Şimdi Ara

Scream (2015- ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
8
Favori
8.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmlerdeki o havayı tutturamamışlar.Katil ilk kurbanını çok uğraşmadan öldürdü.MAske feleket zaten.Audrey, Arrow da da oynuyordu ordada beğenmiyordum.Diziyi pek beğenmedim açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu izleeyelim. bi yahu

• Esasen atmosfer, hikayenin gidişatı bakımından şimdilik güzel. Ancak bildik ghostface maskesi olsa ve yine bildik müzik temaları daha iyi olabilirdi. Sonradan telif hakları konusunda sorun çıkmış olmalı. Yoksa dizinin tanıtım videolarında ve fotoğraflarında bu şekilde yer verilmişti.
  • İzliyelim bakalım

• MTV dizisi olduğu için çok önyargılı başladım ama çok beğendim, geek elemanın konuşmaları ve korku filmleri muhabbeti iyiydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında az korkmadım :) sevdiğim seriler arasında, 2-3 bölüm biriksin izleyeceğim
  • Bende baktimda idare eser baslangic felan klasik. bide maskeyi degisik yapmislar ve hikayeyi su an baska olmus filmden..ama kiz oyuncularinpek begenmedim.dogrusu.
    Fazla bisey beklemeye gerek yok filmin hatrina bakcam.

• izledim gayet güzel dizi yazı dolduracak cinsten, scream denilince çocukluğum aklıma geliyor belki ondan sevdim ama izleyeceğim ben. tavsiye ederim
  • İzliyorum şuan, şart böyle diziler çok iyi yapmışlar. Bu türde öneri var mı başka korku ve cinsellik dalında. Penny dreadful favorim ve güncel, AHS beş gözle bekliyorum başka da bu tür bulamadım.
  • Diziyi izlemeye başlıyorum, sonra filmlerine geçeceğim bakalım nasıl yapmışlar
  • Maskeyi boykot ediyorum arkadaş. Filmi güzeldi ama dizide iyi maliyet yatırmaları lazım neyse bakıcam şimdi iftardan sonra olmadı.
  • ilk 2 bölümdür harika gidiyor keşke ilerlerde sidney prescottu ekleseler ama sanmıyorum ^^
  • Yeni bölüm daha da iyiydi. Bölüm final sahnesi özellikle senaryonun gidişatı hakkında şimdilik biraz ipuçları vermeye başladı. Fakat bölüm finalinde belirtmek gerekirse
    Yanlış alarm sonucu Emma'nın şifreyi telefondaki ses söylemesi ve sesin sahibinin de maskeli katilimiz çıkmasını
    tahmin etmek zor olmadı.

Şu an tek eksiklik bildiğimiz ghostface maskesinin olmayışı, ancak bu sefer de Woodsboro'da ve sonrasında yaşananlara, Sdyney Prescott'a değinmeleri gerekir. Zaten maskenin de alelade bir seçim olmadığını bu bölümde öğrenmiş olduk. Bu açıdan baktığımızda öyle görünüyor ki diziyi filmlerden bağımsız olarak düşünmemiz sanırım daha doğru olacak.

Yine Scream'in temel özelliklerden birisi popüler yapımlara yaptıkları göndermeler idi, ki bu dizide de bu özellik yerini koruyor. Zaten senaryo'da yine Kevin Williamson'un olması iyi olmuş.

Bu arada bu bölümde dizideki Gale Weather'ımız da ortaya çıktı gibi.

Geçen bölüm finalinin sahnesine değinirsek Noah
    arabada yaptığı konuşma sonrasında kahkül saçını yana taradığında alnında kesik vardı bu ne anlama geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 9 Temmuz 2015; 4:50:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kyran

Yeni bölüm daha da iyiydi. Bölüm final sahnesi özellikle senaryonun gidişatı hakkında şimdilik biraz ipuçları vermeye başladı. Fakat bölüm finalinde belirtmek gerekirse
    Yanlış alarm sonucu Emma'nın şifreyi telefondaki ses söylemesi ve sesin sahibinin de maskeli katilimiz çıkmasını
    tahmin etmek zor olmadı.

Şu an tek eksiklik bildiğimiz ghostface maskesinin olmayışı, ancak bu sefer de Woodsboro'da ve sonrasında yaşananlara, Sdyney Prescott'a değinmeleri gerekir. Zaten maskenin de alelade bir seçim olmadığını bu bölümde öğrenmiş olduk. Bu açıdan baktığımızda öyle görünüyor ki diziyi filmlerden bağımsız olarak düşünmemiz sanırım daha doğru olacak.

Yine Scream'in temel özelliklerden birisi popüler yapımlara yaptıkları göndermeler idi, ki bu dizide de bu özellik yerini koruyor. Zaten senaryo'da yine Kevin Williamson'un olması iyi olmuş.

Bu arada bu bölümde dizideki Gale Weather'ımız da ortaya çıktı gibi.

Geçen bölüm finalinin sahnesine değinirsek Noah
    arabada yaptığı konuşma sonrasında kahkül saçını yana taradığında alnında kesik vardı bu ne anlama geliyor?

Will Graham olduğu anlamına geliyor

• Scream serilerinin hepsini izlediğim için dizi bana farklı birşey sunamadı ilk bölüm itibariyle. Olayların gelişimi, diyaloglar hatta oyuncu mimikleri bile birebir aynı. Ha gayet izleniyor ondan sorun yok Scream'i izleten şey zaten bu anlattıklarım ama işte sonunu bildiğim filmi tekrar izliyormuş gibi hissediyorum.
  • Dizi bence çok güzel bir şekilde ilerliyor tutar bu dizi fakat tek sıkıntı maske olmamış.
  • Bu akşam fırsat olursa 2 bölümü birden izleyeceğim.
  • Barbar kullanıcısına yanıt
    Farklı bir şey sunma amacı güttüklerini sanmıyorum. Self - parody gibi çekilmiş eğlencesine, seride olduğu gibi yapılan bir dizi. Her hafta bu tadı almak benim gibi Scream fanlarını mutlu ediyordur.
  • Arkadaşlar biz replikleri, tanıtımları olabildiğince Türkçe'ye çevirmeye vs. çalışacağız. Yardımcı olun lütfen;

https://www.facebook.com/pages/Scream-T%C3%BCrkiye/1454271698228374
    Beğenenlere teşekkürler.
  • Diziyi izleyenler baksın

Bella Thorne (İlk bölümde ölen Nina) diziye geri dönüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.