Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Scirocco Team Yarislari mi duzenlesek?

10
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Gran Turismo >> Scirocco Team Yarislari mi duzenlesek?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10107 Mesaj
      08 Nisan 2012 21:44:25 Konu Sahibi
      Arkadaslar merhaba. Scirocco r team yarislari mi duzenlesek? Mazda vs yarislari oldugu gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
      18 Nisan 2012 22:07:48
      Dlc gerekiyormu?

|
      |

"+1 928 756 0010 Whatsapp"
    • Yarbay
      10107 Mesaj
      18 Nisan 2012 22:32:37 Konu Sahibi
      Scirocco araca sahip olmak icin evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      19 Nisan 2012 00:30:05
      hocam ben katılabilirim ama işin zor artık böyle bir şey yapmak çok zorlayıcı olur kimse ilgilenmiyor.
      |
      |
      Türk Birliği’nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. TÜRK Birliği’ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını TÜRK Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. TÜRK'lüğün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim TÜRK olarak doğmamdır. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yarbay
      10107 Mesaj
      19 Nisan 2012 00:37:22 Konu Sahibi
      Kimsenin hevesi kalmamis oyuna sanirim haklisin hocam. Kendi aramizda kucuk yarislar olabilir bu saatten sonra ancak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      19 Nisan 2012 12:36:43
      cumartesi günü istediğiniz saatte dlc gerekmeyen araçlar ile organizasyon yapabiliriz

|
      |

• Binbaşı
      1708 Mesaj
      19 Nisan 2012 15:28:46
      |
      |
      20 Nisan 2012 02:08:14
      cumartesi akşam dlc ile gelmeyen bi araba belirleyip 3-4 kişi de olsa takılalım ne dersiniz? araç bmw m3 olabilir mesela ?
      |
      |
      Türk Birliği’nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. TÜRK Birliği’ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını TÜRK Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. TÜRK'lüğün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim TÜRK olarak doğmamdır. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      673 Mesaj
      20 Nisan 2012 12:00:02
      Bana uyar

|
      |

• Binbaşı
      1437 Mesaj
      21 Nisan 2012 19:09:55
      bugün akşam yarışmak isteyenler eklesinler beni..
      |
      |
    • Yüzbaşı
      488 Mesaj
      27 Mayıs 2012 23:44:41
      quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

Bu forumda organizasyon sıfır, rus kızların kurduğu bir gurup var, süper yarışlar yapıyoruz, yine amerikalı ve almanlarında harika gurupları var. Amerikalılar fazla sulu sadece, çığlıklar felan atıyorlar yarışırken ama iyi oyuncular hep. Bizim forumdan senelerdir bir tane gurup çıkmadı gitti. Koskoca forumda 10 kişi bir araya gelmezmi senelerdir ??? Gelmiyor işte....

selam dostum turnuva yapman güzel olay ama o dediğin araç için dlc almak gerektiği için bazı arkadaşlarda o araç olmayabilir.Oyunda herkeste olan yada galeriden alınabilen araçla yaparsan belki katılan arkadaşlar olabilir iyi yarışlar..
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.