Şimdi Ara

328i 2.0 motor otomatik vites veee 0-100 5.9 sn.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
6
Favori
31.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat olarak 135bin tl ancak performans olarak ve tüketim olarak harika verilere sahip bir araç. Çok hoşuma gidiyor bu yeni kasa. bence alınası bir motor ve kasa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bana ilginç veriler geldi. 316 dan daha iyi tüketim.
    Şehir içi (lt/100 km) 8,1
    Şehir dışı (lt/100 km) 5,2
    Ortalama (lt/100 km) 6,3
    Depo hacmi (lt) 60
    Co2 Emisyonu(gr/km) 147

• Hadi görüşürüz.
  • Adam ne güzel şey paylaşmış niye ters cevap veriyorsunuz ?

İlla 210 km hızla test aracı ile radara girdim diyemi başlık açsın
  • +1905

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bencede sonuçta 150 bin civarı bir araca bağlanacaksa en iyisi bu
  • Forumda kullanan arkadaşlarımız var , sakin kullanımda 9 - 9,5 litre civarı , daha sakin kullanımda ise 8 litre civarı bir tüketimden bahsetmişti ki bu değerler bence makul bu performansa. Tabii fabrika verilerini tutturmaya kalkışırsa eminim çok yakın değerler yakalanabilir ama altında 245 hp lik cihaz ile oldukça güç.
  • bizim millet dizelci. benzinliden anlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 20 Kasım 2012; 17:38:27 >
  • OkBy.
  • 2000 cc ler içinde en iyi motor bence. VAG grubunun 211 hp lik 2.0 TFSI sinden daha iyi olduğunu birkaç testte okumuştum. Ama BMW nin 184 hp lik 2000 cc dizeli varken pek başarılı satış rakamı yakalayamaz.
  • Bende var. Karışık tüketim 10 litre. Hızlı yavaş şehir içi dışı vs. Son hız 250 yaptım. Bilmiyorum daha gider mi çünkü zorlamamıştım.
  • Tutması lazım bu konunun.
  • 1'de yan, 2'de isyan.
  • Ben de geçen gün bizim mahallede bir araba gördüm çok güzeldi sonra eve çıktım uykum geldi yattım öyle yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gözler italyan hakemde

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Adam ne güzel şey paylaşmış niye ters cevap veriyorsunuz ?

İlla 210 km hızla test aracı ile radara girdim diyemi başlık açsın

Bu mu konu?

320i diye araba var. Eee? 5.9 saniye 0-100. Peki? Ben bu arabayı beğeniyorum. Tamam.

Harika konu.

amaç kullanıcı görüşü istemek, test edenlerden fikir almak. bilinmeyen farklı özelliklerini konuşmak vs. Konu açmak için sizin aklınızdaki kriterlere uymak mı gerekiyor? hata nerede?

araç neredeyse bir kaç sene öncesinin spor araçlarındaki performansı sunuyor, makul vergi ve makul fiyat ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 20 Kasım 2012; 18:06:05 >

• f10 kasa 528i xdrive lari 175000TL'den verdiler biliyor musunuz..

ben konfiguratorde azicik eli ayagi duzgun bir 328i yaptigimda fiyat 70 binlere el salliyor..

cok guzel ama bu fiyata ben hayir diyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Forumda kullanan arkadaşlarımız var , sakin kullanımda 9 - 9,5 litre civarı , daha sakin kullanımda ise 8 litre civarı bir tüketimden bahsetmişti ki bu değerler bence makul bu performansa. Tabii fabrika verilerini tutturmaya kalkışırsa eminim çok yakın değerler yakalanabilir ama altında 245 hp lik cihaz ile oldukça güç.

ben bu degerleri 2009 model 1,4 getz de aliyordum boyle seyler okudukca arabaya daha da bir gicik oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadınlara Fısıldayan Adam -- 20 Kasım 2012; 18:28:37 >
  • Evet sana katılıyorum tamamen, o fiyata alıncak en iyi araç Türkiyede. BMW forumunda açsaydın konuyu daha alakadar cevaplar alırdın, bu foruma bu konu fazla.
  • Biz sizi ararız .
  • Test sürüşüne çıkmıştık lansmanda.Harika bir araç
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.