Şimdi Ara

SC2 multi için nick paylaşım başlığı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
0
Favori
14.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    code: 472
    bilgi:31 yaşındayım.oyunu stres atmak için oynuyorum,sonuçta bir oyun fazla kaptırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowhero

Nick: Shadowhero
    Code: 193
    E-Mail: cemgoktug@hotmail.com

3v3 de gold rankdayım.Ama oynamaya yeni başladım ve arada harbi afallıyorumBana protoss oynamam konusunda yardım edecek arkadaşlar eklerse sevinirim.Gerçi adam ayırt etmiyorum isteyen herkes eklesin ama özellikle tavsiye verebileceklerHafta içleri muhtemelen 8den sonra online olurum.Hafta sonları tüm günde olabilir bir kaç saatte

tavsiyeye gerek yok internette güncel turnuvalardaki macların replaylerini cekip izleyebilirsin :))
    http://www.gomtv.net/
    ingilizcen varsa bu siteden canlı yayınlandıgı saatlerde macları izleyebilirsin yorumcu sayesinde anlarsın taktikleri protoss oyuncularının nasıl oynadıklarını
    http://www.gosugamers.net/starcraft2/replays bu siteden güncel replayleri bulabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: mgssnake

quote:

Orijinalden alıntı: salihciftci

Oyun Nick : Salieeh
    Char. Code: 225
    Battle.net Mail: salihciftci (at) live.com
    Bilgi: Hafta içi 15:00 - 02:00 Hafta sonu 24 Saat Online'm :) Ayrıca Bazen World Of Warcraft giriyorum Battle.net mail ile eklerseniz wowdayken çağırın gelmem 5 dakika :)

Hocam affına sığınarak soruyorum.Hiç sosyal hayatın var mı

Hocam o saatler arası işim yoksa onlinem örnegin eve daha yeni geldim ama oraya 3 den sonra diye yazmışım belki yrn 8den sora dışarı cıkıcam :)

• TURKSITH
    236

günün her saati oynayabilirim, oyunu ilk çıktığında almıştım ama placement maçlarını bugün oynamaya başladım, eklerseniz sevinirim...
  • Stexs
    403

Bu hafta içinde izinde olduğumdan her saat müsaitim. Normal iş günlerindeyse 18.00-24.00 arası oyunda olabilirim.
  • nick :onalti
    code:309
    genelde 4*4 oynuyorum
    aradada 3*3 ikisindede gold
  • arkadaşlar beni mail ile eklerseniz sevinirim :)
  • Zenedar

code:135

kankilerimle 4%4 oynuyoruz

ligde 4. yüz ,bronze :) ne zaman gümüş olucaz bilinmez ...

2&2 de platin ligdeyim

diğer liglerde altın gümüş fln
  • iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sieger -- 17 Kasım 2010; 16:06:40 >
  • Forum Nick : Aress

Oyun Nick : Ares

Char.Code : Bunun yerine direkt e mail vermeyi seciyorum : alpaytayfun@hotmail.com.tr

Bilgi : Zevkle oyun oynarım :) 2v2 3v3 e bayılırım ;)
  • genelde yengeniz müsade ederse saat 22 den 24 e kadar akşamları oynuyorum. Sürekli oynadığım bir arkadaşımda var 3v3 4v4 genelde oynadığımız haritalar eğer eklemek isterseniz

e-mail orkunleo@yahoo.com
  • nick : ioz
    code : 522

multiplayer 1 aydır oynuyorum.

replay vs çok izlemedim. ama kaybettiğim oyunlardan birçok şey öğrendim sanırım.
    genelde terran oynuyorum.

protosun cannon ve void ile
    zergin broodlord unu kıskanıyorum : )

random bronze ligdeyim
    1:1
    2:2
    3:3
    4:4
    şimdilik hepsinde ilk 10a girmek için oynuyorum.

takım olayı yok birilerini bulursam takım da oluruz.

Listedeki herkesi ekledim ama 5-10 kişide hata aldım.

Hatırladıklarım aşaağıda

OTTOMANPOWER
    LoCSyN
    hepdimdik
    YoK
    DeadIrony
    Slyer yada Slayer
    delisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ioz -- 24 Kasım 2010; 13:57:51 >
  • Forum Nick: Pentagram.Destiny
    Oyun Nick : Pentagram
    Char. Code: 966
    Bilgi: Milli takım kaptanı (Perşembe,Cuma;Cumartesi,Pazar müsayit değilim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagram.Destiny -- 25 Kasım 2010; 10:42:11 >
  • oyun nick: Sond
    Code: 701
    mail: umutemre@yahoo.com

Ortalama bir oyuncuyum. Akşam 22:00 dan sonra oynuyorum. 1v1 oynamayı sevmiyorum. İyi bir takım yapalım beraber oynuyalım. Takım arkadaşlarımın yaşı benim gibi biraz büyük olursa sevinirim(32). Çok hırslı adam olmasın lütfen zevki kalmıyor oyunun :).
    Çokmu şey istedim ne :). iyi oyunlar
  • Nick : Batuhan
    code : 860
  • nick:LDPE
    code:333
    mail: oemetecan(ad)gmail.com
    bilgi: oyun ilk ciktigi gun single a bakmadan multiye abananlardanım. eski sc1 oyuncusuyum medic game server zamanlarından ama paslandım. ortalamanın biraz ustunde bir oyuncuyum. 1w1, 2w2 de diamond ligdeyim. gerci 1w1 atmaya atmaya platinuim lige dustum. 1w1 2w2 3w3 4w4 FFA hersey oynarım yabancılarla oynamaktan biktim. hırslı degilim. 26 yasındayım. muhabbet edebilecek birilerini ararım. genelde aksamları musait olurum. eklerseniz onur duyarım

shall we play a game?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oem84 -- 2 Aralık 2010; 16:06:02 >
  • norecha 904
    1v plat(diamond sayılır oynamıorum pek vakit bulunca çıkıcam direk p:)
    kalanında diamondım
    plat-orta diamond arası arkadaşları beklerim. şu sıralar vize haftam pek giremiyorum onun dışında akşamları bi kaç el oyun atarım illaki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron -- 3 Aralık 2010; 20:54:46 >
  • @ioz

locsyn olan oyun nickimi DarthBlack olarak değiştirdim,bu şekilde ekleyebilirsin.Ben ekledim ama beni görebilmen için beni eklemen lazım
    Zaten oyunda siz birisini ekleseniz bile karşı tarafın haberi olmaz eklendiğinden ve sizi listesinde göremez,mutlaka oda sizi eklemeli.(mail adresli eklemeler hariç)

Bunların haricinde başlıkda yeni olan aşşağıdaki arkadaşları ekledim,yaşım 30 ve akşamları oynuyorum genelde.Azda olsa takım oyunu oynayacak arkadaşlarımız var,oyunu hergün oynuyoruz ama takım oyununa ayak uyduracak arkadaş bulmak zor olduğundan genelde devamlılığı olacak arkadaşlar arıyoruz, sizlerde aramıza katılırsanız memnun oluruz.
    Kısacası random atmakdan çok sıkıldık

@oem84
    @kalorfor
    @Pentagram.Destiny
    @norecha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 3 Aralık 2010; 1:46:23 >

• @DARTH_BLACK bu akşama deneme testine çıkalım madem musaitseniz :P
  • @oem84
    ekledim ben sizi

karşı tarafa bildirim gitmemesi kötüymüş haberim yoktu ondan o yüzden ekleyen varsa, haber verirse daha iyi olur.

@DARTH_BLACK
    nicki deişmişsin de yeni karakter kodunu yazmamışsın sanırım 752yle eklenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron -- 3 Aralık 2010; 21:02:23 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.