Şimdi Ara

Scirocco Gts mi? Proceed gt mi? e93 3.20 mi? acil yorum lütfen.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Tüylü Bamya

quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Giu 1.75 motor hacmi ile vergi olarak dezavantaj yaratıyor. Yıllık vergi olarak iki katı fark var. 0-100'e takılıyorsanız 1 saniye fark var aralarında Pro Ceed ile.

Tabi biraz bekleyecekseniz 2014 model RCZ 1.6 270hp ile 6 saniyede ulaşabilirsiniz 100 kilometreye. Daha sportif çizgileri olan bir otomobil. Yazılım da yaptırırsanız ki siz kafaya koymuşsunuz baya fena bir araba olur

1.8TBI ile o bahsettiğin Ceed'in performans modeli arasında performans olarak dağlar kadar fark var.

Yok demedim Maddi anlamda sıkıntı yaratabiliyor sadece. O kadar parası olana koymaz o ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: araçkıyasla

şuan insignia olan aracımı değiştirme niyetindeyim.
    3 araç arasında kaldım ve yardımlarınızı bekliyorum.

1. Vw Scirocco Gts 1.4 tsi 160 hp (214 hp)
    Tek donanım var zaten. donanıma ilave bi-xenon ve panoramik sunroof, Renk konusundada sadece beyaz var fakat şeritler dışındaki yerleri kırmızı kaplatma niyetim var.
    Ayrıca fabrikadan aracı çıkarmadan yazılımınıda yükletip 214 hp olarak teslim alıcam. birde spor yay düşünüyorum.

2. Kia Proceed Gt 1.6 t-gdi 204 hp (274 hp)
    Buda tek donanıma sahip ve sanırım olmayan hiç bir özellik yok araçta. Renk konusunda siyah yada kırmızı tercih edicem. Bunuda aynı şekilde yazılım sonrası 274 hp olarak teslim alıcam. Aracın henüz yaygın olmamasından ve yakışacağını tipine çok uygun olacağını düşündüğümden lambo door (kapıların havaya açılması) uygulaması yapmayı düşünüyorum.

3. Bmw 3.20
    Dizel yada Benzin seçeneğini aracın üstteki 2 araç gibi 0 olmayışından dolayı belirtemedim. Bundan ötürü hangisi denk gelirse ona bakıcam.
    Coupe model olucak zaten. Bundada piyasadaki araçların %90ında renkli bilgi ekranı yada navigasyon diye tabir ettiğimiz cihazın olmayışından dolayı aldıktan sonra
    kokpit ortasına orjinal ürün kullanarak yaptırmayı düşünüyorum. Yazılım bundada uygulanacaktır. Renk tercihi siyah & kırmızı. Orjinal bulabilirsem alıcam. Başka bir renkte olursada immola kırmızı denilen bmwnin kendi kırmızı rengine kaplattırmayı düşünüyorum. Kilit difüzörde olucak araçta.

3 aracında diğer özellikleri kendi sitelerinde veya sitelerde belirtilmiştir. Detaylı yazarak kafa şişirmek istemedim.
    Kısaca paylaşıcak olursam proceed gt gırtlak dolu özellikle geliyor. Scirrocco ondan sonra. Bmwde onu takip ediyor.

Aşırı görsellik (ki bu görecelidir) ve performans arayan biriyim. Gerçek motor sesindende bu cclerde zorda olsa hoşlanan biriyim. Fakat ufak oynamalarla ortaya çıkarıcaz.

70-80 bin civarına çıkabilirim. Önericeğiniz başka araç varsa nedenleriyle önerebilirsiniz.

Lütfen bana yorumla yardımcı olurken nedenlerinide yazmayı unutmayın.

hocam bugun kia proceed beyaz gordum ve arabaya hasta oldu cok iyiydi ancak alternatik olrak peugeot rcz yada kırmızı guiletta tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

BMW alacaksanız 328i tercih edin.

Chip ile 300PS oluyor ve üstelik son süratte 300km/s hıza kadar çıkabiliyorsunuz.

Forumda konusu da var. Okumanızı tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_68264366/tm.htm

normalde zaten hızlı bir araç. 240 km ye yaklaştığınızda araç ekranında uyarı mesajları çıkıyor. isterseniz kapatıyorsunuz ancak o denli yüksek hızlara çıkmak malesef ülkemiz yollarında olmuyor. extra 60 km için chiptuning ile motorun garantisini bozmaya gerek de var mı bilmiyorum..
  • haven kullanıcısına yanıt
    konuyu açan arkadaş için tavsiyem bir bmw ile pro'ceed gt ve scirocco yu kıyaslamayınız. scirocco hoş araç ama yüksek hızlarda hiç güvenli hissettirmiyor, pro'ceed hızlanma konusunda çok gerilerde.. 70-80 bin civarına toyota gt86, scirocco veya rcz üzerinde yoğunlaşması.. hatta mini bile bu listeye girebilir. ancak gt araçların ikinci ellerinde büyük sürprizlerle karşılaşmak olasıdır, hele drifter çılgınlığı yaşayan türk gençlerinin eskittiği araçlara dikkat etmek lazım
  • 2009 model

audi a5 s-line lardan

1.8 tfsi biraz daha zorlama ile 2.0 tfsi quattro da alabiliyormuşum yeni farkettim seçeneklere ilave ettim.
    tabiki rengi ne olursa olsun kırmızı renkte kaplanıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: araçkıyasla

2009 model

audi a5 s-line lardan

1.8 tfsi biraz daha zorlama ile 2.0 tfsi quattro da alabiliyormuşum yeni farkettim seçeneklere ilave ettim.
    tabiki rengi ne olursa olsun kırmızı renkte kaplanıcak.

hiç biri açıkçası.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-fiyat-dustu-en-uygun-boyasiz-sorunsuz-3.25ci-superrrr-138751337/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-boyasiz-kazasiz-83binde-325xi-xdrive-142218050/detay

Bu arada başlığa e93 yazmışsınız ama yazıda coupe demişsiniz, e93 cabrio modeli, e92 coupe modeli.

Hangisini alırsanız alın 320i almayın, performans önemli demişsiniz çünkü 325i sizi daha çok tatmin edecektir, hem de motor modifikasyonu düşünüyorsanız sizi üzmez.
  • 208 gti 6.7 sn 0-100
  • quote:

Orijinalden alıntı: superstreet

Yeni RCZ 1.6 motor 270 beygir olarak geliyor. Bilginize

RCZ-R demek istediniz sanırım..
  • sonuç?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.