Şimdi Ara

Scirocco Gts mi? Proceed gt mi? e93 3.20 mi? acil yorum lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan insignia olan aracımı değiştirme niyetindeyim.
    3 araç arasında kaldım ve yardımlarınızı bekliyorum.

1. Vw Scirocco Gts 1.4 tsi 160 hp (214 hp)
    Tek donanım var zaten. donanıma ilave bi-xenon ve panoramik sunroof, Renk konusundada sadece beyaz var fakat şeritler dışındaki yerleri kırmızı kaplatma niyetim var.
    Ayrıca fabrikadan aracı çıkarmadan yazılımınıda yükletip 214 hp olarak teslim alıcam. birde spor yay düşünüyorum.

2. Kia Proceed Gt 1.6 t-gdi 204 hp (274 hp)
    Buda tek donanıma sahip ve sanırım olmayan hiç bir özellik yok araçta. Renk konusunda siyah yada kırmızı tercih edicem. Bunuda aynı şekilde yazılım sonrası 274 hp olarak teslim alıcam. Aracın henüz yaygın olmamasından ve yakışacağını tipine çok uygun olacağını düşündüğümden lambo door (kapıların havaya açılması) uygulaması yapmayı düşünüyorum.

3. Bmw 3.20
    Dizel yada Benzin seçeneğini aracın üstteki 2 araç gibi 0 olmayışından dolayı belirtemedim. Bundan ötürü hangisi denk gelirse ona bakıcam.
    Coupe model olucak zaten. Bundada piyasadaki araçların %90ında renkli bilgi ekranı yada navigasyon diye tabir ettiğimiz cihazın olmayışından dolayı aldıktan sonra
    kokpit ortasına orjinal ürün kullanarak yaptırmayı düşünüyorum. Yazılım bundada uygulanacaktır. Renk tercihi siyah & kırmızı. Orjinal bulabilirsem alıcam. Başka bir renkte olursada immola kırmızı denilen bmwnin kendi kırmızı rengine kaplattırmayı düşünüyorum. Kilit difüzörde olucak araçta.

3 aracında diğer özellikleri kendi sitelerinde veya sitelerde belirtilmiştir. Detaylı yazarak kafa şişirmek istemedim.
    Kısaca paylaşıcak olursam proceed gt gırtlak dolu özellikle geliyor. Scirrocco ondan sonra. Bmwde onu takip ediyor.

Aşırı görsellik (ki bu görecelidir) ve performans arayan biriyim. Gerçek motor sesindende bu cclerde zorda olsa hoşlanan biriyim. Fakat ufak oynamalarla ortaya çıkarıcaz.

70-80 bin civarına çıkabilirim. Önericeğiniz başka araç varsa nedenleriyle önerebilirsiniz.

Lütfen bana yorumla yardımcı olurken nedenlerinide yazmayı unutmayın.

• Lansman turuncusu Pro cee'd GT

Giulietta QV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingrid -- 29 Ekim 2013; 23:42:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Lansman turuncusu Pro cee'd GT

Giulietta QV

Giu QV sıfır fiyatı hakkında bilginiz var mı acaba ? Merak ettiğim için soruyorum net bir bilgi alamadım da hiç bu konuda
  • Yeni RCZ 1.6 motor 270 beygir olarak geliyor. Bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDarkDaqqerl

quote:

Giulietta QV

Giu QV sıfır fiyatı hakkında bilginiz var mı acaba ? Merak ettiğim için soruyorum net bir bilgi alamadım da hiç bu konuda

Kampanyalı liste fiyatı 89 olması lazım kasım sonu aralık gibi bayiye giderseniz 85 civarı alırsınız diye düşünüyorum

• quote:

quote:

quote:

Giulietta QV

Kampanyalı liste fiyatı 89 olması lazım kasım sonu aralık gibi bayiye giderseniz 85 civarı alırsınız diye düşünüyorum

Bu fiyatın haricinde uzuncada bir opsiyon listesi vardı sanırım aracın doğru mu hatirliyorum acaba Cevabınız icin teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Giulietta QV

Bu fiyatın haricinde uzuncada bir opsiyon listesi vardı sanırım aracın doğru mu hatirliyorum acaba Cevabınız icin teşekkür ederim.

Evet, ama QV yeteri kadar dolu araç opsiyon koydurmaya gerek bile yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Giulietta QV

Evet, ama QV yeteri kadar dolu araç opsiyon koydurmaya gerek bile yok

Hayalini kurduğum araçlardan birisidir giu QV Donanımı hakkında bilgi sahibi değilim ama dediğiniz gibi spor bir aracın ihtiyacı olan herşey mevcuttur diye tahmin ediyorum bende

• Giu 1.75 motor hacmi ile vergi olarak dezavantaj yaratıyor. Yıllık vergi olarak iki katı fark var. 0-100'e takılıyorsanız 1 saniye fark var aralarında Pro Ceed ile.

Tabi biraz bekleyecekseniz 2014 model RCZ 1.6 270hp ile 6 saniyede ulaşabilirsiniz 100 kilometreye. Daha sportif çizgileri olan bir otomobil. Yazılım da yaptırırsanız ki siz kafaya koymuşsunuz baya fena bir araba olur
  • upupupupup
  • Pro Ceed gt marjinal bir tercih olur

• BMW alacaksanız 328i tercih edin.

Chip ile 300PS oluyor ve üstelik son süratte 300km/s hıza kadar çıkabiliyorsunuz.

Forumda konusu da var. Okumanızı tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_68264366/tm.htm
  • 204 beygir aracı sadece yazılımla 274hp hmmmm. nasıl oluyor açıklarmısın ?

• 1-Scirocco güzel araç ama artık kasası oldukça eskidi. Şu saatten sonra 0 almak pek mantıklı olmaz. 1.4 160 hp twincharge motoru VW artık kullanmayacak zaten.

2-Pro ceed çok şık ve motoru da iyi bir araç. Yabancı dergi incelemelerinde sürüşünde bir hot hatch zevki olmadığını okumuşum. Sanki beygirleri standart araca yükleyip bırakmışlar gibi bir his yani.

3- 2. el temiz bir e92 3.20d bulunursa hiç kaçırmayın derim. Gözümde 8 ileri zf şanzıman olmaması dışında eksisi olmayan bir araç.

4-Eğer bekleyecekseniz 2014'de Giu QV'nin, alfa 4C'nin alimünyum bloklu hafifletilmiş 240 hp motoru ve TCT şanzıman kombinasyonu ile geleceği söyleniyor. Opsiyonel olarak eklenecek 18 inç jant ve cam tavan dışında eksiği yok. Tam dolu bir araç.

Eğer tek amacınız düz yolda basmak değil de spor sürüş istiyorsanız size en uygun seçenekler 3.20d coupe ve Giulieta QV. Bunlar sizin için çok önemli değilse Pro ceed diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

204 beygir aracı sadece yazılımla 274hp hmmmm. nasıl oluyor açıklarmısın ?

çift turbo beslemeli kompresör ilaveli turbo gdi motor verilerini ilettiğimizde 274 hp elde edilebilceği iletildi tarafımıza.
    kulaktan dolma bilgi yazmadım yani. hem 160 214 oluyorda 204 274 neden olmuyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: araçkıyasla

quote:

çift turbo beslemeli kompresör ilaveli turbo gdi motor verilerini ilettiğimizde 274 hp elde edilebilceği iletildi tarafımıza.
    kulaktan dolma bilgi yazmadım yani. hem 160 214 oluyorda 204 274 neden olmuyor :D

Bu bilgiyi nerden aldınız acaba sakıncası yoksa paylaşmanız mümkün müdür
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: araçkıyasla

quote:

Bu bilgiyi nerden aldınız acaba sakıncası yoksa paylaşmanız mümkün müdür

chip tuning 06

• bmw e92 3'e binmektense, pro_cee'd gt'ye binmeyi tercih ederim. yeni yani 0 km, vergisi -3'ün modeline göre değişebilir ama- düşük ve bence çok farklı bir imaja sahip. ha önden çekiş, buna da bir lafım yok. tercih sizin.
  • Kıa nın gideri var hem motor gücü hemde görünüşten.
    Scriocco tam asfalt arabası motor iyi parça piyasada bolca var kazalısı çok ama yüzü biraz eskidi kasa değişimine gidebilir.Birde ben olsam ikinciel Scriocco R alırım daha iyi olur bence.
    320 bulaşma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Giu 1.75 motor hacmi ile vergi olarak dezavantaj yaratıyor. Yıllık vergi olarak iki katı fark var. 0-100'e takılıyorsanız 1 saniye fark var aralarında Pro Ceed ile.

Tabi biraz bekleyecekseniz 2014 model RCZ 1.6 270hp ile 6 saniyede ulaşabilirsiniz 100 kilometreye. Daha sportif çizgileri olan bir otomobil. Yazılım da yaptırırsanız ki siz kafaya koymuşsunuz baya fena bir araba olur

1.8TBI ile o bahsettiğin Ceed'in performans modeli arasında performans olarak dağlar kadar fark var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.