Şimdi Ara

Scarlet Legacy ( 18.08.2011 - OBT ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
11.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RolePlayGamer

Troy oynuyordum, ilk günden 100lerce kişi vardı, savaşları 60vs60 yapıyorduk ama lvl ilerledikçe sıktı.
    Asya avrupa farketmez bana, grafiği iyi olsun pvp ve oynayışı zevk versin yeter.Ama oyuncu azsa pvpden zevk almak imkansız.
    Bu arada ortam fantezini anlamadım, ortam olsun diye kurup silmek nasıl bir düşüncedir

Problem değil anlatayım. Ob baslangıcında herkezin 1. seviyeden baslayarak oynaması ve o anki server hareketliligi bana haz veriyor evet dogru zevk alıyorum bu en buyuk fantezim evet ! Ortamdan kastım bu işte abi , sonra oyunun ilk dungeonlarına girilir ilk itemler düşürülür sonra oyun bayar 1 hafta sonra siler geçersin.

• Ben de geliyorum o zaman, iniyor.

MustafaAnıl
    Ben de troyda aynen senin yaptığını yaptım, 1 hafta geçmeden sildim.Kasmak zorlaştı, sıktı, monotonlaştı.
    Ama benim amacım bu oyunları deneyerek uzun soluklu oyun bulmak, sanırım sende takıntı gibi bir şey olmuş bu durum.Böyle mmorpgden zevk alamazsın alsan da sıfıra sıfır elde var sıfır durumu olur.
  • Elde bişiy olmasından ziyade bi amacım yok sadece kendi keyfime oynuyorum. Zevkten kastınız nedir bilmiyorumda benimkisi sadece şu yaz sıcagında 2-3 saatimi bu şekilde takılarak meşgul etmek.Bu arada Sanal alemde oynadıgın bi oyundan zaten ne elde edersinki ? Ben oyunu sadece oyun olarak oynuyorum . Neyse oyunda Nick: ANIL müzisyen bir magical karakter olarak dolanıyorum 10 level olmuşum .
  • Oyun oynanış ve grafik olarak güzel ama bana yeni bir oyuna göre cansız gibi geldi.
    Başlangıç yerinde 3-4 kişi gördüm.Sanırım reklam yapılmamış oyuna.
    Biraz kasıp diğer haritaları da göreceğim, durum aynıysa bırakırım büyük ihtimal.
  • OYUN COK GUZEL CRAFT CESITLILIGI SKIL CESITLILIGI ARENA MAP 1V1 PARTY guild olarak kolay bir oyuna benzesede zor bir oyun ilk görevler basit ama eminim ileride kasması daha zor olucak ve azımlı olanın guclu olacagı bır oyun halını alıcak 9 clas var oyunda gordugum kadar
  • bonus expleri nasıl alıyoz ?
  • çantana dümen gibi birşey gelicek tekerlek tarzı onunla alabilirsin
  • Beyler nickim : Yumiyum tek başına sarmıyor oyun Ayrıca yüksek levelli warriorlar skill build hakkında bilgi verebilir mi ?
  • Bıraktım bota varmı başka oynanacak oyun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevval06

Bıraktım bota varmı başka oynanacak oyun :D

1-2 saat oynadım bende sıkıldım valla Bulursan banada haber et
  • quote:

Orijinalden alıntı: AragorN@MIK

çantana dümen gibi birşey gelicek tekerlek tarzı onunla alabilirsin

bulamadım hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

quote:

Orijinalden alıntı: AragorN@MIK

çantana dümen gibi birşey gelicek tekerlek tarzı onunla alabilirsin

bulamadım hocam ?

1 tane geliyordu tek kullanımlık
  • ya nasıl craft yapıcaz ve clas lvl kacta seciliyor o kadar cok gorev varkı bazı gorevler birsey uretmemizi istiyor ama nasıl uretcem bı bılgım yok yardım edersenız sevınırım
  • biraz önce oynadım ilk izlenim olarak söyleyebiliceğim; klasik çin oyunu! buram buram çin kokuyor oyun, diğer çin oyunlarınında kopyası o yüzden beni pek sarmadı oyun arkadaşlar
  • peh cokk zor ya item craft faalan ögrendimde sabaha kadar craft item kastim 1 dk demedi bitmesi tam 7 saattlik item craftla sadece 10 tane baska craft esyasi ürettim bu ne ya
  • Sen iyi item düşürmüşün ben 8 lvl kastım 1 tane item düşmedi.
  • Farklı oyun isteyenlere GRAFİKLERİ sağlam bir oyun buyurun alın size .......AgeOfConan......oynayın FREEE oyun..
  • craftla uğraşmayın derim.33 lvl oldum ondan sonra o tür işlere giricem.Başta lvl kasayım item yapayım.
    PK ya dalcam
  • oyunu sevdim ama ekrankartım ne yazıkki kötü oyüzden oynama ihtimalim düşük dammit
  • mael kanka ben bunu oynarım dragon nestin yanında zaten 3 bilgisayar var 1 i laptop koyuyorum pc masasına 2 tane götürebiliom D: 2sini oynarım bunu otoya bırakıp ayarlayak bunu bana :D
    edit: girmeden yorum yapmak istemiyorum ama videolardan oyun kötü gibi gözüküyor 2 videosunu izledim hiç bir iyi izlenim edinemedim assasin videosu zaten bi acaip adam zıplıor süzülerek gidior havada :D mystic tede genelde kabız gibi hareket edio moblar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_GHoST-_-MaCHiNe_- -- 20 Ağustos 2011; 5:11:08 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.