamayın bence çok fark var aralarında) bu özellikler şuan enaz 900-1000 liralık bi telefon özellikleri
    neyse burda konuşulcak bişeu değil bu yanlış anlaşılmak istemem ben neo hayalim olcak hep

örnek olması için x5 konusundaki bi yorumu alıntı yaptım.

quote:

Orijinalden alıntı: racar

Telefondan bir adet bende aldım. HB üzerinden aldım kargoya iki gün geç verildi 4 günde elime geçti. Flash konusundaki izlenimlerim şöyle :
    1. Deneme Facebook videoları : kasmadan çalışıyor.
    2. Deneme Umaykut Oyunu Facebook üzerinden : kasmadan çalışıyor.
    3. Deneme Tamamı flash olan Shakes&Fideget oyunu : normal aktiveteleri karşılıyor fakat aksiyonlu ekranlarda (zindan, arena) telefon neredeyse kilitleniyor ve oynayamıyorsunuz.

Arkaplanda açık programlar konusunda bende bütün sosyal medya(twitter,google+,foursquare,facebook,friendfeed) ve 2-3 uygulama daha arkaplanda çalışıyor ve kasma yok.

Ürün kalitesi konusundaki izlenimlerim ise şöyle:
    1.Telefonun ekranı bütün telefonlardaki kapasitif ekranlarla aynı ve çözünürlüğü ise gayet güzel.
    2.Arka kapak malzemesi güzel ön taraftaki metal şerit çizilebilir duruyor.
    3.Ön tarafta bütün tuşların dokunmatik olması çok güzel ama kesinlikle koruma olmadan kullanmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErsinBoz -- 16 Temmuz 2011; 14:13:16 >

• maksat sayfa dolsun reklam olsun.

• yUH HALA GELMEMİŞ
  • Ben 2 aydr 999 - 1099 arası olur diyodum , bence 1099 lira olursa 380 Euro avrupa satış fiyatına göre ideal bu segmentte F/P telefonu olur
  • 310€'ya aldım almanyadan amazon.de sitesinden. perşembe günü elimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Ben 2 aydr 999 - 1099 arası olur diyodum , bence 1099 lira olursa 380 Euro avrupa satış fiyatına göre ideal bu segmentte F/P telefonu olur

1100 ve F/P bence yanyana durmaları bile yanlış olur tabi görüşlere saygım var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Ben 2 aydr 999 - 1099 arası olur diyodum , bence 1099 lira olursa 380 Euro avrupa satış fiyatına göre ideal bu segmentte F/P telefonu olur

1100 ve F/P bence yanyana durmaları bile yanlış olur tabi görüşlere saygım var

999 yazcaktım ya 1099 yazmışım anlayın işte. O fiyata alınacak en özellikli telefon olur
  • ben çok ölücülük yaptım hep heralde telefonumu satmamış olsaydım neoyu 800-850ye düşene kadar beklerdim
    ama beklememin bi sebebide sensin yunus düşmez dedin tüm umutlarımı yok ettin
  • quote:

ben çok ölücülük yaptım hep heralde telefonumu satmamış olsaydım neoyu 800-850ye düşene kadar beklerdim
    ama beklememin bi sebebide sensin yunus düşmez dedin tüm umutlarımı yok ettin

imzan degismis ama Neo almani tavsiye ederim pahali da olsa markasi var\ huawei kotu degil ama bi SE olamaz
  • gerçekden çok isterdim ama şuan için 800 bile veremem neoya ki ideos siparişini verdim bile 520den
    5800ımı 350ye sattım üzerini ekleyip aldım yani bütçe yetseydi pahalıda olsa alırdım zaten neoyu ama belki ilerde başka bi SE olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.