Şimdi Ara

Scholl ayakkabı koku önleyici sprey 5.90 tl (Çok sıcak) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
9
Favori
25.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

İade dışında özür çeki hocam altlimitsiz çek. Bana hem iade oldu kredi kartıma hem çek tanımlandı.

çek birazdan hesabınıza tanımlanacak dedi 1 saat geçmesine rağmen tanımlanmadı, Sorun mu var acaba hocam ? Sizin çek hemen tanımlanmış mıydı ?
  • Rindane kullanıcısına yanıt
    Evet hocam konuşmadan çıkmadan çek kodunu miktarını söyledi tanımlandı diye ben de hatta konuşmadan çıkmadan baktım tanımlanmıştı sonra görüşmeden çıktım bir sorun isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet urunum iptal edilmisti mesaj yazdim cek vermediler

canli destekten cek istedim o kadar sikayetten sonra 6 tl verdiler.. o kadar sikayete 6 tl cek... utandim kendimden.. sokakta gorsem alamm ama sinir oldum cidden.. baska kampanya diye syfaya koyduklarina giriyorum yok urunler vs... neyse..

chatten sikayet edin baskasina cek vermissiniz bana da verin diyin...batsin hepsiburada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

2 adet urunum iptal edilmisti mesaj yazdim cek vermediler

canli destekten cek istedim o kadar sikayetten sonra 6 tl verdiler.. o kadar sikayete 6 tl cek... utandim kendimden.. sokakta gorsem alamm ama sinir oldum cidden.. baska kampanya diye syfaya koyduklarina giriyorum yok urunler vs... neyse..

chatten sikayet edin baskasina cek vermissiniz bana da verin diyin...batsin hepsiburada...

iptal edin yasal haklarımı arayacağım dedim
  • bana da 6tl lik hediye çeki tanımladılar
  • Çoğu insana 12,90 lık çek tanımlamışsınız diye carladım. 6 liralık hediye çekini 12,90 olarak değiştirdiler.
  • bu canlı destek kısmı nerede bulamadım bir türlü
  • Benden IBAN istemişler ama o bilgiyi giremiyorum, sistem hata veriyor.
  • Şu canlı chat nerede bir türlü bulamadım ?
  • İptal edilen arkadaşlar site üzerinden canlı desteğe bağlanıp her Özür dilediklerin de gerekli çıkışları yaparsa hediye çeklerine kavuşurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindane

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

12.9 tl tanımlayacağız bu da kodunuz dediler, ne hesaba tanımlı çek var, ne de kod indirim yapıyor. Kaç saat oldu, ne zaman yüklenecek bu çek?

aynısı bana da oldu :D gelen giden yok geldi mi hocam size

Hesaba tanımlanan çek yok hala, verdikleri kod da hata veriyor.

Çeki tanımlanan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

12.9 tl tanımlayacağız bu da kodunuz dediler, ne hesaba tanımlı çek var, ne de kod indirim yapıyor. Kaç saat oldu, ne zaman yüklenecek bu çek?

Çeki tanımlanan var mı?

Hocam bende de tanımlanmamıştı, ikinci kez müşteri hizmetlerine bağlanıp çek falan yok piyasada 2 saat geçti dedim. Anında tanımladı. Tekrar canlı müşteri hizmetlerine bağlanın.

• desenizya kaldık borik asite bakalım bulursam eczanelerden
  • bizden sonra alanların siparişi iptal olduğuna göre ,yine fiyat hatası vardı demek :)
    benim sipariş 1 gün sonra geldi (2 adet)
  • 11.80 TL'lik çek kaptım iyidir.
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    facebook mesaj
  • fazla zor olmadı..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çeki tanımlanan var mı?

Hocam bende de tanımlanmamıştı, ikinci kez müşteri hizmetlerine bağlanıp çek falan yok piyasada 2 saat geçti dedim. Anında tanımladı. Tekrar canlı müşteri hizmetlerine bağlanın.

Canlı destek çıkmıyor bugün aksi gibi. Mesaj yazdım, çek kodu aktif görünüyor diye cevap geldi. Kodu alana giriyorum hata veriyor. Ne leş bir site yahu.

• canlı destek yok yav
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.