Şimdi Ara

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR - YAMALARI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
7
Favori
131.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anro

quote:

Orijinalden alıntı: Micro 1618

bu oyundaki orj. scania çekiciler gerçeğine göre niye büyük

Nasıl yani anlayamadım ... ?

vermiş olduğun scania r420 yaması ile orj. scania çekiciye baktığımıza arasında büyüklük farkı olduğunu görürsün daha doğrusu gerçektede öyle scania tırlar aynı scania r420'deki gibi biraz küçük

scania ile ortak tır oyunu geliştiriyorsun ama tırın modelini yazma gereği duymuyorsun bravo SCS
  • quote:

quote:

quote:

bu oyundaki orj. scania çekiciler gerçeğine göre niye büyük

Nasıl yani anlayamadım ... ?

vermiş olduğun scania r420 yaması ile orj. scania çekiciye baktığımıza arasında büyüklük farkı olduğunu görürsün daha doğrusu gerçektede öyle scania tırlar aynı scania r420'deki gibi biraz küçük

scania ile ortak tır oyunu geliştiriyorsun ama tırın modelini yazma gereği duymuyorsun bravo SCS

Hiç fark etmemiştim hocam

• scs'yi kutluyorum çok iyi oyun çıkarmışlar sürüş dinamiği görsellik falan herşey süper fakat şehirler hatta ülkeler arası nakliyat görevlerinin olmaması çok kötü olmuş ben sırf zor görevler var diye şu oyuna 50 tl bayılmam yani küçük harita ile ne yaparsan yap demişler. serbest sürüş modunda nakliyat yapayım dedim konteynırı aldım teslim edeceğim yer hemen 1 sokak altındaki fabrika çıktı gülermisin ağlarmısın :)

scs biraz alel acele olsun da mangırları görelim havasında tutmuş oyunu artık harita bekliyoruz çok uzun olanından

Euro truck oyunun boyutu ve haritaları ile Scania td. boyutu ve haritasını karşılaştırınca diyecek bir laf bulamıyorum

helal SCS
  • quote:

scs'yi kutluyorum çok iyi oyun çıkarmışlar sürüş dinamiği görsellik falan herşey süper fakat şehirler hatta ülkeler arası nakliyat görevlerinin olmaması çok kötü olmuş ben sırf zor görevler var diye şu oyuna 50 tl bayılmam yani küçük harita ile ne yaparsan yap demişler. serbest sürüş modunda nakliyat yapayım dedim konteynırı aldım teslim edeceğim yer hemen 1 sokak altındaki fabrika çıktı gülermisin ağlarmısın :)

scs biraz alel acele olsun da mangırları görelim havasında tutmuş oyunu artık harita bekliyoruz çok uzun olanından

Euro truck oyunun boyutu ve haritaları ile Scania td. boyutu ve haritasını karşılaştırınca diyecek bir laf bulamıyorum

helal SCS

Hocam görsellikde çok kötü siz oyun görmemişsiniz ...

• Harita yamasını bekliyorum :) Ne zaman çıkar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fero10

Harita yamasını bekliyorum :) Ne zaman çıkar acaba

1 Hafta içinde çıkmasını bekliyoruz
  • Teşekkürler yamalar için yanlız bu 14 kmlik yolu mod bölümüne attım arkadaki kamyom duruyor hala diğer modları silip sadece onu atttım gene olmadı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

Teşekkürler yamalar için yanlız bu 14 kmlik yolu mod bölümüne attım arkadaki kamyom duruyor hala diğer modları silip sadece onu atttım gene olmadı ??

1 olayı yanlış yapıyorsunuzdur kesinlikle olması gerekir ... Denenmiştir .
  • Scania Yeni Motor Sesi...

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=d5JcFGDy52U&feature=player_embedded#!]

YAPIM AŞAMASINDADIR
  • quote:

Teşekkürler yamalar için yanlız bu 14 kmlik yolu mod bölümüne attım arkadaki kamyom duruyor hala diğer modları silip sadece onu atttım gene olmadı ??

Zip halinde atacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

quote:

Zip halinde atacaksin

+1

Zaten modlar zipden çıkarıp atılmaz ama öyle hata yapmışsın sanırım hiç düşünemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

quote:

Zip halinde atacaksin

+1

Zaten modlar zipden çıkarıp atılmaz ama öyle hata yapmışsın sanırım hiç düşünemedim

• Tamam harita çalıştı teşekkürler herkese.
  • quote:

Tamam harita çalıştı teşekkürler herkese.

İyi Oyunlar Hocam max hız 138 yokuş aşağı uçuyor araç haberiniz olsun
  • quote:

quote:

Tamam harita çalıştı teşekkürler herkese.

İyi Oyunlar Hocam max hız 138 yokuş aşağı uçuyor araç haberiniz olsun

• Harita yaması güzel görünüyor.Umarım yeterince büyüktür.Çıkışını sabzırsızlıkla bekliyorum

Yamalar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 22 Haziran 2012; 19:12:38 >
  • shell rotella 20/50 yollara acil ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde yapım aşamasındaki haritaya ilişkin fotolar ciddi anlamda umut verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkannn

shell rotella 20/50 yollara acil ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde yapım aşamasındaki haritaya ilişkin fotolar ciddi anlamda umut verdi

konu güzel... korna sesleri,araç modifikasyonları vs ilgimi çekmez fakat haritalar hazırlanırsa süper olur...desteklerimizle arkanızdayız :))) devam devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

Harita yaması güzel görünüyor.Umarım yeterince büyüktür.Çıkışını sabzırsızlıkla bekliyorum

Yamalar için teşekkürler.

Desteğiniz için ben teşekkür ederim sizler için en güzel haritalar yapılıyor ne kadar çok zaman o kadar büyük harita
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkannn

shell rotella 20/50 yollara acil ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde yapım aşamasındaki haritaya ilişkin fotolar ciddi anlamda umut verdi

Umudunuzu yitirmeyeceğiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.