Şimdi Ara

Scarlet Legacy ( 18.08.2011 - OBT ) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
11.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu indiriyorum 2 li takılabileceğimiz biri var mı?
  • aragorn 2-3 sorum varda nasıl ulaşabiliriz oyunda sana
  • grafikler ve oynanabilirlik harika ama çok tekdüze bir oyun okadar sıkıldım ki . görevlerin çoğu anlaşılabilir değil . Işınlanmayı başaramadım gerçekten sıkıldım ve kaldırdım oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

aragorn 2-3 sorum varda nasıl ulaşabiliriz oyunda sana

ShadowOfDarkness oyunda pm atabilirsin afk olduğum zamanlara denk gelme arada oto attacka bırakıyorm

Tekrar ediyorum oyunda pvp çok iyi.İmzamdaki videodan bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfDarkness -- 20 Ağustos 2011; 16:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AragorN@MIK

quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

aragorn 2-3 sorum varda nasıl ulaşabiliriz oyunda sana

ShadowOfDarkness oyunda pm atabilirsin afk olduğum zamanlara denk gelme arada oto attacka bırakıyorm

Tekrar ediyorum oyunda pvp çok iyi.İmzamdaki videodan bakabilirsiniz

oto atak ile ne kadar kasılabiliyor görev falan uğraştırıyor mu ?
  • istediğin kadar kasabilirsin.Görevlerle item kazanabilir ve daha hızlı lvl alırsın.Bırak oto atacka gez gel 2 lvl almış olarak devam et
  • Oyun güzele benziyor indirip deniyeceğim de sanki çin kültürü fışkırıyor oyundan çin imparatorluğunu konu alan oyunlardan nefret ederim bu da öyle mi her yerde çin binaları filan mı var ?
  • arkadaş ben bu oyun firmalarının zekasına hayranım ya dragonada da bu oyunda da firma videolarını izledim 2side çok kötü geldi. sonra player videolarını izledim gıcık olduğum bütün hususların firmanın salak videolarından kaynaklandığını anladım
  • 2 türk guildi kuruldu arkadaşlar oyunda.
  • son level kaç oyunda bide nasıl sıkıcımı oluyor.level kasmak
  • lvl 45 şu an için fakat yükseltilecek 1 aya kadar
    Kasmak 30 a kadar 1.5 gün sürer.3 günde 40 olursun.Fazla oynarsan
  • turk guıldlerınde ırtıbata gecebılecegımız kım var yazarsanız ısımlerı ıyı olur tek sarmıyor oyun...
  • Yanlış konuya yanlış mesaj yazmışım.
    Aragorn hangi karakteri önerirsin diye soracaktım.(Pvp açısından)Her oyunda olduğum gibi assassin ile oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 31 Ağustos 2011; 11:00:33 >
  • Oyunu oynuyorum ve bence cok zevk li 43 lvl mystic kasiyorum hemen hemen herseye haki durumdayim TÜRKLER clanımız var yaklaşık 10 türk var aktif oynayan oyun içi Shougun nick im pm atarsanız cevaplarım..
  • pvp acısından her karakter kullanana baglı iyi oynarsan hepsi iyi monk healer damager
    mystic mage az da olsa heal skilleri var saglam vurur uzaktan oynarsan dağıtırsın
    warrior her oyunda oldugu gibi hp ve def fazla
    asasin hp az def az ama crit vurur
    hepsi kullanıma baglı ben mystic le teketek te yatmam ama monk zorlar arada iyi oynayana denk gelirse
  • Oynayan var mı hala acaba?
  • Oynayan. Öneren varmı, yeni bir oyun ariyorum beklemekten sıkıldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuysuzMan

Oynayan. Öneren varmı, yeni bir oyun ariyorum beklemekten sıkıldım...

Selam, dragona online deki accountunu bir sorun olmazsa pm den yollayabilir misin acaba?
  • Beyler bende yeni basladım adım Arazift oyunda :D yalnızlıktan sıkıldım :( oynayan varsa pm falan atsın bıde klan falan varsa benıde alın :(
  • Beyler bende oyunu bugun ındırdım yükledim fakat oyuna girmek icin Client'i açıp game start diyorum şöyle bir hata aliyorum

Please run XW by launcher !!!

Nedir acaba bu bir çözümü var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.