Şimdi Ara

SE Xperia Arc S android 4.0.4 güncelleme bilgi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
9.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar se xperia arc s almak istiyorum ancak kafama takılan tek nokta android güncellemesi. 4.0.4 kasma, donma vb problemler oluyor mu? Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• çok az var ama asla engel olacak seviyede değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_king

çok az var ama asla engel olacak seviyede değil.
    açık ve net alma parana yazık 512 mb ramli diye aldık 320 mb ram var ics de acayip kasıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem414

açık ve net alma parana yazık 512 mb ramli diye aldık 320 mb ram var ics de acayip kasıyor

Alıntıları Göster
    ben kullanıyorm şu an gayet memnunum android 4.0.4 e de yükselttim sormak istediğin soru varsa yardımcı olabilirim
  • quote:

birader hepsiburada da şu an 850 tl olan bir telefondan bahsediyoruz ona göre kıyaslama yapmak gerekir
    o fiyata galaxy wonder var fiyat performans olarak baktığında o fiyata alabileceğin mahlesef başka cihaz yok ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

quote:

birader hepsiburada da şu an 850 tl olan bir telefondan bahsediyoruz ona göre kıyaslama yapmak gerekir
    o fiyata galaxy wonder var fiyat performans olarak baktığında o fiyata alabileceğin mahlesef başka cihaz yok ...

valla boşuna o kadar para verip almasın ben aldım pişman oldum 300 daha koyup s2 almak çok daha mantıklı rehbere girerken 5 sn. bekliyorsun bende daha önce ideos x5 vardı o ics de temple run shadow gun sorunuz çalıştırıyordu bunda shadow gun a giremiyorum temple run da feci kasıyor
  • quote:

quote:

quote:

valla boşuna o kadar para verip almasın ben aldım pişman oldum 300 daha koyup s2 almak çok daha mantıklı rehbere girerken 5 sn. bekliyorsun bende daha önce ideos x5 vardı o ics de temple run shadow gun sorunuz çalıştırıyordu bunda shadow gun a giremiyorum temple run da feci kasıyor

o konuda haklısın hocam s2 daha mantıklı ama alacak arkadaş o kadar performans beklemiyosa kesinlikle tavsiye ederim bir kere çok karizma bir telefon
    onun dışında ana ekranı widgetları falan bence samsung a göre daha güzel ben sahibinden den aldım 600 tl ye 2 yıl garantili ikinci el ucuza duşürülirse alınabilir bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

o konuda haklısın hocam s2 daha mantıklı ama alacak arkadaş o kadar performans beklemiyosa kesinlikle tavsiye ederim bir kere çok karizma bir telefon
    onun dışında ana ekranı widgetları falan bence samsung a göre daha güzel ben sahibinden den aldım 600 tl ye 2 yıl garantili ikinci el ucuza duşürülirse alınabilir bence

Alıntıları Göster
    Ben sosyal ağları kullanıyordum zamanında Arc S'de. Facebook,twitter,Foursquare,instagram vs. Zaman içinde telefonu kasıyor bu uygulamalar.
    Ben bir keresinde kıracak seviyeye gelmiştim ama en sonunda sattım. Fakat fiyatına göre iyi telefondur.

• quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Ben sosyal ağları kullanıyordum zamanında Arc S'de. Facebook,twitter,Foursquare,instagram vs. Zaman içinde telefonu kasıyor bu uygulamalar.
    Ben bir keresinde kıracak seviyeye gelmiştim ama en sonunda sattım. Fakat fiyatına göre iyi telefondur.

Alıntıları Göster
    850 TL arc s'e vermek yerine aynı aralıkta çift çekirdekli 768 mb ramli ace 2 almak daha mantıklı, veya 700 tl'ye atrix alabilirsiniz, arkadaşın dediği gibi 1000 tl'nin üstüne çıkarsanız s2 gibi cihazlara bakabilirsiniz, arc s'e o para verilmez bu saatteen sonra

• Sanırım cevabımı aldım arkadaşlar. Telefon tasarım olarak mükemmel. Ancak bunu performansına yansıtamıyor. (en azından kriterlerime göre öyle)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lAshH

Sanırım cevabımı aldım arkadaşlar. Telefon tasarım olarak mükemmel. Ancak bunu performansına yansıtamıyor. (en azından kriterlerime göre öyle)

Nicelik değil nitelik önemlidir!

Arc S 'in 1.4Ghz işlemcisi her türlü Ace 2'nin 800mhz. x2 işlemcisinden üstündür.

Ram olarak Ace 2 biraz daha iyi ama CPU açısından Arc S üstün durumda.

*4.2" Bravia Led Ekran
    *Bravia Engine Reality Display görüntü motoru
    *xLoud Sony ses teknolojisi
    *8 MP Exmor sensörlü HD kamera
    *HDMI portu
    *1500mAh pil

gibi üstün özelliklere sahip Xperia Arc S almak varken sakın ola Ace 2 alma!..

Derler ola ki Ace 2 JB güncellemesi alacak lakin asıl meziyet o değildir.Cihazın sana ne sunduğudur.

• quote:

Saçma sapan konuşup milletin kafasını karıştırma. 512 mb ram var telefonda ve canavar gibi çalısıyor eğer telefonu kullanmayı bilirseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

850 TL arc s'e vermek yerine aynı aralıkta çift çekirdekli 768 mb ramli ace 2 almak daha mantıklı, veya 700 tl'ye atrix alabilirsiniz, arkadaşın dediği gibi 1000 tl'nin üstüne çıkarsanız s2 gibi cihazlara bakabilirsiniz, arc s'e o para verilmez bu saatteen sonra

Dostum sen telefondan anlıyor musun? Ace 2 ile bu telefon kıyaslanamaz. Ace 2 orta segment, Arc S üst segment bi telefondur. Ayrıca hiç bi konuda Ace 2 Arc S i geçemez. Arc S çift çekirdek değil ama Turbo 1.4 GHZ işlemci var. Daha bi kaç yıla kadar evdeki Pc'lerde yoktu bu teknoloji. Buldunuz da bunalıyorsunuz kusura bakmayın ama Sony bu sonuçta kötü bi şey yapar mı sizce?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lAshH

Sanırım cevabımı aldım arkadaşlar. Telefon tasarım olarak mükemmel. Ancak bunu performansına yansıtamıyor. (en azından kriterlerime göre öyle)

Nicelik değil nitelik önemlidir!

Arc S 'in 1.4Ghz işlemcisi her türlü Ace 2'nin 800mhz. x2 işlemcisinden üstündür.

Ram olarak Ace 2 biraz daha iyi ama CPU açısından Arc S üstün durumda.

*4.2" Bravia Led Ekran
    *Bravia Engine Reality Display görüntü motoru
    *xLoud Sony ses teknolojisi
    *8 MP Exmor sensörlü HD kamera
    *HDMI portu
    *1500mAh pil

gibi üstün özelliklere sahip Xperia Arc S almak varken sakın ola Ace 2 alma!..

Derler ola ki Ace 2 JB güncellemesi alacak lakin asıl meziyet o değildir.Cihazın sana ne sunduğudur.

Ne kadar güzel açıklamışsın real_king. Keşke kullandığımız telefonu böyle tanıyanlar yorum yapsa sadece. Adamlar Ace 2 ile Arc S i kıyaslıyor yok böyle bi şey ya Ace 2yi git Sola ile kıyasla. Ayrıca Ace2 JB yi geç ICS güncellemesi bile alamıyor siz ne anlatıyorsunuz? Arc S'i kıyaslayacaksan İphone 4s ile kıyasla. Nette var kıyaslamalar ve Arc S üstün bi telefon. Bilip bilmeden Arc S i kötüleyenler Samsung FAN'larından başka bişey değildirler. Yok S2 alsaydım falan filan. Ben karizmaya bakarım kardeşim en iyi tasarım ödülü Arc S'te. Ben niye gidip S2 gibi bi tasarımsız telefonu alayım? Keşke S2 alsaydım diyenler niye araştırmadınız? Niye almadınız? başka bi şey demiyorum hayırlı akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dejavu_54 -- 5 Aralık 2012; 18:07:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Dostum sen telefondan anlıyor musun? Ace 2 ile bu telefon kıyaslanamaz. Ace 2 orta segment, Arc S üst segment bi telefondur. Ayrıca hiç bi konuda Ace 2 Arc S i geçemez. Arc S çift çekirdek değil ama Turbo 1.4 GHZ işlemci var. Daha bi kaç yıla kadar evdeki Pc'lerde yoktu bu teknoloji. Buldunuz da bunalıyorsunuz kusura bakmayın ama Sony bu sonuçta kötü bi şey yapar mı sizce?

Arc S çıktığında üst segmentti doğru, ancak şu an orta segment bile değil kusura bakmayın. Turboymuş falanmış tamamen reklam politikası, arc'taki msm8255 işlemcinin frekansı 1.4e aşırtılmış versiyonu o kadar, gpusu da adreno 205, son derece vasat. Ace 2'yle bu telefon kıyaslanır mı, bence de kıyaslanmaz, ace 2 bariz üstün. 800 mhz dual core A9 işlemcisi, Mali400 gpusu ve 768 mb ramiyle arc s'ten (tasarım hariç) her yönden üstün bir cihaz. Arc S'in ics'si kağnı gibi çalışırken ace 2 jelly bean de alacak, ne artısı var şimdi arc s'in açıklar mısınız? Sony kötü bir şey yapar mı demişsiniz, niye yapmasın insan değil mi bunlar, ya da xperia s'lerin ekranı çatır çatır sararmadı mı, yapıyormuş işte. Bu kadar marka fanatiği olmayın lütfen

• Dejavu_54 : Eyvallah dostum.

Kullanmadan bilip bilmeden sırf Sony antipatizanlinlığı yapıp mesaj yazıyorlar.

"Cahille münakaşa yapma boşunada vaktini harcama" derler. Bilenler veya kullananlar yorum yazsa hep keşkd.
  • quote:

Dejavu_54 : Eyvallah dostum.

Kullanmadan bilip bilmeden sırf Sony antipatizanlinlığı yapıp mesaj yazıyorlar.

"Cahille münakaşa yapma boşunada vaktini harcama" derler. Bilenler veya kullananlar yorum yazsa hep keşkd.
    1 yıldır kullanıyorum bu telefonu eğer telefonla fazla içli dışlı değilsen program oyun felan fazla kullanmayacaksan al yada 2.3.4 olarak kullan icsye geçme telefon her türlü işini görür
  • quote:

quote:

Saçma sapan konuşup milletin kafasını karıştırma. 512 mb ram var telefonda ve canavar gibi çalısıyor eğer telefonu kullanmayı bilirseniz.

benim ilk android telefonum değil daha önce ideos x5 vardı bundan daha performanslıydı çok daha hızlıydı aradaki hatta temple run onda kasmadan oynarken bunda deli gibi kastı shadow gun hiç açılmadı çalınmasaydı diğer telefonum kesinlikle değiştirmezdimde zaten çok memnundum bu telefonun sadece görselliği var ve bu saatten sopnra 512 mb ramli telefon alınmaz ayrıca menüye girdiğinde toplam ram 320 mb yazıyor turkcellin maxiphone 5 de bile 512 yazıyor sözde sistem belleği 1 gb ama sadece 320 sini kullanabiliyoruz ideos x5 de bile 2 gb dahili hafıza vardı.Arkadaş birşey sormuş ben aldığıma pişman oldum cevapladım burası forum sitesi adam bilgi istiyor bende görüşümü söylüyorum.Kesinlikle alma arkadaşım pişman olursun ram muhabbeti yüzünden feci kasıyor tel ics de gb hiç kullanmadım bu telefonda zaten jb de gelmicek açıklandı.Sen alacaksan samsungdan şaşma para olsa satıp hemen yenisini alıcam ama yazı beklemem gerekiyor malesef.

@real_king
    sony ye karşı tavrım olsa sony almazdım zaten bu telefonu bi tek siz kullanmıyorsunuz bu işlerdende bi tek siz anlamıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem414 -- 5 Aralık 2012; 21:09:23 >

• quote:

quote:

quote:

benim ilk android telefonum değil daha önce ideos x5 vardı bundan daha performanslıydı çok daha hızlıydı aradaki hatta temple run onda kasmadan oynarken bunda deli gibi kastı shadow gun hiç açılmadı çalınmasaydı diğer telefonum kesinlikle değiştirmezdimde zaten çok memnundum bu telefonun sadece görselliği var ve bu saatten sopnra 512 mb ramli telefon alınmaz ayrıca menüye girdiğinde toplam ram 320 mb yazıyor turkcellin maxiphone 5 de bile 512 yazıyor sözde sistem belleği 1 gb ama sadece 320 sini kullanabiliyoruz ideos x5 de bile 2 gb dahili hafıza vardı.Arkadaş birşey sormuş ben aldığıma pişman oldum cevapladım burası forum sitesi adam bilgi istiyor bende görüşümü söylüyorum.Kesinlikle alma arkadaşım pişman olursun ram muhabbeti yüzünden feci kasıyor tel ics de gb hiç kullanmadım bu telefonda zaten jb de gelmicek açıklandı.Sen alacaksan samsungdan şaşma para olsa satıp hemen yenisini alıcam ama yazı beklemem gerekiyor malesef.

@real_king
    sony ye karşı tavrım olsa sony almazdım zaten bu telefonu bi tek siz kullanmıyorsunuz bu işlerdende bi tek siz anlamıyorsunuz

Ya dostum yorumlarına cidden şaşıyorum bu telefonlar her biri farklı mı üretiliyor? SIII'te boş ram 260larda benim Arc S'imde 200-210 arası. Hiç bi şekildede kasmıyor. Nasıl olurda bazı arkadaşlardaki bu kadar berbat anlamıyorum.

• quote:

quote:

quote:

Arc S çıktığında üst segmentti doğru, ancak şu an orta segment bile değil kusura bakmayın. Turboymuş falanmış tamamen reklam politikası, arc'taki msm8255 işlemcinin frekansı 1.4e aşırtılmış versiyonu o kadar, gpusu da adreno 205, son derece vasat. Ace 2'yle bu telefon kıyaslanır mı, bence de kıyaslanmaz, ace 2 bariz üstün. 800 mhz dual core A9 işlemcisi, Mali400 gpusu ve 768 mb ramiyle arc s'ten (tasarım hariç) her yönden üstün bir cihaz. Arc S'in ics'si kağnı gibi çalışırken ace 2 jelly bean de alacak, ne artısı var şimdi arc s'in açıklar mısınız? Sony kötü bir şey yapar mı demişsiniz, niye yapmasın insan değil mi bunlar, ya da xperia s'lerin ekranı çatır çatır sararmadı mı, yapıyormuş işte. Bu kadar marka fanatiği olmayın lütfen

Dostum ne okulu okudun bilmiyorum ama segment düşmesi diye bi şey olmaz. Ben mühendislik okuyorum sana en basitinden bi örnek vereyim. Arabalarla ilgileniyorum bu konuda örnek vereceğim. Sana desemki 1995 model bi Opel Vectra mı daha üst segmenttir yoksa 2012 model bi BMW 3.20 mi desem şüphesiz 3.20 diyeceksin ve yanılacaksın. Yıl geçse vs farketmez. Vectra D segmenti bi araçtır ve üstündür. 3.20 ise C segmentidir. Hadi biraz daha açalım konuyu. Teknoloji durdugu yerde durmaz. 2011 de cıkmıs olan bi Arc S ile 2012 nin son çeyreğinde cıkmıs bi Ace 2 söz konusu. Sen diyorsun ki Arc S eskidi segmenti düştü. Ya dostum sen niye bunları bilip bilmeden gelmiş karşıma ahkam kesiyorsun? Marka fanatikliği yapmıyorum ayrıca imzama bakacak olursan arabam da BMW 3.20Ci. Kendi arabamı dahi sana kötüledim. Ben daha ne diyeyim? Hayırlı geceler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.