Yüzbaşı
03 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaslar işaretli bölgeye ne deniliyor dizin yanındaki yere macta oldu anı bı hareketle orası hala kıpkırmızı hafif mor dokununca cok acıyor su anda bukuk halde kaldı duz yapamıyorum nolmustur acaba Kopma falan var mıdır
Beyler şu şarkının 28. saniyede başlayan müziği bilen varsa link atabilir mi aklıma takıldı maçlarda gollerden sonra calınıyodu

http://www.dailymotion.com/video/xq6ba3_gabry-ponte-ft-pitbull-and-sophia-del-carmen-beat-on-my-drum-club-mix-2012_music
Paint terk ama idare edin

Yemek yiyodum boğazıma takıldı aga bu nedir

http://forum.donanimhaber.com/m_32644954/tm.htm

Not:Yorumlar
..
Necip Fazıl Kısakürek'e sormuşlar;

-Adın ne (Diye) Üstad hemen yapıştırmış cevabı

+Necip Fazıl Kısakürek.. (Demiş)

Not:Konuyu bilmeyenler saçma saçma yorum yapmasın lütfen
Gelmiş beyler kaçıııın kaçıııın sığınaklara!11!1!1

Nerden baksan 250 liraya okutur
Biraz Nostalji :)

►Üç korner Bir penaltıydı

►En iyi oynayan iki kişi aynı takımda yer alamazdı

►Maçlar minyatür kalede oynanıyorsa, penaltı boş kaleye ters şekilde topukla vurulurdu.

►Abanma ve burun vurmak yoktu, vurulursa eleştirilip küfür edilirdi.

► Maçların hayali kale direkleri arası adım ile sayılır, olmaları gereken yerler iki taş ile işaretlenirdi.

►Ezan saatinde anne-babalarımız çağırır maç biterdi.

►Topu patlatan parasını öderdi

►Takımlar kurulurken ilk oyuncuyu seçme hakkı, adım almayı iyi bilenindi.

►Kaleci topu 3 kere sektirirse rakibe Açılsana 3 kere sektirdim derdi rakip açılırdı.

►Top insanın pek münasip olmayan bir tarafına gelirse işetilirdi

►Penaltılarda kaleci değiştirilirse 2 penaltı atılırdı. Eğer ilk penaltı gol olursa ikincisi atılmazdı.

►Frikiklerde baraj mesafesi, frikiği kullanacak olan kişinin kocaman 3 adım atmasıyla belirlenirdi.

►Top, oyun alanı içerisindeki herhangi bir arabanın altına kaçarsa büyük bir şevkle arabanın altına yatılıp top alınırdı. Topu ilk kim kaparsa o takımda başlardı.

►Gol olduktan sonra eğer tartışmalar olursa ve golü yiyen takımın bir oyucusu golü kabullenirse gol yiyen takım 180 derece dönerek durumu kabullenirdi.

►Eğer bir oyuncu faule maruz kalmışsa ama devam etmek istiyorsa, rakip futbolculardan birinin yürümesini dahi bahane ederek: “Adamın devam ediyor.” derdi.

►Atan alır mevzusu vardı. Eğer top kime çarpıp abuk zubuk biyere kaçmışsa topun gittiği yer neresi olursa olsun koşa koşa gidip alırdı.

►Eğer kaleci dahil herkes çalımlanmışsa kale çizgisinde yere yatılarak topa kafa vurulurdu.

►Orta kafa gol oynardık,gol atan çıkardı en sona kalan elenirdi.1.ci olan diğer turnuvada ortaları o açardı.

►Şampiyon oynardık,yine gol atan çıkardı en sona kalan elenirdi.Her seferinde gol atanlar yine girer 1 kişi daha elenirdi öyle öyle 1.ci olunurdu.İlkte elenen bir diğer turnuvada kaleye geçerdi

Devamını Sen getir..
Arkadaşlar 2 gün önce denizde sol ayağıma kramp girdi bükük şekilde kaldı halada öyle düz hale getiremiyorum ayağımı basınca ağrıyor ne yapmam lazım
Hakkında
Meslek: Sistemin Kölesi
İlgi Alanları: Emmesenin Rolando Yarığı
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.149
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 32.721 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.