Şimdi Ara

Scripter Katarina ? Toplanın :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alborjon

quote:

Orijinalden alıntı: Cowe

Bro Dereceli kasmıyordum ama Engeç 1 haftaya elmas 5 yapıcam hesabı

https://www.youtube.com/channel/UCfuW39S6eqKJT2N8E-igAJA bakınız Q Q F Kick 2.7 million lee sin gold 1

Kasmadığın halde mi 1 k maçın var xd

http://www.lolking.net/summoner/tr/1571722/Cowe#/profile incele şunu kastığım zamanları anlarsın 2 defa elmas serisindne düştüm tiltim hala

• baya kötüsün
  • Gerçekten iyi bir şey var sanmıştım. Ekstra hiçbir şey göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EverChanging

baya kötüsün

hahahahahah Bak rica ediyorum bir montage videosu yap katarinada lütfen bütün hareketler sana ait olsun bi 4-5 dklık birşey ortaya çıkar sonra bi karşılaştıralım ? Çünkü bende oturduğum yerden herşeye bok sallıyabilirim anladın sanırım ?
  • Upliyim bari.
  • Cowe C kullanıcısına yanıt
    Sen: 1k maçla plat 1
    Ben: 105 maçla challenger

Kötüsün işte.Edit de yapamamışsın.Bunu anca silver bebelere beğendirirsin, burası sana göre değil.
  • EverChanging kullanıcısına yanıt
    anladım hocam :D ben sorumun karşılığını anlamadım hala ?
  • etiketlere yine bunları yazdın mı

quote:

youtube izlenme arttırma programıyoutube izlenme arttırma 2016youtube izlenme arttırma taktikleriyoutube izlenme arttırma hilesizyoutube izlenme arttırmakyoutube izlenme arttırma hilesi 2016youtube izlenme arttırma programı indiryoutube izlenme arttırma androidyoutube izlenme arttırma yollarıyoutube izlenme arttırmayoutube izlenme arttırma programsızyoutube izlenme arttırma arma 3 jahrein karakol,arma 3 jahrein komik,arma 3 jahreintakistan,arma 3 jahren,burak oyunda jahrein e küfür,burak oyunda jahreine sövüyor,dota 1 jahrein,dota 2 jahrein,europa universalis 4 jahren,europe universalis 4 jahrein,gta 5 jahrein,gta v jahrein,haydar 2 jahrein,jahrein,jahrein 07,jahrein 1 saat içinde,jahrein 100 üzerinden 120,jahrein 1000 sub,
    jahrein 1000 tl,jahrein 1000 tl bağış,jahrein 12,jahrein 12 yaşındaki kadir,jahrein 13.cuma,jahrein 13th,jahrein 15 temmuz,jahrein 2 dakika içeri giriyor ve olanlar,jahrein 2.dünya savaşı,jahrein 2000 sub,jahrein 2000 subscribe,jahrein 2013,jahrein 2017,jahrein 2017 komik anlar,jahrein 24 ay sub,jahrein 27,jahrein 2k sub,jahrein 3 yıllık sub,jahrein 3. dünya savaşı,jahrein 30ay,jahrein30aysub,jahrein30aydıriçiyor,jahrein300mbps,jahrein30k,jhrein 30kizleniyor,jahrein 31,jahrein 31 çekiyor,jahrein 4 kişilik,jahrein 4kişilik charge,jahrein 4. boyut,jahrein 4. dünya savaşı,jahrein 4. haçlı,
    jahrein 4.haçlı seferi,jahrein 40 ay,jahrein 44 ay,jahrein 45 euro,jahrein499 euro,jahrein 4k,jahrein 5,
    jahrein 500 euro,jahrein 60,jahrein 60 saniye,jahrein 60 saniye izliyor,jahrein 60 saniye kanalını izliyor,jahrein 60 saniyede,jahrein 60saniyede anime,jahrein 60 saniyede animeyi izliyor,jahrein 60 saniyede jahrein izliyor,jahrein 60 seconds,jahrein 60 seconds bitiriyor,jahrein 7,jahrein 70 bin,jahrein 70 bin tl,jahrein 70 k,jahrein 70.000 tazminat,jahrein 70000,jahrein 70000 rip,jahrein 90 kilo,jahrein 95 kiloyum,jahrein anakiinn e kayıyor,jahrein anakin,jahrein anakine kayıyor,jahrein anime,jahreinanılar,jahrein anıları,brain power,jahrein burak oyunda,jahrein c,jahrein canlı yayın,jahreincanlı yayında osurdu,jahrein caps,jahreinchallenge,jahreinconan,jahrein cringe,jahrein crusaderkings 2,jahrein cs,jahrein cs go,jahrein cs go komik anlar,
    8,jahrein ile kahkaha tufanı,jahrein ilginç kadiniseyrediyor,jahrein illuminati,jahrein internethızı,jahreinironhide,jahrein istiklal marşı,jahrein izle,jahreinizliyor,jahrein iğrenc espriler,jahrein işid,jahrein jaharia,jahrein jahoğlu,jahrein jailor,jahrein jale,jahrein jale hanım,jahrein japonca,
    jahrein jason,jahrein jester,jahrein justice league,jahrein k,jahrein kahaoğlu,jahrein kahkaha,jahrein kahkaha tufanı,jahrein kavga,jahrein komik,jahrein komik anlar 2,jahrein komik anlar 3,
    jahrein komik anlar 4,jahrein komik anlar 5,
    jahrein komik anlar 6,jahrein komik anlar 7,jahrein komik anlar 8,
    Jahrein en komik anlar,jahrein
    ,jahrein komik anlar,jahrein funny moments,jahrein necati zeonnn akçay ile kavga,j
    ahrein wtccn özür dileme,jahrein enes batur
    ,jahrein komik an,craleona,bağımlılık yapar
    ,anormalite
    ,jahrein oruç,STALKER KOMİK ANLAR,Jahrein kavga,jahrein gülmeme challenge,jahrein komik,jahrein lol,jahrein outlast 2,jahrein hikayeler,jahrein yılan dansı,jahrein town of salemjahreinin sevgilisi,plebistan,jahrein video,jahrein ağlıyor
    Video Etiketleri:lol jinx,jinx,jinx oynanış,jinx adc,jinx build,jinx montage,jinx nasıloynanır,jinxingüzellikleri,jinxgüzellikleri,güzel jinx,
    adc,taşıyıcı,bot lane,taşıyan adc,lol lay lom,lollaylom,lol,league of legends,lol tr,lol türkiye,lol türkçe,league of legends tr,league of legends türkiye,league of legends türkçe,
    Fazladan etiket şeysi:levo riven,levo subs müziği,
    levo gülme krizi,levo playlist,levo montage,
    levo komik anlar,levo outlast,levo riven plays,
    levo abone müziği,levo bağış müziği,levo buluşma,levo cs go komikanlar,levo donate müziği,levo donate sesi,levo editli video,levo edit komik,levo en yüksek bağış,levo eğlenceli anlar,levoen komik anlar,levo funny moments,levoferit'e kayıyor,levoferit kavga,levo ferit kavgası,love funny,levo ferite sallıyor,levo hayat hikayesi,levo jahrein,levo jahojahrein komik anlar,jahrein haydar,jahrein town ofsalem,jahreinvidanjör,ANLARILevo ile Ferit YayındaTartışıyorAllahDiyen Riven - Yayında vodka içiyor Levo sokafa iyi :SAÇKGLevo Gülme Krizi Troll içerirFerit Jahrein'e SitemEdiyor Ve Levo'ya KayıyorJahrein Subs Olduğu KanallarıGösteriyor Ve Levoya Kayıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Reborn V

Güzel bir video olmuş hocam WP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 29 Temmuz 2017; 23:18:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Iyi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Iyi geldi

Hocam o kadar iyi değilim zaten yeni katarina oynuyorum. İddiali falan da değilim.

• Bir kolaj hazırlayıp insanların beğenisine sunuyorsun. Beğenmeyenlere laf sokup beğenenlere sırıtıyorsun ilginç..Video hakkın da konuşamıyorum sebebi için ilk cümlende sorduğun soruya cevap vereyim , izlemem..
  • tr montage mantığı: overfed ol, penta at, gereksiz dodge için flash at, 3-4 kill alıp birini deha kesmeye gidip ölünce son killden sonrasını kes. forumlarda paylaş sonra 1k game hard stuck plat halinle milletin oyun bilgisine laf at. 4 dakikalık videonun zaten ilk 40 saniyesi boş intro vb.
    özet: çöp
  • Len Kro adam gibi bir başlık yazsan kendini kelimelerle milletin içinde yüceltmeye çalışmasan zormuydu ?

Toplanın ve scripter katarinadan anladığım tek şey egoist bi ergendir benim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.