Şimdi Ara

SE Servisinden olumlu izlenim =)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çoğunlukla burada servislerin bizlere neler çektirdiğinden bahsediyoruz,
    bazende olumlu şeyler olmuyor değil.
    geçen hafta w810i telefonumu Ankara daki en ünlü Sonyericsson servisine gönderdim

Şikayetim şuydu:
    1-Telefonun kamerasını çalıştırdığımda ekranda bir toz-iz benzeri bir gölgenin çıkması, bunun fotoğrafa da yansıması,
    2-Telefonumun tuş takımının eskimesi üzerindeki boyanın kalkması (özellikle yön tuşularının).
    *Şans eseri telefonun garantisinin bitmesine gönderdiğimde de 4 gün kalmıştı.

SONUÇ;
    1-telefonum kargoda ücretsiz gidip geldi,
    2-Yapılan işlemler telefonla 2 defa tarafıma bildirilip onay alındı,
    3-telefonun lensinde ve sensöründe olduğunu tahmin ettiğim tozlar temizlenip sorunu çözüldü,
    4-"Garanti kapsamında değildir" falan demediler tuş takımını yenisiyle değiştirdiler. (helal olsun)

elbette "görevleri, yapmaları gerekiyor" diyebilirsiniz
    ama hep kötü yanlarını değilde bazen olumlu tecrübeleri de anlatmak, garantinin nasıl işlediğini paylaşmak gerektiğini düşündüm.
    Saygılar.

Göndersiğim Servis:http://www.asyatelekom.com.tr/
    (ismini önce vermek istemedim reklam olur diye ama arkadaşlar pm den ismini öğrenmek istediler. Amaç paylaşım ise bence gizlemenin faydası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz40 -- 5 Nisan 2009; 10:30:49 >

• Evet iyi yönleri de var servislerin..
    ßen eski k810umun joistic'te sorun oldugu zaman verdigimde board'u dış kasayı joistick i ve de yanında verdigim kulaklıgımı değiştirip yeni kulaklık vermişlerdi ve bu sadece 2 gün sürdü.
    Arkadaşım n73ünün dış kapağını değiştirmek için 10günden fazla bekledi =)
  • Sanırım ericcsonun servisi iyi çalışıyor, burda bi arkadaşında p1 i için para iadesini uğraştırmadan yapmışlardı. Ben "KVK" da 5 ay uğraştım para iadesi için.
  • Arkadaşlar 2 senedir ericcson un TÜrkiye de yetkili bir servisi mevcut değil. Onlar uzun süredir bu işle uğraşan bazı markalarda ustalaşmış şahıslardır muhtemelen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Arkadaşlar 2 senedir ericcson un TÜrkiye de yetkili bir servisi mevcut değil. Onlar uzun süredir bu işle uğraşan bazı markalarda ustalaşmış şahıslardır muhtemelen.

Arkadaşım gönderdiğim yer Sonyericsson Türkiye Yetkili servisiydi, garanti kapsamında tüm problemlerim çözüldü.
    Ne şahısından bahsediyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakamoz40

quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Arkadaşlar 2 senedir ericcson un TÜrkiye de yetkili bir servisi mevcut değil. Onlar uzun süredir bu işle uğraşan bazı markalarda ustalaşmış şahıslardır muhtemelen.

Arkadaşım gönderdiğim yer Sonyericsson Türkiye Yetkili servisiydi, garanti kapsamında tüm problemlerim çözüldü.
    Ne şahısından bahsediyorsun.

Bildiğim kadarıyla sadece telpa satılmış cihazlara hizmet veriyor şuan

• zaten olması gereken de bu, adam gibi hizmet tüketicinin hakkıdır her zaman için.
  • benim telefonda telpa garantili (w610) asya telekoma göndermiş onlarda ilk gönderdiğimde yapmadan gönderdiler ikinci kez gönderdim bir ay olacak nerdeyse hala çıt yok bakalım nolacak
  • garantinin bitmesine 4 gün kalmış ya ondandır

evet iyi yanları yok değil.. sorun SE de dandik mal yapıyor..

bu arada asya telekom a felan bulaşmayın adamı verem ederler onlar.. başka nereye gönderebiliyoruz onu da bilmiyorum..
  • quote:

Arkadaşlar çoğunlukla burada servislerin bizlere neler çektirdiğinden bahsediyoruz,
    bazende olumlu şeyler olmuyor değil.
    geçen hafta w810i telefonumu ismini vermeyeyim Ankara daki en ünlü Sonyericsson servisine gönderdim

Şikayetim şuydu:
    1-Telefonun kamerasını çalıştırdığımda ekranda bir toz-iz benzeri bir gölgenin çıkması, bunun fotoğrafa da yansıması,
    2-Telefonumun tuş takımının eskimesi üzerindeki boyanın kalkması (özellikle yön tuşularının).
    *Şans eseri telefonun garantisinin bitmesine gönderdiğimde de 4 gün kalmıştı.

SONUÇ;
    1-telefonum kargoda ücretsiz gidip geldi,
    2-Yapılan işlemler telefonla 2 defa tarafıma bildirilip onay alındı,
    3-telefonun lensinde ve sensöründe olduğunu tahmin ettiğim tozlar temizlenip sorunu çözüldü,
    4-"Garanti kapsamında değildir" falan demediler tuş takımını yenisiyle değiştirdiler. (helal olsun)

elbette "görevleri, yapmaları gerekiyor" diyebilirsiniz
    ama hep kötü yanlarını değilde bazen olumlu tecrübeleri de anlatmak, garantinin nasıl işlediğini paylaşmak gerektiğini düşündüm.
    Saygılar.

gönderdiğin firmanın adresini telefonunu ünvanını yazarsan çok memnun olurum benim de joystick sinirlerimi alt üst ediyor

• quote:

Orjinalden alıntı: crazyarif

gönderdiğin firmanın adresini telefonunu ünvanını yazarsan çok memnun olurum benim de joystick sinirlerimi alt üst ediyor

pm ile cevap verdim reklam olmasın...
  • Ben de garantiye verdim. Aynı sorundan. Değişim istedim. 30 martta cihaz onlara ulaştı. Parça değiştirilmiş yazıyordu.Şimdi de teslim alınmaya hazır diyor. Bakalım geldiğinde göreceğiz. İnşallah kapağıda değiştirmişlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 2 Nisan 2009; 18:48:06 >
  • quote:

quote:

bana da söyler misin pmden.
    tşk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tavernac1

quote:

quote:

bana da söyler misin pmden.
    tşk.

Elbette
  • Şu servisi bana da yazar mısın? Şimdiden saol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Safa92

Şu servisi bana da yazar mısın? Şimdiden saol.

kşisel mesaj almayı engellemişsiniz. ama bu kadar ünlü bi yeri gizlemekte anlamsız
    gönderdiğim yerin linki:http://www.asyatelekom.com.tr/
  • Hepsi böyle olsa keşke.. Böylece insanların da takdirini kazanırlar..
  • ya benim k550i var arkadaki lens kapağı birde yansıtıcı yüzey baya aşındı onu göndersem yaparlarmı
    birde ekranda çizik var ama fark etmek zor yansıma yaparsa fark ediyorsun onuda yaparlarmık ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: grejuva6

ya benim k550i var arkadaki lens kapağı birde yansıtıcı yüzey baya aşındı onu göndersem yaparlarmı
    birde ekranda çizik var ama fark etmek zor yansıma yaparsa fark ediyorsun onuda yaparlarmık ya

bence arayıp bi sor sormaktan birşey kaybetmezsin...
  • Ben genpa'ya gondermistim telefonumu. Degisim icin yeni telefon bekleniyor suan, umarim cok surmez
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.