Şimdi Ara

scooter (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
2
Favori
233.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben 89 luyum daha pek sıcak bakmıyolar seneye isticem ama da ikna yöntemini söylede aklımda bulunsun
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fb_serhat

quote:

Orijinalinden alıntı: aLLyC

Ya Neden Scooter alıorsun tamamen dengesız ıstanbulda bı anda gozunu yoldan ayrırsn ılk cukurda yapısıorsun yere genelde yuz ustu olur bu dusmeler 1 Yıl a yakın scooter surdum honda 125 lık sımdıkı mondıalların aynı kasası ama honda motoru farklı oluor Ama 1 yıl sonra honda XLR 125 Cc surdum Ondan sonra ogrendım dengelı bır motor Ayak Marslı ve Manuel Vıtes olmasına ve daha az basmasına ragmen Cross motor a bınınce gercek motora bındıgımı anladım Bır de safarı delısı oldum o da ayrı...

Sonra Honda XL 200 cc Cross la tanıstım motor hacmınden cok elektrık marslı olmasına sevınıorum cunku her calıstırmada canım cıkıordu...

hocam baştada belirttğim gibi yaşım küçük.ayrıca ankarada yaşıyorum gerçi buranın yollarıda taştan ama...
    bir de kaskımı hep takıcam.kendi hayatım için.

Boswer ben 15 16 yasinda baslamistim...

• peki kanuni popcorn 90 için ne düşünüyonuz??
  • quote:

Orijinalinden alıntı: wizard133

yaw aileni nası ikna ettin bea??
    ben 89 luyum daha pek sıcak bakmıyolar seneye isticem ama da ikna yöntemini söylede aklımda bulunsun

al eline sigrayı geç babanın karşısına .

baban=derdin ne lan senin eşşol0eşşek.
    sen=motor istiyoooom.
    baban=bakarır.at o sigarayı
    annen=saçmalama bey. düşer ölür. alah korusun tak tak tak.

ben hiç zorlanmadım.anne ile babanında biraz güvenmesi gerek ama

• Ben 84 lüyüm bana bile iyi bakmıyolar

Kanuniden uzak durun.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Keşiş

Ben 84 lüyüm bana bile iyi bakmıyolar

Kanuniden uzak durun.

pgo lara bakın bana pgo alıcaz. en sağlamı pgo
  • adres verebilir misin??
  • www.pgo.com.tr
  • Şaka maka baya güzel motorları var
  • tabi iyi. bi basıyon 130 km hız
  • Selam bende scooter almak istiyorum. bi tane buldum hatta Ramzey 125lik 4 zamanlı. yerli malı yurdun malı umarım iyidir.. alet hakkında bilgisi olan varsa benide bilgilendirsin.. bu arara ben scooter i yakıt tüketimi ve ulaşım özgürlüğü için istiyorum.. ama ankaranın kış şartları beni endişelendiriyor.. siz scooterciler kışın ne yapıyorsunuz? scooterlar garaja mı? beni aydınlatırsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: BirAnkarali

Selam bende scooter almak istiyorum. bi tane buldum hatta Ramzey 125lik 4 zamanlı. yerli malı yurdun malı umarım iyidir.. alet hakkında bilgisi olan varsa benide bilgilendirsin.. bu arara ben scooter i yakıt tüketimi ve ulaşım özgürlüğü için istiyorum.. ama ankaranın kış şartları beni endişelendiriyor.. siz scooterciler kışın ne yapıyorsunuz? scooterlar garaja mı? beni aydınlatırsanız sevinirim..

Yagmurda fln suruluyorda Karda yatar. Yagmurda surerken cok dikkatli olmak lazim Malum turkiye hemde Arkandaki adami cok dusunmen gerekiyor sen durursun ama o duramazsa sonun geldi demektir...
  • ya bide ben bu aleti(ramzey 125cc 4 zamanlı) 2,200 YTL ye ayda 100 ytl taksitle alcam nasıl pahalı mı ucuz mu? motor ikinci el ama 500 km de daha..
  • Ya bide bunların ikinci el piyasası nasıl? sıkıştığımızda kolay elden çıkar mı?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: infinite

şu çinlilere para bağlamayın arkadaşlar paranıza ve manevi hayatınızada yazık edersiniz...

2500 liraya alınacak 2.el sağlam seçeneklere bakman senin için hayırlı olur....

Evet bence Çin malı motosiklet almak için 1 sene bekleyin. Herkes saldırdı ama ne kadar dayanıklı olur görmek lazım.

quote:

Orijinalinden alıntı: infinite

şimdi öncelikle motora çok yanlış şekilde yaklaşıyorsunuz...ben honda motosiklet eğitim merkezinde eğitmenlik yapıyorum yani yetkili ağızım yazdıklarımı iyi okuyun ve dikkate alın....

öncelikle motora başladığım sıralarda 5-6 ay ehliyetsiz dolaşmak zorunda kaldım çünkü 3 aylık ehliyet alma süreci söz konusu idi ama koruyucu ekipmanlarım herzaman üstümde barındırdım....

KASK en önemlisi motor almadan önce ekipmanlara önem vermek gerekiyor..!!!!

+1521654987. Koruyucu ekipman olmadan, hele hele KASK olmadan SAKIN yola çıkmayın Kaska da para vermekten çekinmeyin, fazladan vereceğiniz bir 50 milyon ileride hayatınızı kurtarabilir.

Bence zevkine vararak motor kullanmak istiyorsan, 125cc'lik motorlara yönelmen daha iyi olur. Yamaha YBR-125, Honda CG-125 iyi bir seçim olabilir. Eğer 2. el almak istersen Honda CGL-125 ve Titan da gayet iyi motosikletler.

Bu arada @infinite hocam benim bi sorum olacak. Babamın bir Honda CGL-125 motoru var, ben de şu anda onu kullanıyorum. Seneye haziranda 17 yaşımı doldurup ehliyetimi alıcam. Bana 250cc'lik iyi bir motor önerebilir misin? Honda CBX Twister nasıldır? Şimdiden teşekkürler

• abiler ablalar siz pgo markasını bilirmisiniz.çok deli motorlar var.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fb_serhat

quote:

Orijinalden alıntı: Lo@ding

17 yaşını doldurman lazım. biraz daha bekle...

1 sene ehliyetsiz sürerim.
    3. GÜZEL
  • YA BEYLER NE ZAMANDIR ALICAM ALICAM EN SONUNDA CANIMA TAK ETTİ BU OTOBÜSLER YÜZÜNDEN SCOOTER ALICAM.iŞTEN EVE GELİYORUM ŞAPŞAL Bİ HALDE BENDE MOTOR ARAMAYA BAŞLADIM.1-2 AYDIR BAKINIYORUM BANA UYAN MODELLER VARMI DİYE...ABİ BİR TANE KIZ DA GÖRDÜM DİREK AŞIĞI OLDUM MOTORUN; SİYAH A S 125 T ASYA -MOTOR....
  • BABALAR GİTTİM YERİNDE GÖRDÜM MOTORU ABİ YOK BÖLE Bİ ALET YA.BU KADAR SEMPATİK,KARİZMATİK,EKONOMİK, Bİ MOTOR DAHA ÜRETİLMEMİŞTİR.DİREK KÜÇÜK HARLEY GİBİ HEEE.Bİ DE FİYATI 1.650 YTL OLDUĞUNU DUYUNCA TAMAM DEDİM ALIYORUM..BİRAZ DA TARZ MESELESİ BEYLER,ÖZELLİKLERİNİ GÖRMEK İSTEYENLER VARSA http://www.asyamotor.com/asyaas125t.htm
  • bence güzel ama 90 km hızla gidiyo tip süper bende bayıldım ama daha hızlımgideni yokmu ayrıca bunun gibi 4 zamanlı motor çok güzel olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.