Şimdi Ara

scooter (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
2
Favori
233.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Honda alınabiliyorken Mondial'in lafı geçmez. Ben ucu ucuna öğrenci bütçemden kısıp biriktirmiştim ikinci el Mondial parasını. Ama beni üzmedi. Sağlam mı, hayır değil. Sadece ilk tecrübe motoru. orasını burasını çizip yamulturken için acımıyor :)
  • Arkadaşlar merhaba,

Hayatımda hiç motor kullanmadım, açıkcası İstanbul trafiğinde araba kullanmak da istemiyorum trafik sorunu, park sorunu vs. nedeniyle. Ufak çaplı bir scooter alasım var.

Ufak bir inceleme sonucunda Honda PCX hoşuma gitti açıkcası. Sizce yeni başlayan için ideal bir motor mudur? Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Boyum 1.84 bu arada. Küçük kaçar mı?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirable -- 7 Eylül 2012; 11:53:18 >
  • Motoru sadece şehir içi kullanacaksan başlangıç için süper bi motor. 11 beygir.
    Ama önüne (ayak bastığın yere) birşeyler koymak istersen çanta vs.
    gibi PS 150 derim üstelik 15 beygir.
  • 17 diye biliyorum kardeş yalan olmasın
  • Full aksesuarlı Peugeot Satelis 250; 6.500 TL ye düştü . . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAVCI

Konuyu açan arkadasın yası tutuyor artik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 353dönem

quote:

Bırak yaş tutmasını, adam çoluk çocuğa karışmıştır.

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: 353dönem

quote:

Bırak yaş tutmasını, adam çoluk çocuğa karışmıştır.

olabilir

• arkadaslar bugun ya da yarın bir scooter almak istiyorum. çok kararsız kaldım honda pcx mi yoksa yamaha bws 125 mi? lütfen bir yorum yapın
  • konuyu hortlatasim geldi horrrrtt ayrica konuyu acan arkadas ne oldu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı fiyat ve özelliklerde tavsiyeleriniz? honda, kymco, sym ?
  • Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatayım dedim 14 yaşındayım trafiğe kapalı kampüsümüz içerisinde elektrikli scooter alıp kullanmak istiyorum 1000tl bütçem var yaza alacağım ancak şimdiden heves ettim :) Alacağım scooter daki en önemli şey yokuş çıkarken bayılmayacak ve motorsiklet gibi tipi olacak Bu fiyata bulabilir miyim bilmiyorum ancak yardım ederseniz sevinirim saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3B913FB4A

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatayım dedim 14 yaşındayım trafiğe kapalı kampüsümüz içerisinde elektrikli scooter alıp kullanmak istiyorum 1000tl bütçem var yaza alacağım ancak şimdiden heves ettim :) Alacağım scooter daki en önemli şey yokuş çıkarken bayılmayacak ve motorsiklet gibi tipi olacak Bu fiyata bulabilir miyim bilmiyorum ancak yardım ederseniz sevinirim saygılar...
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 30 Ekim 2013; 21:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandgcl

Full aksesuarlı Peugeot Satelis 250; 6.500 TL ye düştü . . .

Neden acaba, İyi değil mi bu peugot scooter. Ben kymco xciting almayı düşünüyordum ama peugot nun fiyatı beni düşündürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

quote:

Neden acaba, İyi değil mi bu peugot scooter. Ben kymco xciting almayı düşünüyordum ama peugot nun fiyatı beni düşündürdü

Ben de önce kymco xciting diye düşünüyordum ama genelde sym evo'yu daha fazla tavsiye ediyorlar.
    Gerçi sym 125 cc kullanıyorum ve çok memnunum, marka fanatikliğinden değilde sym evo yu çok övüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

quote:

bu bilginin doğru olduğundan emin misiniz? web sitesindeki listede satelis 250cc en ucuzu 4600€ yani güncel kurla 13,700TL. Nasıl yarı fiyatı olabilir ki? 2. el bile olamaz.
  • HONDA PCX BEYAZ 2013 MODEL ACİLL FİYATI Düşürdüm.
    ÇOK TEMİZ SIFIR AYARINDA GARANTİLİ 1459 KM. FİYAT : 6450 TL

* ESP'Lİ YENİ NESİL AKILLI SİSTEM TEKNOLOJİSİ VE ARABALARDA OLMAYAN START-STOP ÖZELLİĞİ
    * SU SOĞUTMALI ENJEKSİYONLU UZUN YOL YAPABİLİRSİNİZ ÇOK AZ YAKIYOR YAKIT ÇİMRİSİ...
    * ARKASINDA PORTBAGAJ VE ARKA ÇANTA BAĞLANTI DEMİRİ TAKTIRILMIŞTIR.
    * ARKASINDA EXTRA KAPPA ÇANTASI TAKTIRILMIŞTIR.
    * ARKADA OTURAN İÇİN EKSTRA GÜVENLİK VE RAHATLIK İÇİN ÖZEL TUTMA DEMİRLERİ TAKTIRILMIŞTIR.
    * BAKIMLARI YENİ YAPILDI HİÇ MASRAFI YOK.
    * YANINDA KIŞLIK ELDİVEN VE BALATA TEMİZLEYİCİ SPREY HEDİYEM.
    * MUAYENESİ 2015 KADAR YAPILMIŞ HERHANGİ BİR VERGİ BORCU YOKTUR.
    * EKSTRA PLAKA-RUHSAT VE DİĞER VERGİ ÖDEMESİ YAPMANIZA GEREK YOK. HEPSİ ÖDENMİŞTİR.
    * MOTOR VE ARKA ÇANTANIN YEDEK ANAHTARLARI, KULLANIM KLAVUZU VE MİNİK ALET ÇANTASI YANINDA VERİLECEKTİR.
    FIRSAT, DİĞER RESİMLERİ ÇEKTİĞİMDE KOYACAĞIM...
    MOTOR BAŞINDA az pazarlık payı vardır.
    İletişim: 0535 463 80 42
     scooter scooter scooter

• Hort!

Sukuterciler bu konuyu unutmuş herhalde
  • Beyler bu çin malı scooter ların egzoz boğazları aynımı oluyor genelde? Benim egzoz boğazı/borusu çürüdü yenisini alıp başka bir tüp ile kullanmayı düşünüyorumda tam emin olamıyorum ancak.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.