Şimdi Ara

[SD] htc HD2 (Leo) için Android 2.2 Froyo Kurulum Rehberi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
1
Favori
160.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SetCPU 2.03 DOWNLOAD
    Custom ROM olarak Energy ROM flashlasanda Android i hafıza kartından çalıştırmaya devam edebilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: mu_tu
    1337 hocam spl 3.03 için android yükleme işlemi henüz çözülmedimi kurtar beni şu WM den lutfeeeeeeeeeeen. :))

@ineversmoke arkadaşımız 3.03.0000 ile android kullanabildiğini yazdı buraya, sen kurulumu gerçekleştirmeyi denedin mi? (HSPL yapmadan)
    ayrıca 3.03 den eski SPL versiyonlarına dönmek için ana başlığa bilgi ekledim ben zaten, hatta baya oldu ekleyeli...

• quote:

Orijinalden alıntı: bayugur
    Bende de spl 3.03 ve ben de kuramıyorum

hayret. ineversmoke spl3.03 ile kullanabildiğini söylemişti ama, bir terslik var bu işte

3.03 den geri dönmek için ana başlıktaki ADIM-2 nin sonunu okuyun. (kutucuk içerisi)
  • Selamlar;
    Mdeejay_eVo_Sense_v._2.3_REVOlution kullanan var sanıyorum..
    FroyoStone Sense - V3.2 'den sonra ne fark gördüğünüzü kısaca özetleyebilirmisiniz?..
    Birde Eğer mevcut kurulum ve verileri kaybetmek istemiyor isek; Mevcut sd kart üzerindeki /android altındaki data.img ' yi yeni /android folder altına kopyalamak yeterlimi?..
  • bu romlar tmobile hd2 için de uygun mu acaba????
  • Cihazın NAND hafızasına yüklenebilen Custom ROM bizi alakadar ediyor. Evet VBN Windows Mobile ROM T-Mobile U.S (TMOUS) HD2 ile uyumlu. Android zaten hafıza kartından çalıştığı için uyum sorunu yok.
    TMOUS 1024LEO ROM yükleme için bilgi sahibi değilseniz buyrun LINK
  • @1337,emek çekmişsin yazmış çizmişsin ellerine sağlık,bende bir şey sorayım halihazırda energi romlardan birini kullanıyorum,buna hiç el vurmadan bahsettiğiniz bu android romlardan birini kurabilirmiyim diyeyim.
  • Android ROM u indirin. SD karta atın, dosya gezgini ile sd kartın içindeki android rom un bulunduğu klasörü açın ve önce CLRD.exe sonra HaReT.exe yi başlatın. Radio nuz büyük ihtimalle 2.08 veya yukarısıdır. Energy ROM kullanıyordum bende bi aralar denemedim ama mantıken çalışması lazım bir engel yok.
    ben Teşekkür ederim efem:'(]
  • Eyvallah deneyeceğim,ne hızlı cevap verdin be teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttandoan

Selamlar;
    Mdeejay_eVo_Sense_v._2.3_REVOlution kullanan var sanıyorum..
    FroyoStone Sense - V3.2 'den sonra ne fark gördüğünüzü kısaca özetleyebilirmisiniz?..
    Birde Eğer mevcut kurulum ve verileri kaybetmek istemiyor isek; Mevcut sd kart üzerindeki /android altındaki data.img ' yi yeni /android folder altına kopyalamak yeterlimi?..

@ttandoan
    mesaj atıyorsun, cevaplanan mesajlarımda görüyorum fakat foruma girdiğimde mesajını başlık altında göremiyorum sanırım ya yeni üye olduğun için ya da sms onayın falan mı yok acaba forumla alakalı birşey
    21:44 de yazmışsın ben o civarlarda gördüm fakat başlığa girince gözükmüyor.
    geç cevap alıyorsun o yüzden kusura bakma

Data.img nin içinde ayarlarınız, uygulamalarınız kısaca android belleğiniz tutuluyor.
    Yeni bir rom yüklerken bu dosyayı bilgisayarınızda yedekleyip yeni rom un içine atarsanız direkt olarak android kurulduktan sonra tüm uygulamalar tekrar hiçbir farkı olmadan cihazınızda yüklü gelecektir.
    Bu çok güzel bir özellik,
    wm6.5 deki gibi custom romların her versiyonlarında sil tekrar yükle,rehberi yükle, kısayolları tekrar ata vs. YOK
    Android ile HD2 kimliğine kavuşuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thin Lizzy

Eyvallah deneyeceğim,ne hızlı cevap verdin be teşekkürler.

Aman dikkat et bağımlılık yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1337

quote:

Orijinalden alıntı: Thin Lizzy

Eyvallah deneyeceğim,ne hızlı cevap verdin be teşekkürler.

Aman dikkat et bağımlılık yapıyor

yok canım eskide olsaydı bu işleri heyecanla sabırla yapardım ama artık yaşlandık sırf denemek için bakacağım hoşuma giderse kullanırım.

• 1337 hocam çok teşekkür ediyorum dün gece baya bi uğraltım ama sonunda hallettim eski roma döndüm önce sonra spl 1.42 ye döndü ve hspl yi yapabildim. şimdi kurcalıyorum androidi hakkaten karttan çalışmasına rağmen hızlı bi sistem. senden ricam bildiğin kullandığın güzel android romları söylemen arasıra değişikilk iyi olur.
  • Hayallerim gerçek oldu.
  • arkadaşlar hd2 almayı düşünüyorum da... android wimo7 için hız stabilite için normal hd2 yimi tavsiye edersiniz yoksa tmobile hd2 yi tavsiye edersiniz?
  • 1337 hızlı cevapların ve yanıtların için teşekkürler.. geç gelmesi önemli değil.
    Eğer forum üyeliğinde benim değiştirebileceğim birşeyler varsa söylersen sevinirim.. Hd2 yi sevmeme arefesinde bu kadar seveceğim hiç aklıma gelmezdi :)..
    img dosyası ile ilgili açıklaman yeterli. Fakat rom konusunda bir geçiş yapmaya değermi onuda yazabilirsen sevinirim. 3-4 uygulama aynı anda açık iken kitlenme gibi bir problem yaşadım 1-2 kere.. Mdeejay_eVo_Sense_v._2.3_REVOlution bunu çözermi?.
    FroyoStone Sense - V3.2 'nin görünümü hoşuma gidiyor her hangi bir rom değişikliğinde bu arayüzü kaybedecekmiyiz? Birde tema seçimi ve özelleştirmesi gibi bir opsiyonumuz varmı?. mesela ana ekranda alttaki o eğik başlangıç çubuğu çok hoş Mdeejay_eVo_Sense_v._2.3_REVOlution nun screenshot larını pek beyenmedim..
    Home tuşuna basınca 7 tane tab geliyor bunların sayısını düşürmek gibi..
    çok kıl tüy sordum kusra bakma :)..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu_tu

1337 hocam çok teşekkür ediyorum dün gece baya bi uğraltım ama sonunda hallettim eski roma döndüm önce sonra spl 1.42 ye döndü ve hspl yi yapabildim. şimdi kurcalıyorum androidi hakkaten karttan çalışmasına rağmen hızlı bi sistem. senden ricam bildiğin kullandığın güzel android romları söylemen arasıra değişikilk iyi olur.

bence bu stabil bir şekilde çalışıyor ise değiştirmeye gerek yok. zaten şurada bir süre daha idare edeceğiz sonra NAND ROM lar çıkacak hayırlısıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1337

hayret. ineversmoke spl3.03 ile kullanabildiğini söylemişti ama, bir terslik var bu işte

3.03 den geri dönmek için ana başlıktaki ADIM-2 nin sonunu okuyun. (kutucuk içerisi)

Bu kadar "olmuyor olmadı" mesajından sonra telefonumu botloader'a aldım.

Ne göreyim, spl hala 2.08

Ancak son güncel rom'u yükledim tele ve forumlarda hep söylenen bu güncellemenin spl versiyonunu da upgrade ettiğiydi.

Kısaca benim telde spl versiyonu hala 2.08
  • Durum anlaşıldı ineversmoke sağol tekrar kontrol ettiğin için.
    Bayugur kullanıcımız SPL 3.03.0000 ile Android kurulumunu başarıyla gerçekleştirdiğini bildirdi.

Cihazınız son update ile beraber bootloader ekranında gözüken SPL i SPL: 3.03.0000 ise HSPL işlemi yapmadan Hafıza kartına attığınız Android ROM u çalıştırabilirsiniz.
    Cihazı SPL 3.03.0000 olupta HSPL işlemini yine de uygulamak isteyenler için ana başlıktaki ADIM-2 nin sonuna gerekli bilgiler eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 7 Kasım 2010; 1:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derinim

Hayallerim gerçek oldu.

Değil mi ama?
  • Sonunda Mdeejay_eVo_Sense_v._2.3_REVOlution kurabildim.
    spl 3.03.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.