Şimdi Ara

SCALA MI ARONA MI STONİC Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikle araçların farklı segment olduğunu biliyorum. İki kişilik aileyiz araçla daha çok İstanbul içi vakit geçireceğiz. Aracın kullanımıyla ve donanımıyla keyif vermesi beklentim.Bütçe maksimum 700 bin. Tavsiyelerinizi bekliyorum farklı seçeneklere de açığım. Aracın full donanım olması tercihimdir. Şimdiden teşekkür ederim.

• Scala alınır, c segment olduğu için kalite ve konfor konusunda farkı var. Gayet de geniş bir araç.
  • Scala
  • Aronayı oldum olası sevemedim.Scala daha keyifli olur.

• Merhaba,

650,000 civarında premium scala öneririm.

Cam tavan,afs far,hayalet ekran,carplay özellikleri olsun keyifli olur.

Aileniz 3 kişi olursada scala fazlasıyla yeter geniş hacimli araba.

İyi forumlar :)
  • Ben scala derim.
  • Cevaplarınız için teşekkürler Scala almaya karar verdim :)
  • Blackmetall kullanıcısına yanıt
    Hocam emotion pakette afs var mı birde bu aracin opsiyonlari neler çözemedim kimi geri görüs kamerasi demiş kimi ön park sensörü demiş bazilari da afs demiş bunlarin hepsi opsiyon mu sonradan servise yaptirmak mi mantikli opsiyonlu almak mı ne dersiniz ? He birde anahtarsız giriş opsiyon mudur pakette var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potanmitilla -- 27 Kasım 2022; 20:19:6 >
  • Skoda bu konuda çok kıl bir firma,herşey opsiyon.Premium paket + emotion bakmanız gerekiyor.Zaten 2021 ve 2022 scala araçlarda bu özellikler yok bildiğim kadarıyla.

2020 model bir scala bakın; 1.0 , 1.5 veya 1.6 tdi

Full bir scala almazsanız satma aşamasında bir tık sizi zorlayabilir.O yüzden cam tavan,digital gösterge gibi özelliklerin olduğu bir araç bakmaya çalışın.

umarım yardımcı olabilmişimdir.

• potanmitilla P kullanıcısına yanıt

Anahtarsız girişte opsiyon fakat bir çok araçta yok,ben az önce baktım 1 adet araç gördüm.Eğer öyle bulursanız tadından yenmez :) Gördüğüm full aracı size atabilirim özelden arzu ederseniz

• Blackmetall kullanıcısına yanıt
    Sevinirim hocam scala piyasasına yabancıyım
  • makyajlı ibizam vardı. arona ibizanın birebir aynısı. aronanın tek farkı sadece altı yüksek, bagajı daha büyük ve lastikleri suv lastiği. suv lastikleri pahalı.

ibizayı sattım fabia 1.5 tsi aldım. scala fabianın sw hali gibi. ne de olsa aynı şasi platformunu kullanıyorlar. bence 1.5 tsi scala alın. fabia ibizadan çok daha kaliteli bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 27 Kasım 2022; 23:45:26 >
  • Scala bagaj hacmininde etkisiyle benide çekiyor,

600 bin civarında bende bu araca niyetli sayılırım, paket ve extraları olan iyi bir araç yakalamak lazım.

Kısa süreli takip ettiğim kadarıyla ikinci eli çok canlı değil sanırım.

• Scala öneririm. Konforlu, geniş, sessiz, iç kalite gayet başarılı her kulvarda sınıfının ihtiyaçlarını karşılıyor.

• Scala daha mantıklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.