Şimdi Ara

Mafia 2 0xc0000142 Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
6.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mafia 2 yi Açtığım Zaman ''Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc0000142)'' Hatası Alıyorum

• Oyunu steamdan mı torrentle mi indirdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-903B34048

Oyunu steamdan mı torrentle mi indirdiniz?
    Oyun Korsan Ama Onunla Alakası Var mı?İnternetteki Çözümler Hep .netframework la Alakalı Hepsini Denedim Ama Olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1302B2683

Oyun Korsan Ama Onunla Alakası Var mı?İnternetteki Çözümler Hep .netframework la Alakalı Hepsini Denedim Ama Olmadı

Alıntıları Göster
    Crack oyunlarda her zaman hata olabilir. Orijinal oyun dosyaları her işletim sisteminde denenip oyunculara sunuluyor. Crack de sorun var tahminimce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-903B34048

Crack oyunlarda her zaman hata olabilir. Orijinal oyun dosyaları her işletim sisteminde denenip oyunculara sunuluyor. Crack de sorun var tahminimce.

Alıntıları Göster
    Crack De Sorun Olduğunu Düşünmüyorum Pc im Win 8 İken Aynı Crack Çalışıyordu.Şuan Win 10'a Yükselttim.İnternetteki Çözümlerin Hepsi .netframework Güncelleme Veya Eski Sürümü Devre Dışı Bırakmakla Alakalı Yani Sorun .netframework la Alakalı Olabilir.Ama Ben Defalarca Güncelledim. Zaman Ayırıp Cevap Verdiğiniz İçin Teşekkürler.İnşALLAH Bir Çözümünü Bulurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CF617E7BB

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cevabın İçin Çok Teşekkür Ederim Şuan İndiriyorum Bakalım Ne Olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CF617E7BB

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Çok Teşekkür Ederim Çalıştı Gerçekten Çok Teşekkür Ederim
  • nasıl yaptın cevap silindi yazıyor lütfen söyle
  • Orada link vardı ama silinmiş. Üzgünüm ben de şuan da link mevcut değil.
  • kendin link ekleyip buraya atarmısın
  • Geçen yıl olduğu için nereden indirdiğimi hiç hatırlamıyorum.
  • https://troubleshooter.xyz/wiki/fix-games-application-error-0xc0000142/ ben sorunumu bu linkten çözdüm daha sonra bulamayan olursa...
  • bende aynı sorunu yaşıyorum daha 3 gün öncesine kadar şöyle çözdüm mafia 2 yi indirdikten sonra masa üstü gelen ikona sağ tık özellikler - uyumluluk - bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu kutucugunun altındaki sekmede windows 95 i secerek bu sorunu giderdim windows 10 kullanıyorum işine yararsa kullan bu dedigimi bende sorun halloldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.