Teğmen
25 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sony xperia z 5.1.1 güncellemesini beklemeden yüklemek isteyenler buyursun indirsin

https://www.androidfilehost.com/?fid=24052804347810210
Telefonu 2.3.7 sürümüne çektim ama bu sürümde nasıl root yapıldığını bulamıyorum. bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.
Herkese merhaba arkadaşlar.
Başlıktan da anlaşılacağı gibi xperia
go için en iyi custom rom hangisidir.
önerilerinizi bekliyorum. stabil,
eksiksiz(wifi, bluetooth vb. sorunsuz)
bir rom arıyorum. şimdiden
teşekkürler.
Herkese merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlaşılacağı gibi xperia go için en iyi custom rom hangisidir. önerilerinizi bekliyorum. stabil, eksiksiz(wifi, bluetooth vb. sorunsuz) bir rom arıyorum. şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar telefonumun şarjı iyi gidiyordu. ama son 3 gündür çok az gidiyor. güç tüketimine bakıyorum android os çok şarj yemeye başlamış. lütfen çözüm bulma konusunda yardımcı olun. en kötü ihtimal sıfırlıycam telefonu. başka çözüm vardır umarım
Xperia arc s almak istiyorum arkadaşlar. Ancak kafama takılan bazı şeyler var.

1. Xperia arc s 380 mb dahili kullanıcı hafızası sunuyor. Uygulama ve oyunlar için yeterli değil benim için. Room olmadan çözümü var mı?

2. Xperia arc s 512 mb ram var. Bunun ne kadarını kullanabiliyoruz ve yeterli mi?

3. Kullanıcılar bu telefonun artı ve eksilerini belirtirse memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar sony xperia s almak istiyorum. İthalatçı garantisiyle 2 yıl garanti veriyorlar. Bu şekilde herhangi bir siteden alınır mı?

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/sony-xperia-s?cid=601003_sony-xperia-s&gclid=COWd8MWC9bQCFZHEzAodRGgAVA
Barcelona-Malaga maçı öncesi Messi 4 altın topun arasında poz verdi ya la. :D adam doymuş artık aga. Mütevazilik akıyo paçasından. :D
Arkadaşlar se xperia arc s almak istiyorum ancak kafama takılan tek nokta android güncellemesi. 4.0.4 kasma, donma vb problemler oluyor mu? Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 223
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 20.911 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.